magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

07 lip 2011, 23:37

mój mały od 2 tygodni w mleku ma kleik ale bardzo malutko tak z pół miareczki a nawet mniej ale juz niedługo mu podam marcheweczke :ico_brawa_01: moze to mu posmakuje :ico_sorki:

[ Dodano: 07-07-2011, 23:37 ]
dobranoc

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 lip 2011, 08:12

ja ze 2 dni temu dalam malej jeszcze ze 2 lyzeczki banana i tez bylo ok... nic sie nie dzialo, wysypki nie ma i nie wymiotowala... wiec mysle, ze moze powolutku jej zaczne urozmaicac jedzonko chociaz dopiero 3 mies skonczyla, a na sloiczkach pisze, ze po 4 mies... ale z tego co pamietam (uwiecznione na zdjeciach) to blizniaczki w dzien swojego chrztu juz po calej miseczce kaszki jadly, a mialy wtedy 4,5 mies, wiec tez musialam wczesniej zaczac... dzisiaj moze kaszke jej kupie i jakis sloiczek z marchewka, albo jabluszkiem...

co do siusiaczkow to ja sie kompletnie nie znam, w koncu 3 dziewczyny mam :ico_oczko:

Fintifluszka, szkoda, ze musieliscie kupic inna nianke... A nie mogliscie poczekac az tamta sprowadza??

patrycjaa, sliczna Twoja panienka... fotki faktycznie wklejaj w posta, nie w podpis.. wtedy wejdzie duzo wiecej...

a ja sie pochwale naszym zestawikiem na chrzciny... fotki malej wrzuce pozniej, bo bateria w aparacie sie rozladowala i nie umiem zgrac fotek...

Obrazek

Obrazek

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 lip 2011, 09:39

Sejanapiekna sukienka ...a ta koszulka jaka fajna z imieniem i data :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zycze udanego dnia bo to juz jutro :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

08 lip 2011, 10:17

śliczna ta sukienusia bardzo mi sie podoba i szatka z imieniem tez sliczna mam podobną ;) nic innego nie pozostaje jak zyczyc udanej imprezy ;)

[ Dodano: 08-07-2011, 10:36 ]
probowalam wczoraj mała uspic ta metodą co pisała Tabogucka przychodzilam do niej ale co 5min za 3 razem usnela nie bralam jej na rece ale wpychalam smoka choc wiem ze nie lubi i stwierdzilam ze to jesst bezduszna metoda i chyba juz tez wiem dlaczego mala sie tak ryra w łozeczku fakt jest taki ze spala w nim tylko w nocy bo lozeczko jest na gorze a wiekszosc dnia spedzamy na dole no i jak byla spiaca to spala na dole na sofie i moj blad ze usypialam ja na naszyzm lozku i kiedy opiero zasnela twardym snem przenosilam ja do jej lozeczka teraz bede robila tak jak widze ze mala sie robi senna biore ja do lozeczka i tam usypiam musi sie nauczyc zasypiac w nim a nie spac nie biore jej na rece no chyba ze bedzie glosno plakac ale jak tylko sie uspokoi odkladam a z do skutku nie daje cyca ani smoka zeby ja uciszyc bo to taki ułatwiacz wiadomo placz dziecka czasem jest flustrujacy ;/ ale przez to sie nie nauczy sie dziecko samo uspakajac i dzis tak zrobilam mala byla w bujaczku widze ze juz oczka senne wzielam wlozylam do lozeczka wczesniej sie balam ze mala sie rozbudzi a tu tylko ja pokołysalam bo w tym turystycznym wystarczy materacykiem poryrac i sie kolysze i mala zamykala oczka i teraz spi :ico_brawa_01: musze ja teraz nauczyc bo jak bedzie wieksza to juz sie nie da a tez nauoczona ze odrazu nie lece jak mruczy i umie sie fajnie soba zajac i czasem sama zasnie nie musze caly czas przy niej byc uffffff
Tabogucka super ze mozesz odpoczywac ja tez uwielbiam robic dla siebie zakupy zawsze poprawia mi to humor ostatnio kupilam sobie taka sukieneczke na te upaly ta biala w kwiatuszki na ramiaczkach co mam na zdjeciu i powiem wam ze moejmu K tak sie spodobalam w tych sukienkach ze na drugi dzien sam mi kupil taka malinowa w paseczki kochany jest :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 lip 2011, 10:38

dziekuje dziewczyny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
troszke mam stresa przed jutrzejszym dniem, ale ksiadz przynajmniej fajny :-D no i chrzest w jezyku polskim bedzie :-D
no i osttanio jak z tym ksiedzem rozmawialam to probowal mnie namowic, zebym z P. wziela slub i do tego koscielny :ico_noniewiem: ale nawet bez niego ochrzci mala, nie ma problemu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 lip 2011, 11:48

K tak sie spodobalam w tych sukienkach ze na drugi dzien sam mi kupil taka malinowa w paseczki kochany jest
kurcze ale ci fajnie !! :ico_brawa_01: dla K -fajny facet :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 lip 2011, 12:05

Hej dziewczyny... na 3 miesiaczki Poli :ico_tort:

lalo u nas wczoraj cale popoludnie, dzisiaj pewnie bedzie to samo, wiec dam Gabrielowi jesc i jak sie Polka obudzi to na dwor pojdziemy troche zanim sie pogda popsuje...

A Polka na 3 miesiace mnie uraczyla chichotem po raz pierwszy, ale mialam radoche :ico_haha_01: a zasmiala sie, jak z wkladki higienicznej odklejalam folie, zuzylam pol paki, zeby posluchac jak sie smieje :ico_haha_01: odkrylam pozniej, ze smieje sie tez jak rwe gazete.
polecialam po telefon i byle jak wprawdzie, ale sklecilam filmik jak sie smieje :ico_oczko:

http://www.youtube.com/watch?v=JGVJlFa5nEs

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 lip 2011, 12:07

zebym z P. wziela slub
ja tez bym chciala miec slub...chociaz M. mnie wkurza niemilosiernie ostatnio ...ale raczej cywilny...zreszta ja bierzmowania nie mam to koscielny na razie odpada...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 lip 2011, 12:10

patrycjaaa napisał/a:
K tak sie spodobalam w tych sukienkach ze na drugi dzien sam mi kupil taka malinowa w paseczki kochany jest

kurcze ale ci fajnie !! :ico_brawa_01: dla K -fajny facet :ico_sorki:
fiuu, to faktycznie, milo z jego strony :ico_oczko: tak niewiele a ile radosci :-)

Sejana, sukieneczka sliczna-taka "bez przesady" . Ze smakiem, podoba mi sie :-)
rob zdjecia na imprezce, zebys mogla nam pokazac :ico_oczko:

a na nianie nie moglam poczekac, bo oni mieli ja tylko wtedy w tej promocji, to nie jest staly produkt w sprzedazy :ico_noniewiem: szkoda, szkoda... bede przezywac teraz :ico_oczko:

ah, przyszlo mi wtedy jak wyjechalismy to nasze nosidlo ergobaby, Kubie chyba lepiej wychodzi noszeie Poli, jakos ja lepiej ulozyl... ale tylko raz uzywalismy na probe, w sumie kupilismy je na wypady w gory, ale ogolnie fajne jest z eko materialow, cale bawelniane, mile w dotyku i faktycznie sie ten ciezar dziecka nie wiesza na kregoslupie dzieki pasowi biodrowemu, moge polecic z czystym sumieniem...

[ Dodano: 08-07-2011, 12:13 ]
NowaSejana napisał/a:
zebym z P. wziela slub


ja tez bym chciala miec slub...chociaz M. mnie wkurza niemilosiernie ostatnio ...ale raczej cywilny...zreszta ja bierzmowania nie mam to koscielny na razie odpada...
ogolnie jak sie za granica mieszka t slub ulatwia wiele formalnosci-ma sie pobralismy tyko ze wzgledu na wyjzd do niemiec :ico_oczko: choc oczywiscie fajnie by bylo miec wielka impreze, dziesiatki gosci i piekna suknie, ale ulatwia to wiele formalnoscie, wiec niech juz bedzie :ico_oczko: my tez tylko cywilny mamy

[ Dodano: 08-07-2011, 12:19 ]
o prosze :-)
Obrazek

kto by pomyslal, ze noga ciagle zlamana i kilo tytanu wewnatrz...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 lip 2011, 12:40

Fintifluszka, ale super ,się uśmiałam,moja tak w głos sie jeszcze nie zaśmiała,to znaczy śmieje się w głos,ale musze ją pogolgotać,albo naprawde mocno ją rozbawić żeby się tak pośmiała :ico_sorki:
a zdjęcie super,tata wypasiony,fajnie,ja bym chciała pożyczyc takie nosidełko dla nas jak nad morze będziemy jechac ,a szkoda mi kupowac :ico_sorki:
NowaSejana, super ubranko i szatka piękna,paula też miałą z imieniem :ico_sorki:
patrycjaaa, ja moją malutka żeby uśpic to musze niestety pobujac na rączkach,a czasem przyśnie przy cycu,raz spróbowałam ją odkładac,ale tak ryczała ,że po kolejnej próbie zasneła na rękach ale raczej ze zmęcznienia od płaczu :ico_sorki:
a mój Piotrunia pojechał z babcią pod kamping do niedzieli,zapowiadaja burze i już się chmurzy ale mam nadzieje że bedzie mu sie podobało,mój tez tam do niego dziś dojedzie na noc,więc ja sama dziś w domku :ico_sorki:
mała teraz na chwie zasneła
a jutro jedziemy tez tam włąśnie gdzie jest piotrunia z babcią
na grila :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości