Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

09 lis 2008, 22:48

Gabi pisze:U Emi odwrotnie, im bardziej zmeczona, tym ciezej jej usnac

Antkowi juz to mineło, jak zmęczony to zaśnie prędko, a jak pospi nawet 15 minut w dzień to cięzko mu zasnąć wieczorem... :ico_noniewiem:
Ale z drugiej strony wiem że jeszcze tego snu potrzebuje (mam na mysli dzień)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

10 lis 2008, 09:05

Dzień dobry :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-11-10, 08:09 ]
ja miałam na dziś zaplanowane mycie okien .... ale ładnie sie wnerwiłam -mam tylko taki byle jaki płyn do mycia szyb... a nie mam narazie samochodu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: oj... ale może pożyczę od mamy ... zobaczymy ... póki co w sobote pokupiłam nowe firanki i zasłonki .... teraz bede prasowała i wieszała

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

10 lis 2008, 14:06

Hej Dziewczyny
Gabi, dziękuję za życzonka Kluskowi :) . Fakt, czas za szybko leci, dzieci za szybko rosną a nam za szybko przybywa lat :ico_haha_01:
Magdalena_82 pisze:A jak u Waszych maluchów ze spaniem w dzień...czy jak śpią to potem cięzko im wieczorkiem zasnąć?

Kinga często śpi w dzień, ale kiedy nie śpi, to już o 17-18 marudzi "Choćć myć". Wtedy przeważnie zasypia w tempie ekspresowym.
Mnie też czeka mycie okien. Jakoś nie mam chęci zabrać się za to i boję się, by mi maluchów nie przewiało.
Mój G. dziś w robocie, więc siedzę sama z Kluskiem i Pyzą. Mała ostatnio strasznie namieszała mi w komputerze i za 3 dni najprawdopodobniej padnie mi windows :ico_zly: . Pewnie czeka nas zakup nowego programu. Boję się,że stracę wszystkie dane. Chyba że dziś przyjdzie mój znajomy i da radę to naprawić...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lis 2008, 14:45

Hej hej mamusie ;-)
Oj nie odzywalam sie troszke bo mialam rewolucje w zoladku.. :-D
Bylismy wczoraj na tym obiedzie u tesciowej co wam wspominalam.. i byla kaczka.. tylko tesciowa mi powiedziala ze to jakas inna kaczka jest niz normalnie co robi jakas inna odmiana.. i normalnie zjadlam sobie obiad.. i wyobrazcie sobie ze juz wieczorem sie zaczelo.. przyszlismy do domu a ja zaczelam puszczac gazy.. :ico_wstydzioch: :ico_haha_02: ,dostalam biegunki i spac wogule nie umialam w nocy.. i do tego caly czas mi sie odbijalalo ta kaczka.. gdybym wiedziala ze tak bedzie mi po niej niedobrze to bym jej nie jadla.. no ale tego nie mozna przewidziec.. ta kaczka byla po prostu za tlusta..
Pozatym to teraz dzisiaj nareszcie jest mi lepiej.. tesc mi przyniosl coca-cole i pomoglo mi.Pozatym to do polodnia Nicolka byla na spacerku z dziadkiem a Marcusek sobie spal dlugo bo az 2 godziny i fajnie bylo bo jak Nicolka wrocila ze spacerku to sie Marcusek obudzil :ico_brawa_01: a ja w spokoju cale mieszkanko na blysk wysprzatalam.. a teraz dzieci moje kochane sobie spia.Nicolke zdazylam jeszcze wykapac a Marcuska wykapie przed jego pojsciem spac.. bo zawsze lepiej spi jak jest wykapany ;-)
A jak chodzi o spanie w dzien.. to Nicolka nawet potrafi spac w dzien zdarza sie ze 3 godziny a pozniej wieczorkiem to jak spi 3 godziny wiadomo idzie pozniej spac tak jakos kolo 22 00 - 22 30 a jak spi tak normalnie 2 godziny to idzie spac o 21- 21 30 :ico_oczko: a najgorzej jest jak nie spi w dzien.. to wtedy tez zdarza sie jej samej "padnac " tak o 18-19 i za bardzo zmeczona jest i marudna.. i ciesze sie ze Nicolka jeszcze spi sobie w dzien :ico_oczko: myslalam ze juz nie bedzie spala bo taki byl czas jakos z 2-3 dni przed naszym urlopem ze spac w dzien niechciala ale jej sie odwidzialo i cale szczescie.. jest jeszcze mala i moze smialo spac w dzien jeszcze :ico_oczko:
A jak sie moje dzieci obudza i zjedza to pojdziemy sobie na spacerek do lasu ..
Bo dzisiaj u nas piekna pogoda jest,sloneczko swieci i jest cieplutko :ico_oczko:
Milego dnia i do pozniej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

10 lis 2008, 22:33

Gabi smiesznie to zabrzmialo ale super skojarzylas te fakty ;-> :ico_brawa_01: :-D Powiem ci ze ostatnio to tesciowa jest do mnie mila i taka nawet sie wyraze troskliwa .. jak mi kiedys niedobrze bylo to powiedziala zebym usiadla i odpoczela i takie ostatnio przejawia do mnie uczucia inne.. :ico_brawa_01: :-D I dzisiaj to chciala rozmawiac przez telefon tylko ze mna a jak dawalam jej mojego meza to mowila ze nie ze pogada ze mna..a ja w :ico_szoking: :-D :ico_haha_02: I zycze wam milego wyjazdu i odzywaj sie do nas jak bedziesz miala mozliwosc..
Juz mi jest lepiej,tesciu mi przyniosl cole i zatrzymalo mi sie wszystko :ico_oczko:

A moje dzieci juz sobie spia,bylismy na spacerku w lesie fajnie bylo porobilam kilka zdjec,Nicolka pobiegala a jak wracalismy to juz czulo sie ze zimno sie robi i ciemno tez.. I tak dzionek minal szybko..
Dzisiaj sie tez poloze szybciej spac bo musze nocke odespac.. :ico_oczko:
A wiec dobranoc kochane do juterka pa

[ Dodano: 2008-11-11, 14:10 ]
Hej hej ale tu cisza!!!
No tak jakos samej glupio pisac.. wiec poczekam az sie odezwiecie..
Milego dnia pa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 lis 2008, 16:08

No właśnie - cisza jakmakiem zasiał.... ale to napewno dlateo że dziś święto - może dziewczyny gdzieś sobie wypady zrobiły .... :ico_noniewiem: nawet pogoda jest całkiem całkiem - przynajmniej w Rzeszowie ....

[ Dodano: 2008-11-11, 15:13 ]
Ja niestety juz jutro wracam do pracy :ico_placzek: ale w czasie wolnego przewrócilam dom do góry nogami - zaglądnęłam do każdego kąta - zrobiłam najbardziej odkładane porządki ... no i pomyłam okna i mam nowe firanki - coś czuję że tak mi już zostanie na święta :ico_wstydzioch: choć nie wiem bo może jak będę siedziała wdomu z dziećmi od grudnia to przecieżbede miała mnóstwo czasu .....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

11 lis 2008, 19:19

hej hej kobietki kochane

Ja byłam dzisiaj wreszcie u lekarza, bo cos mnie zatoki zaczęły boleć no i dostałam antybiotyk, mam infekcje zatok....koszmar jakiś. No to urządziłam.

A mój Antosiek tez coś opstatnio się gorzej czuł ale już lepiej. dzisiaj byliśmy z 5 odzin na dworku aż mamy czerwone policzki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

11 lis 2008, 21:09

Magdalena_82, :ico_nerwusek: przeganiamy :ico_nerwusek: choróbska i Twoje i Antosia ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

12 lis 2008, 00:17

Dzieki Aginko za tego kija...przyda się :ico_haha_01:

No ja się dzisiaj dowiedziałam że babcia moja przyjedzie juz 6 grudnia ...ale się cieszę :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

12 lis 2008, 11:15

" Doby",jak by to powiedziała moja Kinga :ico_haha_01:
Madziu, kurujcie się z Tosiaczkiem. Oj, ja wiem, co to są zatoki chore... Tragedia.
Aginka, kurcze, a ja nie mogę zabrać się za te swoje brudne okna... Aż mi wstyd. Znajduję sobie różne wymówki: a to zimno, a to wiatr, albo mi się nie chce... Cholerka, ale chyba trzeba pomyć. Ja jak pomyję to już będą na święta pomyte. Później ewentualnie przetrę tylko od środka.

My wczoraj byliśmy u mojej kuzynki. Jej maleństwo 15.11 kończy miesiąc. Boże, już zapomniałam, że Klusek pięć miesięcy temu był taki maleńki :ico_olaboga: . Normalnie szok...

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość