Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 lis 2012, 18:24

wstawie wam kiedys fote mojego wielkiego wieczornego brzucha. moja mama to sie smieje, ze juz taki wielki.
ale po pracy jak wracam to juz czuje jakby napiety i lekko obolaly i zmeczony. musze wszystko to gince powiedziec w czwartek.

z pracy dostalismy zaproszenie na impreze mikolajkowa dla dzieciakow. idziemy z nimi do centrum rozrywki, wiec tobiko poszaleje :D a mamusia bedzie miala kawcie i ciacho :D
apetyt mi wraca powoli :) oby juz coraz wiecej takich dobrych dni!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

27 lis 2012, 19:07

Czesc,
Praca z maluszkami bywa meczaca, ale ja to uwielbiam. Dzisiaj tylko brzuch mnie pobolewal jak sie schylalam czy nagle wstawalam.
Wlasnie wracam z pracy I wstapie jeszcze do sklepu po sokowirowke, bo ta ktora mam Juz sie nie nadaje. Robi tyle halasu, ze Oliwierek sie boi I chowa po katach. Musze wziasc sie za porzadna diete, bo mam slabe wlosy I zeby.
Ja jeszcze nie bylam u lekarza. Mieszkam w Anglii. Tutaj wizyta z polozna jest dopiero po 3 miesiacu ciazy. Lekarza widze tylko 2 razy przez cala ciaze w czasie USG. Za niedlugo jade do Polski takze sie przebadam. Sadze, ze termin porodu bedzie koncem lipca albo poczatkiem sierpnia.
Pozdrawiam Was I zycze spokojnego wieczoru I jesCze raz Dziekuje za przyjecie mnie Na forum ;)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

27 lis 2012, 21:15

apetyt mi wraca powoli :) oby juz coraz wiecej takich dobrych dni!!!!!!!!!!!!!!
No to fajnie . Ja z poprzedniej ciąży nie wiem co to zgaga i inne dolegliwości.Przechodziłam ja idealnie.Jedyne co to miałam czasem zaparcia lub potem na odwrót biegunkę. I pod sam koniec od długiego siedzenia kość ogonowa mnie bolała.
Bardzo jestem ciekawa jak ta będę przychodzić,czy będzie zupełnie na odwrót ?
wstawie wam kiedys fote mojego wielkiego wieczornego brzucha
Ja też mam .
Dziś jak się w łazience przebierałam w piżamę to tak z boku patrzyłam na niego i jest no no sporawy ale to zwykłe obżarstwo u mnie bo już rano jest płaski jak deska.

Mała spi a ja mam czas dla siebie ;)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

27 lis 2012, 21:40

Ja to zawsze mialam brzuszek zaokraglony, wiec na ciazowy bede musiala sporo poczekac. Ciekawa jestem jak przejde druga ciaze. Jestem dobrej mysli, bo narazie jest tak jak w poprzedniej. Tylko te bole w dole brzucha przy naglych ruchach mnie martwia, bo one sa takie klujace.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

27 lis 2012, 22:06

hej mamusie

Przede wszystkim gratulacje kolejnej mamusi ,fajnie,ze nas coraz więcej tutaj jest :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: za serduszko donatka26,a tibbyto juz w czwartek i Ty usłyszysz :ico_haha_02:

Dziękuję,ze jednak ktos o mnie pamieta,jest mi bardzo miło :ico_sorki: chciałam troszku odsapnąć od fora miałam jakies złe dni wszystko było na nie,chodziłam wściekła jak osa a po co kogoś obarczac złym nastrojem,juz mineło więc wracam :-)

U mnie w sumie ok zrobiłam progesteron wyszedł wysoki bo prawie 50ng/ml więc duphaston odstawiony,i dobrze 40zł mam w kieszeni :ico_sorki: Zrobiłam również mój nieszczęsny kortyzol i mała nadzieja była,że nadnercza podjeły prace po operacji przysadki, niestety bez leku nie mogę jeszcze normalnie funkcjonować,mój kortyzol bez tabletki jeste prawie zerowy, do gina napisałam smsa i kazał przyjść więc jutro idę :ico_noniewiem: Do tamtego wtedy nie poszłam :ico_noniewiem: A tak po za tym mam tyle w sobie energi,ze bym pobiegała :ico_haha_01:


znalazłam śliczny wierszyk :-)

- Gdzie ja byłem, gdy nie byłem? Czy się tobie Mamo śniłem?
Mama szepce mi do uszka:
- Miałam kiedyś dwa serduszka. Jedno mniejsze drugie większe. Moje serce, twoje serce...
- Czy ja miałem wtedy rączki?
- Takie małe jak pieniążki
- Czy ja miałem wtedy uszka?
- Takiś mały był jak gruszka. Nóżki miałeś takie śliczne. Mały byłeś jak patyczek.
Pan Bóg chciał byś się urodził, on nas wszystkich chciał i stworzył ahh podoba wam się ?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

27 lis 2012, 23:55

misia81. Piekny wierszyk

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

28 lis 2012, 09:56

Dzien dobry ;)
Jestem wlasnie w drodze do pracy. Wczoraj wieczorem zrobilam pyszny sok z marchewki, pomaranczy I jablka. Mam nadzieje, ze uda mi sie robic swieze soki jak najczesciej.
oj jak chcialabym dzisiaj zostac w domu, ale trzeba pracowac...
Mam tyle rzeczy do zrobienia w domu, a wieczorem jakos brakuje tego czasu.

Milego dnia

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

28 lis 2012, 11:41

witam :)

dziś trochę lepiej, choć ciągle pada i spać mi się chce, ma 13 idę z Szymkiem do lekarza, bo nie chce mi pić antybiotyku, więc pewnie będą zastrzyki,

misia dobrze, że wszystko u Ciebie ok :ico_sorki: , śliczny wierszyk :-)
. Wczoraj wieczorem zrobilam pyszny sok z marchewki, pomaranczy I jablka. Mam nadzieje, ze uda mi sie robic swieze soki jak najczesciej.
chyba też odpalę swoją sokowirówkę, bo mam apetyt na taki soczek :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 lis 2012, 12:38

cześć mamusie :)
jutro już wizyta :)))) strasznie się cieszę. mam nadzieje wielkie na to usg bo poprzednie miałam jakoś przeszło miesiąc temu.

misiu, dobrze, że już jesteś z nami ") szkoda złego humorku, ale dobrze, że wszystko minęło. oby teraz tylko same dobre dni były.
u mnie już chyba te złe dni poszły w siną dal. najgorzej jest wieczorami po pracy. czuję zmęczony brzuszek i delikatnie mnie ciągnie. dobrze, że jutro wizyta u lekarki. mam nadzieję, że da się namówić na to L4, bo czasem ledwo wytrzymję do wieczora w pracy.

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

28 lis 2012, 15:24

witam :)
mnie od wczoraj jakis len dopadl porzadny bo kompletnie nic mi sie nie chce nie mam w ogole ochoty na nic :-P ciagle bym tylko spala moze to tez przez ta pogode bo slonca brak i z czlowieka zycie uchodzi przez to... ja nie wiem jak jak zniose zime ktorej nie cierpie... chyba w ogole z domu nie bede wychodzic tylko bede siedziec calymi dniami w pizamie pod kocykiem :-P moj maz to juz mi na okraglo powtarza ze sie straszna zrobilam bo wiecznie nic mi sie nie chce i tylko bym spala calymi dniami. nie wiem chyba dopadla mnie jakas "depresja" zimowa :-| kiedys tak nie mialam a teraz z dnia na dzien jest coraz to gorzej ... ciagle mowie sobie tak: zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce...
wybralam sie dzis na sklepy z mezem bo chcialam sobie jakas ciepla tuniczke nowa kupic ale weszlam do sklepow i nic kompletnie mi sie nie podobalo i w dodatku odechcialo mi sie chodzic ... zaczelo mi sie w glowie krecic i wrocilismy do domu. zrobilam szybko obiad... na chwilke weszlam tutaj ale teraz z checia polozyla bym sie spac!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość