Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

31 sie 2007, 06:51

U nas idzie 5 ząbek a moze nawet i 6 bo dzioąsło jest dziwnie podejżane :ico_oczko: Filip tez ma napady złosci, czasami po prostu widac ze chce cos w ten sposób wymusic. Kiedys jak cos mu nie pasowalo to ewentualnie pomarudził a teraz od razu w krzyk. No niestety teraz wypróbowuje ile mu wolno, ale mama czuwa :ico_nienie: Maju ja ci nie pomoge bo nie karmie piersia ale w podobny sposób uczyłam Filipka zeby sam zasypiał w łózeczku i udało sie. Pozdrawiam, dzisiaj mam wolne i jade w odwiedziny do taty. Miłego dnia.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

31 sie 2007, 08:10

maja pisze:A czy ktoś jeszcze karmi piersią? Czy tylko ja ?


U nas odzwyczajanie trwalo jakies 3 tygodnie. Staralam sie kazde karmienie zastepowac czyms innym a na noc przygotowalam sobie butelke z kaszka i Wiki dostaje ja na spiacy ale tylko raz jak obudzi sie czesciej to dostaje herbatke. Dobrym sposobem u nas byl wyjazd i zmiana otoczenia i wiki poprostu zapomniala o nocnym cycu i tak juz od 4 tygodni koniec z karmieniem.
A jesli chodzi o zasypianie tylko cierpliwosc u mnie klade Wiki do luzeczka daje jej jakas zabawke, czasami troche cos wrzeszcy ale w rezultacie zasypia. Staram sie jej juz nie kolysac zeby sobie nie przypomniala ze tak jest fajniej :-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

31 sie 2007, 08:50

Hej ja jeszcze karmię Anię piersią.To jest rano i przed zaśnięciem i ewentualnie jeden raz w nocy ale w nocy Ania raczej się nie budzi.Zamierzam karmić do skończenia przez nią pierwszego roku życia bo na jesień i zimę to chciałabym aby miała ode mnie w mleku te różne przeciwciała, a i tak ona już bardzo mało pije z piersi i to chyba ona się odstawi a nie ja ją i nie wiem komu to trudniej przyjdzie....A dziś jedziemy na wieś do teściów i wracamy w poniedziałek :-) ale tam jest net to może coś napiszę :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

31 sie 2007, 09:43

ta moja wczorajsza nauka zasypiania bez cyca przyniosła odwrotny skutek, mały z wielkim płaczem budził się w nocy aż 5 razy do cyca. Teraz już postanowiłam, że będe chyba karmiła przez cała zimę , własnie ze względu n a przeciwciała, poza tym mały ma alergię na mleko a po moim nic mu nie jest więc są to dwie korzyści, no chyba że sam zostawi cycusia w co wątpię :-) .

Dziewczyny miłego dnia i pobytu u rodzinki. Pa

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

01 wrz 2007, 00:18

WITAJCIE :-)
Dawno mnie tu nie było ale to wszystko przez ta nasz budowe prawie mnie nie ma w domu bo ciagle cos .
Maju ja juz nie karmie od dawna karmiłm tylko 6,5 miesiaca bo kuba przy karmnieniu sie bardzo wyginał i prezył i juz dosc miłm. Ale Kuba spi od poczatku w łóżeczku i od 2 miesiaca sam zasypia i powiem wam ze kiedys go połozył i on usnoł sam i tak juz został nie musiłam go uczyc ani przyzaiczajac na szczescie. Maju piekne sa te twoje dzieciaczki a Adi jaki juz duzy a córcia fajna dziewczynka.
Dziewczyn wogole te wasze maluch sa juz bardzo duze :ico_brawa_01: i przesliczne .
U nas za duzo sie nie wydazyło nie mam jeszce zebow w tydzien temu w srode bylismy na bilansie i Kuba wazy 8kg i 69cm długosci mały jest co ?? Tez jest nerwus jak mu cos zabiore to odrzu płacze i podzuca dupcie do gory mały terrorysta hihi . Wkleje wam kilka fotek .
Margot zgadza sie Kubus tez 22 konczył 9 miesiecy .
Bede juz konczyc bo bardzo późno .
Pozdrwaim was postarm sie czescie zajzec ale narazie Kuba nie robi za duzych postepow to nie mam sie czym chwalic .
A zpomniał bym mam do was prozbe jak by sie ktorejs z was chciło przeas;a

[ Dodano: 2007-09-01, 00:38 ]
cos nacisnełm i nie do konczył jak by sie ktorejs z awas chciło mi wysłąc na meila przepisy na zupki bo wiem ze gdzies juz pisąłyscie ale nie moge znalesc . jak byscie miły wolna chwilke jak nie to nie zawraajcie sobie głowy

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

01 wrz 2007, 08:35

świetne zdjęcia , rewelacja :ico_brawa_01: , a przepis na zupkę zaraz ci prześlę :)

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

01 wrz 2007, 10:49

Dziekuje Maju mam do was pytanie odnosnie mojego Kubusia ja wim zy kazde dziecko rozwija sie inaczej ale moj Kuba troche mnie martwi i nie wiem czy nie wybrac sie z nim do jakiegos lekarza bo on jak go posadze to siedzi ale jescze przewraca sie na boki a sam jescze nie usiadzie fakt podnosi dupcie od jakiegos czasu tak jak by do raczkowania ale jescze nic mu nie wychodzi dzisiaj pierwszy raz widziłm jak stanoł na czworaka ale zaraz głowka mi opadł a tu widzi za wasze wszyatkie małuch juz prawie chodza a kiedy zaczeły siedziec to pewnie juz zapomnił tak dawno to było . Moze to ja cos zle robie moze jakos powinnam mu pomagac i jakos cwiczyc z nim prosze was doradzcie mi cos .

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

01 wrz 2007, 11:12

Monis moja Wiki tez bardzo dlugo siedziala jak byla posadzona i dopiero po jakims czasie sama usiadla trenowala tak jak twoj Kubus podnosila dupcie prezwracala sie i pewnego dnia patrze a ona siedzi :ico_brawa_01: Tak wiec cierpilwosci. A moze pomoga ruchome zabawki , klocki bo to zawsze odmiana i bardziej stymuluja dzieci do ruchu i raczkowania.
A i ja wklejam troche zdjec z urlopu
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

01 wrz 2007, 16:26

Moniś a masz w domu chodzik? Wiem że ten przyrząd ma wielu przeciwników, ale ja małego wsadzałam juz bardzo wczesnie, dzięki niemu wspaniale ćwiczy mięśnie. Oczywiście nie wolno przesadzać, ale te parę minut kilka razy w ciągu dnia nie zaszkodzi. Chodzik wg mnie bardzo mobilizuje dzieciaczki. A byłaś na bilansie, co powiedziała ci Pani doktor? Wg mnie powinnas też pójść do neurologa. I raczej prywatnie, bo państwowo sa długie kolejki. Neurolog rozwieje napewno twoje watpliwości. Może być tez tak że zaleci ci wizyte u rehabilitanta który pokaże ci jak ćwiczyć z Kubusiem. Po takich ćwiczeniach postępy dzieciaczków są naprawde szybkie.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

01 wrz 2007, 23:56

Maju ja bym bardzo chetnie chodzik mu dała ale juz wampisałm ze nie mam miejsca bo mam za małe mieszkanie ledwo my przechodzimy chodzik niestety nie wchodzi w rachube a jak byłm na tym bilansie to gapa nie zapytał sie pytałm o 1000 innych rzeczy a o to nie zapytał chyba bede musiała sie przesc w tym tygodniu do lekarki karzdy mi mowi ze to chłopiec i troche poznie zaczyna robic rozne rzeczy i zeby brała poprawke bo on urodził si wczesniej ale nie wiem czy ci wszyscy maj racje

[ Dodano: 2007-09-01, 23:59 ]
Szkrab aby tak było z mojm Kubusiem jak z twoja W iki ze siadzie sam

[ Dodano: 2007-09-02, 00:00 ]
Szkrab aby tak było z mojm Kubusiem jak z twoja Wiki ze nie spodziewanie siadzie sam

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości