Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

21 cze 2007, 18:31

Hej babeczki.

Właśnie wróciłam z "sanatorium", tak bym chciała wiedzieć co u Was ale mały oszołomek utrudnia mi ostatnio życie do granic wytrzymałości i nie jestem w stanie przeczytać nawet jednej strony :ico_placzek:

Czy zlocik aktualny??? Bo chciałabym się z Wami połączyć chociaż mms'owo :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 cze 2007, 18:32

Kasiulko, zamierzałam Ci strescic co tu sie dzieje ale Jas nie daje a Daniel dzis o 23 dopiero wróci :(

[ Dodano: 2007-06-21, 18:33 ]
najgorsze, że Asia chora, Akna chora, Tomuś Akny chory :(

[ Dodano: 2007-06-21, 18:34 ]
a co ten Kon r adek wyprawia - Jaś spacje włącza

[ Dodano: 2007-06-21, 18:35 ]
zaraz idziemy się kąpać, dziś sami bez fadera

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

21 cze 2007, 18:49

Eluniu kochana wiedziałam że na Ciebie można liczyć :ico_prezent:

Konrad to diabeł w ludzkiej skórze. Zawsze mówiłam że wolę aby dziecko było żywe nawet trochę niegrzeczne niż taka milcząca pierdoła. No i mam za swoje :ico_zly: On chce chodzić, jak go nikt nie prowadzi to czołga się wszędzie (bo po co ma sobie kolana zdzierać :ico_oczko: ) a jak znikam z pola widzenia to jest dopiero masakra :ico_olaboga: Mówię Wam MASAKRA!!!! Nie otwieram drzwi bo boję się że to policja :-D

Buziaczki dla chorowitków :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

21 cze 2007, 19:13

Hehehehehe, wiedziałam że Kasiulka w sanatorium była :-D Kasiulko, ależ u Ciebie MASAKRA :-D Hehehehehe, pewnie policja już nie raz była na tym 5 piętrze :-D :-D :-D U nas tez coraz gorzej, Hubi czołga i raczkuje po całym pokoju i próbuje zwalac kwiaty i wszystko czego nie wolno :ico_olaboga: . Marudą na szczęście nie jest, ale łobuz z niego rośnie :-D Aaaaa i próbuje się rzucać na mnie jak piesek jakiś chce mnie ugryźć tymi swoimi króliczymi zębami :ico_szoking: Tez to macie??? Czy moje dziecko jest jakieś dziwne? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

21 cze 2007, 19:30

:ico_smiechbig: no to wesoło macie dziewczyny!
Jaś śpi, a ja zmykam sprzątac pobojowisko po kolacji i kąpieli :516:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

21 cze 2007, 19:30

bosze ledwie żyję
Kasiulka podaję CI łapki Jaś to też diabełek dzisiaj normalnie "oszalał"
kilka razy się puścił i zrobił 1 krok, wstaje wszędzie wywinął taaaaaaakiego orła :ico_olaboga:
teraz nie spał od 14.30, zasypiał godzinę ale w końcu poległ, ale mnie rozwalił, w akcie desperacji zaczęłam go lulać, on już prawie zasypia w pewnym momencie zaczął się tak śmiać, że ja razem z nim normalnie 5 minut napadu śmiechu, pierwszy raz mi tak zrobi :-D

Kasiulka zlot w sobotę, ja już nie mogę się doczekać :ico_brawa_01:

Kocica Jaś też gryzie raz mnie dziabnął w brodę troszkę bolało :ico_oczko:
no to tyle nie będę nudzić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

21 cze 2007, 19:47

JOLA Twoje dziecko nie jest dziwne, po prostu te chłopy na nas lecą i tyle. Co zrobić jak takie laski jesteśmy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

RITERKA gratki dla Twojego "oszołomka" :ico_brawa_01: Te orły to mnie przerażają, ostatnio mój kozak stojąc poleciał do tyłu jak kłoda, przewalił z dyni w panele. Słabo mi się zrobiło a on płakał jakoś tak inaczej. Nóżki mu się trzęsły. Myślałam ot koniec stania ale.......... pomyłka :-D On jest "nieśmiertelny" :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

21 cze 2007, 20:07

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
rozwaliłyście mnie babeczki, co do jednej :-D

u mnie dziecko przewraca sie na plecy, z takim hukiem i mruga tak ze zdziwienia oczami "co do kurki się stało", a potem znowu, i znowu

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

21 cze 2007, 20:22

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Laski, popłakałam się przez Was. Polałam się z Riterkowego Jasia i jego napadu smiechu..normalnie do teraz papa mi sie cieszy hehehehe i z "nieśmiertelnosci" Konradka i ze zdziwienia Zuzki. Buhahahahahaha mąż znowu będzie się ze mnie nabijał, że cieszę papę do kompa :595: :-D Już dziwnie na mnie patrzy, ale ja tutaj nie moge dosłownie :576:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

21 cze 2007, 20:52

Musiałam nadrobic i jestem

Kasiulka - :ico_szoking: koguż to moje oczyska widzą :ico_brawa_01: w końcu się pojawiłąś i od razu musiałaś "dać do pieca" :-D Teraz Konradzik moze mieć śmiało ksywkę "Immortal".
A swoją drogą te te dzieciaki mają mocne głowy, moja też wali łebem o panele i kafelki :ico_szoking: i prócz chwili płaczu nic jej nie ma.

Riterko - i co dajesz rade bez małża? ;-) A Jaś to Cię po prostu pod włos wziął, pewnie wiedział, że już sił nie masz żeby go lulać to chciał rozładować atmosferę :-D

MK - i co postanowiłaś w kwestii wyjazdu małżonka?

Marittko - ja mam tak samo jak Ty. Ja bym te wszystkie skrzywdzone dzieci wzieła do siebie i mocno kochała. Płacze jak słyszę, że ktoś krzywdzi taiego malucha....gołymi rękoma bym torturowała takich rodziców! Przecież nikt im nie każe dziecka wychowywać, tyle bezdzietnych par czeka na maluszki, chcą dać im swoje serce i dom. Dlaczego Ci, którzy nie chcą wychowywać swoich dzieci posuwają się do zabójstw, katowania, głodzenia? I właśnie wówczas się pytam gdzie jest Bóg?! To jakaś pomyłka z tą naszą wiarą katolicką.... ja takiego Boga nie chce....


Agatko - szkoda że nie będzie Was w sobote, bo pewnie wówczas bedzie "główna" impreza.

Sosenko - jednak łóżeczko z Ikei? Ale Ci Mosob dostawę zrobi :-)

Akna - ehhh to wstrętne choróbsko! A kysz a kysz! przeganiam niech spada od Was!

Asia - Ty się chyba od Akny internetowo zaraziłaś jakimś wirusem. Nawet mi nie mów, że Was nie będzie na zlocie :ico_nienie: lecz się szybko i macie przyjechac!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość