Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

29 mar 2010, 12:43

mikusia, to powodzenia w załatwianiu wszystkich urzędowych spraw i przy remoncie. Czekamy tu na Ciebie :ico_sorki:

anusiek, oby finansowo wszystko się ułożyło byście mogli kupić wymarzoną działeczkę.

lilo, mam podobnie jak Ty ostatnio średnią chęć na pieczenie ciast, ale u mnie to raczej związane z niechęcią do słodkiego, a pomyśleć że kiedyś uwielbiała słodkości :ico_szoking:

Helen, taka elektroniczna karuzela to naprawdę świetna sprawa, ja jestem z naszej naprawdę zadowolona. Włączam i mam na 15 minut spokój ;-)

barbapuppa, naprawdę podziwiam, że masz na to wszystko czas i siłę. A przecież dodatkowo prowadzisz działalność gospodarczą, co dodatkowo wymaga czasu :ico_olaboga:

Pruedence, fajnie, że weekend się udał :ico_brawa_01:

Wczoraj Justynka dała nam popalić :ico_szoking: Dostała takiego ataku histerii, że przez godzinę nie mogliśmy jej uspokoić. Nawet przy szczepieniach tak się nie darła :ico_szoking: To był po prostu kwik. Podejrzewam że brzuszek ją rozbolał, bo nie robiła kupki. Trochę chyba w tym było naszej winy, bo zmieniliśmy jej mleko, no ale to było w środę, i do niedzieli było wszystko ok. :ico_wstydzioch: Gdy wreszcie płacz trochę ucichł to nadal chlipała. Wreszcie zgodziła się na cycusia i stopniowo się wyciszyła. Prawie głodna poszła spać, bo o butli nie było mowy. Przespała 9 godzin i rano wstała w świetnym humorze. Za to teraz zrobiła mnie w konia ;-) Nareszcie udało się zrobić kupkę. jestem sama w domu, więc cały rytuał mycia jest dość ciężki. Po wszystkim poćwiczyłyśmy, naoliwiłam ją, ubrałam i..... druga kupka. Tym razem z koniecznością prania ciuszków :ico_olaboga: Od nowa mycie, oliwienie, ubieranie. Potem się z niej śmiałam, ze jak jej body się nie podobały wystarczyło powiedzieć a nie od razu ubrudzić. Nareszcie zasnęła a ja pleców nie czuję.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 mar 2010, 16:19

shiva- ale wrażenia :-D

barbapuppa- no ja wszystkie graty składuje albo w domu na wsi albo w domu u rodziców i potem jak coś szukam to nawet nie wiem gdzie to jest :ico_olaboga:

anusiek- oby wam finansowo się udało z tą działką

mikusia- z tymi urzędami to powodzenia :ico_sorki: jeszcze z dziećmi, ale z mieszkankiem bardzo fajnie :-D

A ja byłam dzisiaj z Tosią na kontroli u endokrynologa, bo jak była małą miała powiększone gruczoły sutkowe i trzeba było obserwować, ale wszystko jest ok. Adaś został pierwszy raz z nianią bo nie chciałam go ciągać po szpitalu ale był grzeczny większą częsć spał w ogródku we wózku (wiecie że on mi się już do gondoli nie mieści, ma podkurczone nózki :ico_szoking: a bluzy ma na 80 i są w sam raz) no ale niebawem przychodzi mi ten wózek dla dwójki więc ten sprzedam, oby ktoś kupił :ico_sorki:
Właśnie spoakowałam 4 paczki bo sprzedałam Tosi buty za małe na allegro- 8 par i teraz muszę iść na poczte je wysłać, może nie za jakąś fortunę ale jak mam wyrzucić to i te pare złociszy dobre. D
Dostałam też info z działu socjalnego z poprzedniej pracy, że w końcu dostałam kase za wczasy pod gruszą za zeszły rok,zawsze to 500zł do przodu :-D

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

29 mar 2010, 19:37

a bluzy ma na 80 i są w sam raz)
:ico_szoking: moja dopiero 62 zaczela nosic a i tak luzne

moja biedna zali sie z 2 pokoju, szkoda mi jej ale jak podchodze to sie cieszy a przeciez ma spac

znowu ma zapalenie oka i ropa leci tym razem z 2 :ico_zly:

co do karmienia to ja dalej mecza ja i siebie tym cycem a pozniej butle daje, mam jej dosc normalnie bo mnie gryzie i drapie i kopac zaczela ale nad ranem ladnie je i tak slodko spi, nie wiem ile w cycu wyjada ale z butli dodatkowo 90 ml, ale teraz nie daje jej 2 piersi tylko 1 i tak jest lepiej bo sie wiecej nazbiera i ona troche spokojniej ciaga ale dalej chodze i bujam i o siedzeniu nie ma mowy :ico_puknij: a dzisiaj jak o 6 mala na jedzenie wstala to mialam cyce twarde jak kamien, juz dawno tak nie mialam a jak zawsze wieczorem posciagalam laktatorem :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 mar 2010, 22:26

anetka- ja też dalej męcze tego cyca, a Ad\as potem jeszcze 130ml butli dopija, ale znów jak dłuzej nie dam to mi się damo leje i cyce twarde i co tu zrobic :ico_olaboga:

Adaś smacznie śpi od 19, ja byłam na aqua aerobicu, ale Toska nie chce spać :ico_placzek: ogląda bajki bo już nie mam do niej siły/\\

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

30 mar 2010, 09:20

Shiva, dobrze że malutkiej przeszło. Ja nie mogę słuchać płaczu dzieci. Dobrze że mi się trafił mało płaczący egzemplarz bo bym płakała razem z nim...
i jak tu wychować 2 dzieci :ico_olaboga:

mikusia powodzenia :-) odezwij się jak wszystko pozałatwiasz :-)
Pruedence, Adaś duży chłopiec :ico_brawa_01: ja nic nie sprzedaję bo w rodzinie na pewno pojawią się jeszcze bobasy :-)
moja dopiero 62 zaczela nosic a i tak luzne
mój 68 ale rozmiar rozmiarowi nie równy.

My wczoraj byliśmy z bioderkami na kontroli. Wszystko gra :ico_brawa_01: ale mały ma takie białe krostki i lekarka przestraszyła nas że trzeba to będzie łyżeczkować bo to wirusowe więc popędziliśmy do pediatry. Pediatra powiedział że to wgł niego nie wirusowe i nie ma co panikować bo skóra się oczyszcza...ale i tak zapiszemy do dermatologa żeby sprawdził...

Jutro wyjeżdżam z mały do rodziców. Mąż przyjedzie w sobotę i wracamy w poniedziałek wszyscy do domu :-)

dziś ładne słoneczko więc Wam życzę udanych spacerków

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

30 mar 2010, 10:14

anusiek to udanego wyjazdu

Ja się muszę powoli zabrać za zakupy bo sama robie obiadek po chrzcinach na 20 osób i wypieki również.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

30 mar 2010, 11:14

Ja się muszę powoli zabrać za zakupy bo sama robie obiadek po chrzcinach na 20 osób i wypieki również.
ja juz zakupy porobilam, a gotowac pomoze mi mama i siora :ico_sorki: wiec damy rade tez dla 20 osob
dziś ładne słoneczko więc Wam życzę udanych spacerków
u mnie pochmurno :ico_placzek:

inia1985 co do odstawienia od cyca to trzeba szalwie pic i cyce wiazac bandarzem aby sie mleko nie gromadzilo, tak mi mowila srodowiakowa, ja poczekam do pierwszych zabkow bo na razie jak gryzie to nie boli za bardzo :-D ale wariatka zaczela mnie kopac jakby gryzienie i drapanie nie wystarczylo i patrzy sie prosto w oczy i marszczy czolo tak jak maz jak jest zly :-D ale mam z niej ubaw

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

30 mar 2010, 11:48

Potem się z niej śmiałam, ze jak jej body się nie podobały wystarczyło powiedzieć a nie od razu ubrudzić.
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ja wczoraj 2 bodziaki zapieralam, bo okupkane byly, jak skoncza mi sie pampersy, to kupie teraz trojki, sa troche wyzsze, moze lepiej beda trzymaly :ico_noniewiem:
moja dopiero 62 zaczela nosic
u mnie to samo :-)
dziś ładne słoneczko więc Wam życzę udanych spacerków
u nas niestety brzydko, tylko czekac az sie rozpada...
a mnie glowa boli od wczoraj, przez to wstawac mi sie nie chcialo, strasznie padnieta sie czulam i wygrzebalysmy sie z lozka dopiero o 11:00 :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2010-03-30, 16:21 ]
spotkalam dzisiaj, wracajac ze spaceru, znajoma pielegniarke, ktora mieszka 2 klatki dalej, ale z ktora od roku sie nie widzialysmy, okazuje sie, ze ma okraglutki brzuszek i termin porodu za miesiac, troche sie usmialysmy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

30 mar 2010, 16:58

sama robie obiadek po chrzcinach na 20 osób i wypieki również
:ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

jak Was czytam to dochodzę do wniosku że ja jakaś nieporadna jestem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

30 mar 2010, 17:01

anusiek, my jako poczatkujace mamy mozemy miec jeszcze pewne trudnosci w kwestiach organizacyjnych :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość