Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 lip 2009, 13:36

YOANNA - no ja akurat nie wyobrazam sobie, ze moglabym spedzic w samochodzie tyle godzin (prowadzac!!!), kisic sie w 5 osob w osobowce, a po tych prawie 20-godz. (nawet z przerwami na rozprostowanie kosci) spac jeszcze w takiej samej pozycji... :ico_nienie:

raz nawet jadac do Grecji myslalam, ze zniose jajko, bo jechalismy autokarem caly dzien, cala noc, pol kolejnego dnia, potem plybelismy promem i nastepnego dnia znowu pol dnia w autokarze - jakas masakra (zwazywszy, ze moj tata pracuje w portach lotniczych i z jego firmy byly wlasnie organizowane obozy wakacyjne), a przeciez w utokarze jest bardziej komfortowo, niz w 5 osob w samochodzie...

to zdecydowanie nie dla mnie... :ico_nienie:

dziewczyny, ja sie chyba z Wami pozegnam na wszelki wypadek, bo nie wiem czy po powrocie do domu bede miala chwile, zeby usiasc do kompa - czeka mnie pakowanie, sprzatanie... eh...

tak wiec - na wszelki wypadek - buziaki, trzymajcie sie cieplo, tesknijcie za mna i pojawie sie na pewno ok. 15.08 z mnostwem fotek... :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

31 lip 2009, 14:50

Ja jestem chyba z tych co lubia jezdzic bardzo - bo po 26 h w autobusie czulam sie dobrze i na wypoczeta ;) zawsze znajde wygodna pozycje :PPP

Gie baw sie dobrze! Odpoczywaj duzo i do zobaczenia za 2 tygodnie :))) Rob mnostwo zdjec!!!!

[ Dodano: 2009-07-31, 16:15 ]
A tu zdj z jeziora nad ktorym bylismy ostatnio - przy brzego strasznie brudna woda, bo jest piasek i biegajace dzieci ktore macily strasznie wode :/ staralam sie zeby mala nie zamoczyla pupy ale srednio mi sie udawalo bo ona szalala i strasznie jej sie podobalo. Nastepnym razem wole chyba jednak jakas czystsza wode - chociazby miala byc zmieszana z chlorem :)

Na zdj sa NINA :D moj brat, przyszla bratowa, siostra i ja ze zmanierowana mina :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

31 lip 2009, 17:02

hej... :-)

Iwona H, dziekuje za kwiatka od Paulinki! zdjecia sliczne :ico_brawa_01: Twoja cora to caly tatus, za to mam wrazenie, ze synek do Ciebie jest podobny

Jagna30, tropikalna wyspa brzmi fajnie... ja taka mam na codzien :/ w sensie te temperatury... przydalby sie jakis park zimowy, zeby sie ochlodzic ;-)

Gie, udanego wypadu!! wracaj wypoczeta i opalona :-D

yoanna, rzeczywiscie woda nie byla pierwszej czystosci ;-) ale skoro Ninie sie podobalo, to czemu nie...
my tez jezdzilismy z rodzicami samochodem do Chorwacji, albo do Wloch (pod namioty glownie), tez tata prowadzil i nikt go nie zmienial... chociaz czasami zatrzymywalismy sie na nocleg po drodze (czasami w aucie, czasami w motelu)
widzialam chyba na innym watku, ze wspominalas Plitwickie Jeziora... bylas tam, czy chcialabys pojechac? ja bylam dwa razy i uwazam, ze to jedne z piekniejszych miejsc w Europie.. ale z dzieckiem, to ciezko byloby przejsc ten park, bo tam sa mosty wiszace i sliskie kamienie... :ico_noniewiem:
fajne sa tez wodospady Krk :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

31 lip 2009, 17:39

witam dziewczyny :-)
Iwonka dziękujemy za kwiatki - fota przeurocza :ico_brawa_01:

Jagna ty nieźle schudłaś - lachon z Ciebie że hej :ico_szoking:

yoanna fajne foty, ninka lubi sie pluskać, zresztą chyba każde dziecko lubi ;-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

31 lip 2009, 18:16

Dziękuje za komentarze co do zdjęć.

Jagna, świetne fotki. Co do wyspy, to słyszałam o niej ale nikt z moich znajomych jeszcze tam nie był.
A.... i spóźnione życzonka urodzinowe- wszystkiego naj naj naj... :ico_prezent:

Gie, wypoczywajcie i cykaj dużo zdjeć, chętnie pooglądamy.

yoanno, fotki rewelacja :ico_brawa_01:
Twoja cora to caly tatus, za to mam wrazenie, ze synek do Ciebie jest podobny
i to chyba prawda, większość osób tak mówi

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 lip 2009, 21:31

heja, wpadlam tylko powiedziec, ze nie moge sie ogarnac z pakowaniem, Zuzka na szczescie spi, ale ja jakos jestem rozkojarzona... moze jak Pan wroci, to troche mi rozjasni umysl...

aha, mialam kupic panu perfumy na dzisiejsze urodzinki, ale w koncu kupilam mu maszynke do wlosów Philipsa, bo ta, ktora mamy jest juz stara... mam nadzieje, ze sie ucieszy...

YOANNA - zdjecia super, ale ja tam nie rozpoznaje na ktorym zdjeciu jestes Ty, na ktorym siostra, etc. Mniemam, ze ta parka z Nina to brat z przyszla bratowa... dalej... ciemnia... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


dobra, zmykam... zegnam sie jeszcze raz i do "za dwa tygodnie", buziaki...

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

31 lip 2009, 21:36

Siostra w zolto bialym stroju - ja w pomaranczowej gorze i brazowym dole :))

Shoo bylam i na Plitwickich Jeziorach i w Krk :D i tez uwazam ze jest cudownie :)))) a nie pomyslalam nawet o tych waskich kladkach itd itp :(

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

31 lip 2009, 21:57

Siostra w zolto bialym stroju - ja w pomaranczowej gorze i brazowym dole :))
dzieki za wyjasnienia.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

31 lip 2009, 21:58

Jagna ty nieźle schudłaś - lachon z Ciebie że hej

:ico_sorki: miło mi to czytac... :ico_oczko: dzieki za komplementa :-)
A.... i spóźnione życzonka urodzinowe- wszystkiego naj naj naj...
dziekuje kochana :ico_sorki:
Jagna30, tropikalna wyspa brzmi fajnie... ja taka mam na codzien w sensie te temperatury... przydalby sie jakis park zimowy, zeby sie ochlodzic
a ja tam lubie ciepełko... :-D

[ Dodano: 2009-07-31, 22:17 ]
aaaaa..........kolezanka z pracy chce odkupic odemnie wozek..tzn. cały komplet...z nosidelkiem,daje 500 zl...mysle,ze to dobra cena i znajde jakas spacerowke w tej cenie.
margarita83, a Ty opchnelas wozek...?bo wiem,ze chcialas sprzedac.

a oto moj upatrzony fotelik,ktory czas nabyc

http://www.allegro.pl/item699706010_chi ... ratis.html

[ Dodano: 2009-07-31, 22:22 ]
no nic czas spac......dobranoc ...

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

02 sie 2009, 07:20

dziewczeta poniewaz sierpien juz sie zaczal przesuwam wasz wateczek na roczniaki :-) milego klikania :-)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość