magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 paź 2010, 10:01

agusia22, trzymamy kciuki za wizytke

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 paź 2010, 10:04

hejja
Witam po weekendzie
mnie w piatek wzieło jakieś choróbsko i cały weekend sie kurowałam
miodek cytrynka syrop z cebuli i przechodzi dobrze że goraczki nie miałam
tylko sam ból gardła
u nas pieknie i słonecznie
posprzątałam już obiad gotowy
agusia22 czekamy na wiesci po wizycie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 paź 2010, 11:36

a ja dzisiaj papierkowe sprawy zalatwiam :ico_olaboga:
wlasnie skonczylam dzwonic po urzedach i kazdemu z osobna tlumaczyc, ze sie wyprowadzam itd. :ico_noniewiem:
jeszcze zostalo mi kilka urzedow, gdzie musze sie przejsc osobiscie :ico_zly:
ale to juz zostawie sobie na jutro jak male beda w przedszkolu, mam nadzieje, ze uda mi sie to wszystko jutro zalatwic a potem to juz tylko bede sie pakowac :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 paź 2010, 11:39

NowaSejana, pewnie sie cieszysz co???
pokaz nam potem fotki nowego mieszkanka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 paź 2010, 11:47

hej dziewczyny.

ha, ale fajne to zdjecie dzidzi, wszystkie kosteczki mozna policzyc :ico_oczko:

my mamy wizyte w piatek...
wlasnie skonczylam dzwonic po urzedach i kazdemu z osobna tlumaczyc, ze sie wyprowadzam itd. :ico_noniewiem:
jeszcze zostalo mi kilka urzedow, gdzie musze sie przejsc osobiscie :ico_zly:
i to mnie przeraza w ewentualnej przeprowadzce... :ico_noniewiem: tu sie po niemiecku dogadac z kazdym, ze nowy adres bedziemy mieli... w sumie wiekszosc rzeczy w urzedzie miasta bym przestawila, ale nei wiem jak z urzedem skarbowym, czy to tez miasto przekaze, czy sama bym to musiala zalatwic :ico_noniewiem: i telefon bym musiala na nowy adres przepisac...

na razie i tak niczego co by nam pasowalo nie znalezlismy...

ja mam teraz taki dlupi okres, ze nie mam zadnych dolegliwosci, a brzuch jeszcze taki maly, jakbym za duzo zjadla po prostu.... chwilowo sie czuje jakbym w ogole w ciazy nie byla :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

04 paź 2010, 11:52

Fintifluszka, ja ma lekkie pobolewania brzuszka no i piersi raz mnie a raz mocniej bolą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

04 paź 2010, 12:16

:ico_placzek: Tak inaczej ujmę mój wpis niż pozostałe mamusie. Coraz bardziej załamuję się tym wszystkim,nie mam żadnego wsparcia od swojego mężczyzny. Przez to ciąża nie cieszy mnie już jak wcześniej. Nie wiem co robić,nie przesypiam nocy a pół z niej potrafię przepłakać. Bardzo mnie to już wszystko dotyka. Dzidziuś rozwija się prawidłowo pomimo tych wszystkich nerwów które przeszłam ostatnio. Nie daję sobie już rady. Ehh..musiałam się trochę wygadać. :ico_placzek:
Pozdrawiam wszystkie mamusie.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

04 paź 2010, 12:21

pokaz nam potem fotki nowego mieszkanka :ico_oczko:
pokaze, pokaze.. jak mi najpierw telefon i internet podlacza...
cholera wlasnie zapomnialam, ze mialam isc na miasto zglosic zmiane adresu u tych od neta :ico_zly: i bylam na miescie i zapomnialam...
trudno, pojde jutro
Fintifluszka, ja ma lekkie pobolewania brzuszka no i piersi raz mnie a raz mocniej bolą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja mam tak samo...
a rano jak sie zawsze budze to czuje na brzuchu taka twarda kulke... caly brzuch taki...

Gwona, a moze warto z facetem o tym porozmawiac?

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

04 paź 2010, 12:25

NowaSejana Próbowałam nie raz. Jak chciałabym z nim usiąść i spokojnie porozmawiać to mówi,żebym dała mu spokój i wychodzi z pokoju. Zachowuje się jak dziecko. A Ja zostaje wiecznie ze wszystkim sama. Nie da się zawsze uśmiechać i udawać ,że nic się nie dzieje.

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

04 paź 2010, 14:27

Gwona, kurcze co sie z nim dzieje??musisz z nim pogadac bo tak nie może byc :ico_sorki:

NowaSejana, super że macie mieszkanko ale spraw do zalatwienia widze sporo ale spokojnie zalatwisz a potem pakowanie i wreszczie bedziecie razem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
piersi raz mnie a raz mocniej bolą
kurcze mnie tez zaczęły boleć i jeszcze mi urosły :ico_sorki: masakra :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość