Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 19:33

No to trzymamy kciuki :-)

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 paź 2007, 19:35

Natalia,jednak jestes uparta a wiec ja trzymam kciuki jesli tak bardzo chcesz zajmowac sie tym chlopczykiem... ale powiem Ci,ze naprawde Cie podziwiam bo skoro Twój T. mowi,ze nie musisz pracowac to ja na Twoim miejscu wstrzymalabym sie - przeciez Tobie i tak jest ciezko masz Oskarka i studia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 paź 2007, 19:39

Ivon ale T jest taki... on wolalby abym siedziala w domu niz pracowala za jakies tamn "wg" niego pieniadze... a zawsze to takie "kieszonkowe" dla mnie ktore sama sobie zarobie, bede miala na kosmetyki bez wyrzutow sumienia, a chlopiec ten ma juz 3,5 latek wiec troszke mniejszy problem, wiecej kuma, mozna sie z nim dogadac, na sapcerek bez problemu isc, nie trzeba przeiwjac, mieszka blisko i to najwazniejsze to przewazylo, bo juz nie szukalam zadnej innej "fuchy" po za moja dzielnica :ico_haha_01:
chce tez mojemu T udowodnic ze dam rade pilnujac tego chlopca, Oskiego, zajmujac sie domem i szkola

Iwonko co ty mi tu piszesz hahaha, ty to masz dopiero :ico_haha_01: szkola, praca i dom... ja to pikus przy tobie :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 paź 2007, 19:45

Natashka pisze:Iwonko co ty mi tu piszesz hahaha, ty to masz dopiero szkola, praca i dom... ja to pikus przy tobie

Natalia dlatego Ci tak napisalam, bo wiem jak jest ciezko miec tyle rzeczy na glowie :ico_olaboga:

Mi jest o tyle łatwiej,ze ja ide do pracy i zajmuje sie tylko tym a Maja jest wtedy w domu a Ty bedziesz miala na glowie i Oskarka i tego chlopca... a dla mnie nie ma ciezszej pracy jak opieka nad dzieckiem... ale jesli tego tk bardzo chcesz to oczywiscie,ze ja trzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 19:45

U nas an topiku październikowym juz 3 kobietki są w ciąży :-D JA tam obstaję wciąż przy swoim, za żadne skarby drugiego i coraz bardziej jestem tego pewna :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 paź 2007, 19:46

ja mysle duzo o drugim dzieciaczku ale na pewno za minimum 20 miesiecy dopiero zaczniemy sie starac, bo akurat chcialabym urodzic jak juz bede calkeim wolna od szkoly.... a najlepiej jeszcze jakbym sobie z rok popracowala minimum, ech........ z ta praca to najwiekszy bol.. bo bym bardzo chciala pracowac, a z drugiej strony tez miec dziecko ale nie musiec go oddawac do zlobka hehe
kto wioe moze za 2 lata juz cos swojego otworzymy to byloby inaczej :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

23 paź 2007, 19:49

asiapanda pisze:JA tam obstaję wciąż przy swoim, za żadne skarby drugiego i coraz bardziej jestem tego pewna


To tak jak ja :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

23 paź 2007, 19:57

ja chce drugie dziecko i dlatego teraz ta opieka nad drugim szkrabem takim starszym bede tez traktowala jako zdobywanie doswiadczenia hehee :ico_haha_01:
w sumie teraz zadnej innej pracy nie szukam a tak to zawsze cos tam zarobie i z moim dzieckiem jestem caly czas wiec 2w 1 :-D

ja teraz w tym momencie nie chcialabym byc w ciazy, oj nie....uwazam ze to strasznie ciezko z malym dizeckiem ktore jzu amsz a do tego dochodzi drugie juz w ogole paciupenkie

[ Dodano: 2007-10-23, 19:58 ]
nie wkurzajcie sie jak pisze ale moje palce wyprzedzaja czasem to co chce napisac i literki sie zamieniaja dziwnie miejscami :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: mam nadzieje ze i tak rozumiecie hehe

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 paź 2007, 20:05

Ivon no to witaj w klubie :-D Ja marzę o powrocie do pracy, mam nadzieję, że niedługo się to stanie :-D

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

23 paź 2007, 20:06

Witajcie :) ale mnie dawno nie było, ale mialam tyle na głowie :(
Julia znow gorączkuje i ma biegunke, byłam dziś znow z nia w szpitalu.Okazało się że jest to reakcja na podawany wczesniej antybiotyk. Na dodatek przez to całe zapalenie nerek Julia miała w kał bakterie E coli czy cos takiego i one tez przyczyniaja sie do jej obecnego stanu... tak mi ciężko. Szkoda mi jej. Kiedy to sie wreszcie wszystko skończy ...

Dziś w nocy spałam godzine.. jestem taka niewyspana i jakaś taka słaba ... ach szkoda słów.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość