emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 sty 2009, 11:13

dzis sprobuje mu dac sinlac na kolacje... moze bedzie lepiej spal :ico_noniewiem:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

18 sty 2009, 11:14

emilia7895, czy wszytko dobrze z Marcelkiem po wczorajszym wypadku???

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 sty 2009, 11:17

basia24 pisze:emilia7895, czy wszytko dobrze z Marcelkiem po wczorajszym wypadku???

dzieki Basiu, wszystko w porzadku na szczescie :ico_sorki:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

18 sty 2009, 11:19

zuza spala dzis do 9 wiec pewnie teraz okolo 14 zasnie

[ Dodano: 2009-01-18, 10:19 ]
emilia7895 pisze:wszystko w porzadku na szczescie
to dobrze :-)

[ Dodano: 2009-01-18, 10:20 ]
dzisiejszy raport, ZUZA NADAL NIE RACZKUJE!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 sty 2009, 11:20

basia24 pisze:zycze wam wszystkim udanego dnia,

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i nawzajem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

18 sty 2009, 12:39

Oto fotki z wczoraj, emilia7895, bylismy u siostry mojego męża :-) bardoz lubimy tam chodzic :-) Olo byl bardzo grzecnzy i ulozony, przy tym się swietnie bawil, bo mial nowe terytorium do "podbicia" :-)

Z siostrą męża i jej córką :-) one go uwielbiają...
Obrazek

Obrazek

u tu robiłem kuku :ico_oczko:
Obrazek

afro-Olek :ico_oczko:
Obrazek

...aż wreszcie zasnąłem, a rodzice mogli spokojnie posiedziec i pogadac :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

18 sty 2009, 13:18

Witam, po dłuższej nieobecności, tęskniłam za Wami jak diabli
asiab pisze:AniaZaba, ile razy sie Zuzia budzi w nocy ?

teraz przeważnie przesypia do 4-5, "poskramczy" trochę, ale jak dostanie cumelka to jest spokój i śpi tak do 7. Ale nie zawsze oczywiście jest tak kolorowo :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-18, 12:26 ]
oczywiście staram się coś niecoś doczytać ale mam chyba ze 100 stron zaległości :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-18, 12:29 ]
mój mąż kochany wziął Zuzię na obiad do babci czyli teściowej, a że ja nie bardzo chciałam jechać, więc kazał mi odpocząć i zrobić coś dla siebie.. więc siedzę i myślę od czego zacząć (oprócz posiedzenia przy kompie) paznokcie?? włosy?? twarz?? nad wszystkim trzeba popracować bo bardzo się "zapuściłam".

[ Dodano: 2009-01-18, 12:42 ]
Tyle o mnie, a teraz jeszcze o Zuzi.. bardzo powoli rosną jej ząbki, ale myślę że lada dzień wykluje się ta nieszczęsna górna jedynka, która już daje jej popalić z miesiąc czasu, przed dwoma tygodniami dziąsło było aż sine, nie dała sobie zajrzeć do buźki, a ząbek do dziś się nie wybił :ico_olaboga: nie ma apetytu, co dwa dni stan podgorączkowy, no i czasem okkkrrrrrooooppppnnniiieee marudzi, mój mały bidulek.
Wczoraj byłyśmy na roczku, u kolegi ze spacerów, było kilkoro dzieci i wszyscy rodzice zachwycali się Zuzią że taka wesoła, uśmiechnięta i jak dużo potrafi (że super chodzi - chodziła ze mną za rączkę, że pokazuje gdzie ma brzuszek i główkę ile ma kłopotów i takie tam..) dla mnie to normalka, bo Zuzia małpuje wszystko co robimy, np. myć zębów nie chce ale jak wezmę ją do łazienki i myję zęby to od razu chce swoją szczoteczkę siedzi na ziemi z oczami wlepionymi we mnie i robi dokładnie to co ja.
Rozpisałam się okropnie, no ale musiałam nadrobić :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-18, 12:44 ]
basia24 pisze:dzisiejszy raport, ZUZA NADAL NIE RACZKUJE!

ale za to ma dużo ząbków :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-18, 13:14 ]
no to jeszcze dwa aktualne zdjęcia mojej gwiazdy
Obrazek
Obrazek

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

18 sty 2009, 14:56

doberek.
u nas nocka fatalna - Tosia obudziła się przed 1szą i płakała niemiłosiernie do 4ej. Dostała herbatki - pomogło na chwilę. Viburcol jakby wcale nie zadziałał. Mleka nie chciała, kaszki też nie. Nic tylko herbatka, sok z czarnej porzeczki i taty telefon. P. włączył jej na swoim telefonie "ta Dorotka" Fasolek i tak godzinę w kółko tego słuchała i w miarę spokojna była. W końcu daliśmy jej 4cm Nurofenu, kolejną herbatkę i zasnęła. Masakra.
Najgorsze, że ja w nocy walczyłam z gorączką, głowa mi pękała, płuca rozrywał kaszel i jeszcze zaczęło mi dziąsło puchnąć (idzie ósemka). Miałam ochotę powiesić się na papierze toaletowym.
P. tylko chodził i robił herbatki Tosi, mi sachol i tabletki. A jeszcze nad ranem łóżko nam się spsuło i musiał naprawiać. Kurcze - sąsiedzi musieli sobie pomyśleć, że niezłe bzykanko było :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Tosia od piątku praktycznie nie je, więc podejrzewam, że jest po prostu głodna i dlatego tak marudzi. Na szczęscie troszkę Bakusia rano zjadła i potem parówkę pociamkała. No i chyba idzie prawa górna i lewa dolna dwójka. Jakoś tak się dziąsełka zmieniły od wczoraj.
Oprócz tego robi masakryczne kupy - w piątek tak się zesrała, że w pampersie się nie zmieściło i miała tę czarną rzadką kupę na plecach, szyi, włosach i prawej rączce. Wczoraj przed kąpielą to połowa poszła w pampka, a połowa w rajtki i buciki. Dzisiaj już mniej, bo tylko cały tyłek, cipuszka i pół pleców czarne od kupy. Mnie to aż odrzucają te kupki. Rzadkie, czarne i śmierdzą kwasem. Lekarka na pogotowiu mówiła, że jak dziecko robi czarne kupy, to bardzo zły znak - poza wyjątkiem dzieci na lekach. No ale na szczęście wiem, że Tosia ma takie czarniaste kupale po soku. Pije go jak zła - dziennie nawet pół litra :ico_szoking: Wyobraźcie sobie tylko te bodziaki i rajtki - doprać paskudztwa nie idzie :ico_olaboga:

A teraz pozytyw - obiadek się robi - rosołek dojrzewa na małym ogniu, kapusta już gotowa (kwaszona ugotowana i zaprawiona skwareczkami), a w piekarniku pieką się ziemniaki ze skrzydełkami i udkami z kurczaka.

[ Dodano: 2009-01-18, 13:56 ]
Oluś i Zuzka są słodcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 sty 2009, 15:42

SLODKI OLO, JAK FAJNIUSIO SPI
NO I :ico_brawa_01: DLA SLICZNOTKI ZUZY

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

18 sty 2009, 18:04

Tosia zjadła troszkę obiadku :ico_brawa_01: Kawałek pieczonego ziemniaka i kurczaka. Kapustę wypluwała. Potem spała godzinę i pierwsze co sięgnęła po przebudzeniu to.... czekolada :-D Wygląda na to, że wraca jej apetyt :ico_sorki:

Emilia a jak Marcelek? Je juz więcej oprócz sinlaca na śniadanko?

Aniu widzę, że Twoja Zuzia też ma kolczyki :ico_brawa_01: Tak dziewczęco wygląda :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość