Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 paź 2008, 10:31

Matko dziewczyny jestem na wyczerpaniu.
Nie wiem co się stało z moim dzieckiem,a le nie radze sobie już z nim. On całymi dniami wrzeszczy. Prawie jak w "super niani". Nie wiem jak się zachować, nie wiem co robić? Przed chwilą dał koncert i położyłam go to zasnał w minutkę. Widocznie był zmęczony. Ale innym razem jak go kładę to nie chce spać i płacze. I bądź tu madry...
jak to smeci? o matko!!!
Normalnie. Jarek też wstaje rano do Tomka i robi mu mleko. A później musi wyjść z psem idzie po pieczywo do sklepu. w tym czasie muszę już pilnowac Tomka. Później Jarek robi śniadanie, a przy Tomku to ciężka sprawa bo się domaga na ręce. Później Jarek zaczyna pracę, ma mnóstwo telefonów, kontroluje giełdę i Tomek nie moze mu przeszkadzać i tym bardziej jęczeć czy coś takiego. A niestety moje dziecko to wolałoby aby tatuś się z nim bawił i wygłupiał. Dlatego nie moge się tak lenić jak bym chciała. No niestety Madziorka nie każdy ma tak słodko :ico_haha_01: .
ja tylko mieszkam w Anglii a uwierz ze jedno z drugim wcale nie musi sie wiazac
Acha no to już rozumiem.
draznia mnie hasla o jakims trenowaniu. nie wpuszczaniu dziecka do lozka
to przeciez nasze malenstwo
ja nie lubie spac sama. tymbardziej malutka istotka potrzebuje ciepla naszego
Masz rację, ale tak jak pisze Ala u Was jest troszkę inna sytuacja. Problem robi się wtedy jak dziecko jest maksymalnie uzależnone od łóżka rodziców. Jak nie potrafi samo zanąć w łóżeczku. Jak matka nie moze wyjść i go z kimś zostawić. I w końcu jak małżonkowie nie mogą się poprzytulać bo zawsze jest dziecko.
To jest problem.
Nie wątpię, ze przytulenie maluszka nie jest słodkie. To cudowne. Ale trzeba wyczuć granicę.
U nas chociaż bym chciała czasem pospać z Tomkiem to nie ma szans. On się tak rozpycha, ze ja śpię na podłodze (czyt. Nie śpię wcale). Musze byc wypoczęta więc jak płacze to go czasem wezmę na góra 10 minut i jak zaśnie to z powrotem do łózeczka.
kiedys tez sadzilam ze nigdy nie pozwole by lelek z nami spal
ale wtedy mialam inne pojecie
Na szczeście instynkt macierzyński, rozum, miłość i doświadczenie łączą się w pewnym momencie w całość i są znakomitym doradcą.
Kamilko nie zazdroszczę ci... to musi być ciężkie po takiej przerwie wyrwać się z bezpiecznego domku i na nowo przyzwyczaiuć się do codziennego wstawania o wczesnej porze, obowiązków i stresów związanych z pracą , no i kilkugodzinnym rozstaniem z tamusiem
Kurcze to brzmi tak jakbym za tydzoeń zaczynała pracę. A ja zaczynam... ale szukanie hehe. jakaś pesymistka jestem chyba.
W tej chwil już naruszyliśmy debet a gdzie tam 31
Jak to?Przecież 31 był wczoraj. Dzisiaj juz jest 1 październik.
Zapiszę małą do złobka, w Wawie chyba kolejki z pół roku.
Alinko ze żłobkami jest bardzo duzy problem. Nie wiem czy Wawie tak jak u nas, ale pewnie podobnie. Ogólnie zlikwidowali żłobki i jest za mało miejsc a za dużo chętnych. Na początku przyjmują dzieci samotnych matek i do tego pracujących. NO i jakie ja mam szanse? Aaa jeszcze ze złą sytacją finansową, mieszkaniową i takie tam. Skoro chcę iść do pracy to musze oddac dziecko do żłobka, a żeby je przyjęli musze mieć zaświadczenie z pracy, ze jestem zatrudniona hehe. Paranoja.

[ Dodano: 2008-10-01, 10:36 ]
Z Jarkiem dziś pogadalismy i moze na jakiś czas będzie spokój. Ogólnie twierdzi, ze się stara a mi ciągle mało. Ze jest zestresowany pracą a po pracy nie ma wsparcia w domu. Że ciągle dokładam mu obowiązków a nie doceniam tego co już robi. I najlepsze... że nie myślę o jego potrzebach seksualnych jak trzeba. Normalnie rozwalił mnie tymi tekstami. Z tym seksem to chodziło mu o to, ze jak mam okres to powinnam chociaz jemu dogodzić a nie... 5 dni bez seksu!!! Normalnie tragedia!!!! On jest jakis popaprany. Rozumiecie to? Na starość mu odbija. Aż się boję myśleć co to będzie za 10-20 lat...

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

01 paź 2008, 10:43

frydza dziekuję za zainteresowanie :588: dzisiaj troszkę lepiej ale zastanawiam sie czy mniej boli czy sie troche przyzwyczaiłam do tego bółu :ico_noniewiem: ale nie będę smęcić nie jest tak źle :-D

co do rachunków to faktycznie to życie coraz droższe...

alinko świetny pomysł z tym cyrkiem, należy ci się chwila wytchnienia

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

01 paź 2008, 10:44

!
Nie wiem co się stało z moim dzieckiem,a le nie radze sobie już z nim. On całymi dniami wrzeszczy. Prawie jak w "super niani". Nie wiem jak się zachować, nie wiem co robić?
moim zdaniem powinnas ignorowac Tomusia i moze sie uspokoi,u nas to działa!
Z Jarkiem dziś pogadalismy i moze na jakiś czas będzie spokój. Ogólnie twierdzi, ze się stara a mi ciągle mało. Ze jest zestresowany pracą a po pracy nie ma wsparcia w domu. Że ciągle dokładam mu obowiązków a nie doceniam tego co już robi. I najlepsze... że nie myślę o jego potrzebach seksualnych jak trzeba. Normalnie rozwalił mnie tymi tekstami. Z tym seksem to chodziło mu o to, ze jak mam okres to powinnam chociaz jemu dogodzić a nie... 5 dni bez seksu!!! Normalnie tragedia!!!! On jest jakis popaprany. Rozumiecie to? Na starość mu odbija. Aż się boję myśleć co to będzie za 10-20 lat...
facetowi to normalnie nigdy nie dogodzisz!!zawsze im mało,a co do seksu w @ to czemu ona ma miec satysfakcje a ty nie ??bez sensu u nas w te dni jest poprostu przerwa i tyle,dogadzac niemam zamiaru bo bez saensu zeby jednemu z nas bylo dobrze!Takie jest moje zdanie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-10-01, 10:46 ]
BeWu, pewnie juz sie przyzwyczailas do bolu,bo coz innego zrobic niestety musisz przecierpiec,dasz rade kochana :ico_pocieszyciel:

ALINKO cyrk super sprawa i kumpela troche odetchniesz!

[ Dodano: 2008-10-01, 10:48 ]
Dzis bylam w sklepie po pol chleba ,4 bulki i 3 drozdzowki i za to 8 zl :ico_olaboga: masakra coraz drozej!!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

01 paź 2008, 11:10

Ogólnie twierdzi, ze się stara a mi ciągle mało. Ze jest zestresowany pracą a po pracy nie ma wsparcia w domu. Że ciągle dokładam mu obowiązków a nie doceniam tego co już robi. I najlepsze... że nie myślę o jego potrzebach seksualnych jak trzeba. Normalnie rozwalił mnie tymi tekstami. Z tym seksem to chodziło mu o to, ze jak mam okres to powinnam chociaz jemu dogodzić a nie... 5 dni bez seksu!!!
jesteś pewna, ze mówił to Jarek, a nie Karol?? Normalnmie słowo w słowo teksty Kocura.

Jednak faceci są jeśli nie tacy sami, to bardzo podobni...

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

01 paź 2008, 12:14

edyta29 napisał/a:
W tej chwil już naruszyliśmy debet a gdzie tam 31

Jak to?Przecież 31 był wczoraj. Dzisiaj juz jest 1 październik.
miałam na myśli 31.10.2008
.
On całymi dniami wrzeszczy
no Wiki też domaga się abym cały czas była z nią a na moje wejście na komputer reaguje alergicznie , czyli nie możliwy ryk.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

01 paź 2008, 13:02

Kurcze Kamila niezłą masz jazdę ze swoim Jarkiem... :ico_olaboga:
ale faceci tak chyba czasami mają, może ma jakikś gorszy okres i próbuje cie tym trochę obarczyć? tak mi to wygląda...

a co do grzeczności naszych urwisów to ja /odpukać/ jak narazie nie narzekam, Kali słodka jak zwykle, normalnie babcia z dziadkiem nie chcą mi jej oddawać popołudniu, bo twierdzą że to ona ich bawi a nie oni ją hehe, a mój brat ostatnio przegadywał się ze mną że to jego dziecko,a nie moje-miło mi jest jak słysze takie opinie na temat mojej córci :-D oczywiście ma swoje humorki i kaprysy i gorsze dni, ale na ogół jest bardzo radosna i milutka, teraz ma jazdę na dzidziusie, może coś przeczuwa heheh, jak widzi w gazecie albo na żywo to sie tuli całuje, zobaczymy czy tez tak bedzie kochać swoje rodzeństwo heheh
kurcze chyba sie przechwalam :ico_wstydzioch: sorki dziewczyny ale nie mogłam się powstrzymać, tak bardzo się ciszę że ją mam :509: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

01 paź 2008, 13:39

a co do grzeczności naszych urwisów to ja /odpukać/ jak narazie nie narzekam, Kali słodka jak zwykle, normalnie babcia z dziadkiem nie chcą mi jej oddawać popołudniu, bo twierdzą że to ona ich bawi a nie oni ją hehe, a mój brat ostatnio przegadywał się ze mną że to jego dziecko,a nie moje-miło mi jest jak słysze takie opinie na temat mojej córci :-D oczywiście ma swoje humorki i kaprysy i gorsze dni, ale na ogół jest bardzo radosna i milutka, teraz ma jazdę na dzidziusie, może coś przeczuwa heheh, jak widzi w gazecie albo na żywo to sie tuli całuje, zobaczymy czy tez tak bedzie kochać swoje rodzeństwo heheh
kurcze chyba sie przechwalam :ico_wstydzioch: sorki dziewczyny ale nie mogłam się powstrzymać, tak bardzo się ciszę że ją mam :509: :ico_buziaczki_big:
super, super,mój Tomek też wydaje się bardzo grzeczny i radosny, tylo czasem ma jazdy złości jak coś się mu zabierze, albo nie pozwoli...
Z tym wstawaniem, to Tomek pół nocy śpi ze mną, chociaż chcę żeby spał we własnym łóżeczku, czyli zgadzam się z Aliną,ale ja jeszcze daje cyca w nocy i on chyba sie nauczył, ale już na dniaxch zdecyduje żeby go oduczać, może w przyszłym tyg, Artur ma na noc napewno będzie płacz, i Artur by mnie stresował, a mnie płacz Tomka bardzo nie rusza! jeżeli wiem że nic mu nie jest tylko chce coś na mnie wymóc!
~musze to jeszcze przemyśleć i zabrać się do tego mądrze...
Kamilaoj te chłopy?! widzisz? to prawie jak u mnie?gadka szmatka nigdy nie wiadomo o co im chodzi? a gdzieś tam głęboko chodzi o sex. może przyatakuj! :ico_oczko:
Ja yeraz tak atakuje, że aż się boje czy nie zrobimy Tomkowi rodzeństwa, nieszczęścia by nie było, bo przecież chcieliśmy, od maja się nie zabezpieczam, także nie wiadomo? Ale bardzo się boje,bo z Tomkiem jest mi trudno, a z dwójką, ale nie warto myśleć o sobie...
witam z rańca

A
Co do zachowania ludzi.. Szkoda gadać.. Kuźwa jakby od jakiegośpłaszcza, sprzętu czy butów zmieni sie radykalnie ioch zycie...
normalnie dramat! :ico_placzek: jacy niektórzy ludzie są tępi...
Ja dziś ugotowałam barszcz czerwony, bo moi chłopcy bardzo lubią...ja nie jestem najlepsza w gotowaniu,bo my jemy troszke inaczej i nasza dieta nie wymaga codziennych obiadów...więc rzadko coś pichce, ale lubię piec rózne rzeczy, ale dziś uwaliłamzupę, zobaczymy czy dobra...

[ Dodano: 2008-10-01, 14:06 ]
kurcze ale mamy kiepskie zdjecia z wczasów,nie przestawilismy rozdzielczosci, i az wstyd,aparat super! ale fotografi do ... i na aparacie były dobre zdjecia, a na monitorze masakra!

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

01 paź 2008, 14:07

moim zdaniem powinnas ignorowac Tomusia i moze sie uspokoi,u nas to działa!
Frydza a co Ty myslisz, ze ja go nie ignoruję??
Jak mi robijazdy to ja spokojnie z nim rozmawiam, a jak jakas bzdura to nie zwracam uwagi. Nie zmienia to faktu, ze powtarza się to non stop.

Ale przyczynę dzisiejszych jęków właśnie odkryłam. Pocałowałam go w czoło a on rozpalony. zmierzyłam temperaturę... ponad 38. za drugim razem 37,7. Ale chyba ta wyższa sięliczy nie? Bo ten łobuziak nie posiedzi spokojnie naqet przez te dwie minutki mierzenia. Dałam syrop na gorączke. Chwilę później poprosił mnie, zebym go wsadziła do łóżeczka i chyba zaraz zasnie bo leży cichutko przytulony do misia.
Biedny maluszek. Tylko ciekawe od czego ta temperatura?? Zęby czy coś poważniejszego? Objawów innych nie ma więc coż?
Jednak faceci są jeśli nie tacy sami, to bardzo podobni...
bez kitu.
facetowi to normalnie nigdy nie dogodzisz!!zawsze im mało,a co do seksu w @ to czemu ona ma miec satysfakcje a ty nie ??bez sensu u nas w te dni jest poprostu przerwa i tyle,dogadzac niemam zamiaru bo bez saensu zeby jednemu z nas bylo dobrze!Takie jest moje zdanie
Ja nie mam nic przeciwko jednostronnej satysfakcji. Powiedzmy jednostronnej bo mi też jest przyjemnie jak potrafie go zaspokoić. Ale po prostu czasem nie mam ochoty, siły itp. Jak zwylke jemu się wydaje, ze cały dzień się lenię i jak juz na chwilę siądę to przecież powinno mi się chcieć seksu od razu. A ja marze tylko o chwili spokoju.
może ma jakikś gorszy okres i próbuje cie tym trochę obarczyć?
On tak średnio raz w miesiącu ma cieższy okres. Prawie jak kobieta hehe. Ja go rozumiem bo widzę, ze jest zestresowany. Widzę jakie nerwy ma w pracy. MOze faktycznie powinnam go bardziej wspierać?? :ico_noniewiem:
kurcze chyba sie przechwalam
Nie żartuj. To wspaniałe co piszesz. Ja też niedawno się wychwalałam, ze Tomek taki aniołek a ja cudowna matka hehe. teraz mi się pozmieniało. Chyba jestem beznadziejna bo nie potrafie zrozumieć własnego dziecka.
może przyatakuj!
No tak, tylko teraz mi powie, ze wymuszone... A jak znów zaczekam parę dni to powie, ze nadal jestem nieczuła... Masakra :-D

[ Dodano: 2008-10-01, 14:08 ]
AGNIECHA FAJNE ZDJECIE, ALE FAKTYCZNIE NIEWYRAŹNE. CAPS SIĘ WŁĄCZYŁ JAKOŚ SORKI.

Zmykam na obiadek.

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

01 paź 2008, 14:29

Kamila mi się wydaje, że Tomusiowi jednak dokuczają ząbki.. moja kali tez wczoraj zupełnie nie w sosie i temperaturkę miała, z tym że u niej to od razu widać że zęby bo nawet smoczka nie chciała tylko wkładała paluszki do buzi i się śliniła, ale dałam jej ibufen i luzik nawet wieczorkiem biegała z Kedziorem po ogrodzie :-D
i nie pisz że jesteś beznadziejna, bo wiem że to nieprawda i niejeden malec pragnąłby mieć taką mamusię jak ty, poprostu małemu coś dolega, zobaczysz że jak się prześpi to będzie lepiej, dzieci tak się nie zachowują bez powodu...

a apropos chorób to moja kali od 2 dni bawi się z chorym na anginę 3letnim Bartusiem, synkiem mojego brata i jak narazie nic nie łąpie /odpukać/ nie ma wyjścia, nie mają go z kim zostwić... a przecież nie poślą go do przedszkola chorego... echh mam nadzieję że jej nie zarazi

agniecha zdjęcie bardzo fajne, podoba mi się :ico_brawa_01: takie trochę filmowe czy coś w tym rodzaju... jak byś nie powiedziała to pomyslałbym sobie że specjalnie je tak obrobiłaś heheh

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

01 paź 2008, 15:07

hej
boze ale naklikane od rana hehe
ja na szybko pochlaniam zupe.wlasnie wrocilismy ze szkoly i zakupkow i myslalam ze bedzie juz chwila wytchnienia choc raz w tym tyg ale zmiana planow i musze jechac do miasta zaraz hihi
no coz...

a lelek w zlobku cholera dzis ryczal wrrr
i znowu od poczatku zaczynamy zabawe w przyzwyczajanie wrrrr

no nikt nie mowil ze bedzie latwo hihi

kamila przyjemnosc dla niego? no wlasnie. faceci najwazniejsi!! wrrr i ich potrzeby.. ja bym powiedziala/zazartowala ze po "laske" (sory za szczerosc) niech sobie pojdzie zaplacic hehe
wiem wredna jestem.. ale mnie tez takie teksty wkurzaja.. wrrrr

tomek pewnie zabkuje albo jakis wirusik sie przypaletal. oby minal raz dwa

ja tez nierzadko mam watpliwosci czy aby jestem dobra matka. ale mysle ze to normalne. zwlaszcza przy takich kryzysach i marudnych dnia . a buuu
nie łam sie hihi

a adas tez nieraz mi sie skarzy ze zamiast go wspierac to jestem taka nieczula itd hehe ale mnie wkurza czasem jego niezdecydowanie, brak pewnych jasnych decyzji.. tylko ciagle rozterki.. i do tego zakrecony bywa bardziej ode mnie
wiec wtedy jestem bardzo wymagajaca i krytyczna i juz
bo ma byc facetem nie? hihiihihi

bewu u nas nie do konca identycznie z tym spaniem. bo lelek zasypia w lozeczku. zostawiamy go samego. no moze niezupelnie bo z flacha hehe
i dopiero jak sie obudzi w nocy to trafia do nas

chcialabym po zasnieciu przeniesc go z zpowrotem ale my nie czuwamy. tylko zasypiamy od razu tzn adam bo ja nawet nie wiem kiedy lelek do nas wedruje ehhee


musze spadac czas nagli
do wieczora

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość