Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

13 sie 2009, 16:16

Jagna30, wspolczuje... musisz tam miec sajgon :ico_olaboga:
ja sobie nie wyobrazam dodatkowego halasu, balaganu i zametu - to, co mam w zupelnosci mi wystarcza, a czasami nawet przerasta, szczegolnie, jak maly tez ni z tego, ni z owego, zacznie ryczec i nie chce przestac :ico_noniewiem:

aha, zapomnialam pogratulowac Emilce ladnego chodzenia :ico_brawa_01: bardzo ladnie jej juz to wychodzi... u nas dalej nic, maly jeszcze nie chodzi, nawet za raczke nie chce, od razu opada na kolanka i sruuuu biega na czworaka :ico_olaboga:
przy meblach sam ladnie chodzi, czasami trzymajac sie tylko jedna raczka.. ciekawe ile minie czasu, zanim zacznie sie puszczac i stawiac pierwsze kroczki..

przyszla dzisiaj paczka od moich rodzicow - sliczne ubranka, ksiazeczka edukacyjna (taka, ktora "mowi") z Fisher Price i jeszcze jedna z Teletubisiami (jak ja nienawidze Teletubisiow :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ) :-)
reszta prezentow, ktore my zamowilismy - tez przychodzi powoli... i przewodnik po Majorce tez dzisiaj dotarl :ico_brawa_01:
czuje sie, jakby mnie Swiety Mikolaj odwiedzil :-D

a jutro przylatuje tesciowa.. musze troche mieszkanie ogarnac,a tak mi sie nie chce... BLEE

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 sie 2009, 16:48

Jagna30, wspolczuje... musisz tam miec sajgon
dokładnie
aha, zapomnialam pogratulowac Emilce ladnego chodzenia bardzo ladnie jej juz to wychodzi...
dziekujemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

14 sie 2009, 12:38

witam:)
wpdadlam szybko zdac relacje z imprezki :DD :DD :DD
Ogólnie było czadowo, Majka nie wiedziała co sie dzieje, tyle ludzi, wszyscy ją całowali, spiewali jej stolat i takie tam.
mała zszokowana nieziemsko, a jak zobaczyła prezenty to już w ogóle zwariowala.
Dostała tańczącego Teletubisia, pokażę Wam filmik, świnkę grającą i wkladanymi elementami, klocki, słodycze i kasiurkę :DD :DD :DD
foto i video relacja później :-)
Jutro o 8 rano jedziemy z P. na spływa kajakowy, a z Majką zostanie teściowa :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 sie 2009, 16:12

mała zszokowana nieziemsko, a jak zobaczyła prezenty to już w ogóle zwariowala.
A unas impreza jutro... :ico_brawa_01:

i w związku z tym ,siedze cały czas w kuchni....a rano nastałam sie w mega długich kolejkach...
ludzie powariowali...jeden dzien wolnego,a oni robia zapasy jak na wojne :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

14 sie 2009, 16:47

A unas impreza jutro... :ico_brawa_01:
u nas też :-D
ludzie powariowali...jeden dzien wolnego,a oni robia zapasy jak na wojne :ico_puknij:
to dokładnie dzieje się co tu :ico_szoking: , parkingi sklepowe załadowane samochodami i brakuje koszyków :ico_szoking:
mała zszokowana nieziemsko
nie dziwie się
foto i video relacja później :-)
czekamy z niecierpliwością :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 sie 2009, 18:54

witam, witam...

a u nas ciezko z impreza, w ten weekend odpada, bo moja siostra (chrzestna Zuzi) wyjezdza, w przyszla sobote moj Tata idzie na caly dzien do pracy, wiec zostaje nam niedziela... no zobaczymy...

prezent zakupiony

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=704190221

wybralismy rozowy


jesli chodzi o tort, to bylismy w cukierni i podobal nam sie tort w ksztalcie osiolka z Kubusia Puchatka... wiecie... taki kolorowy, lukrowany... Bedzie kosztowal ok. 100 zl. Bije sie z myslami, bo taki tort ma tylko lukier na gorze, a wewnatrz jest ciasto biszkoptowe i jakis krem (smak do wyboru). Wiec tort bedzie ladny, ale srednio smaczny (jadlam kiedys taki... :ico_noniewiem: ). Dla znajomych, ktorzy byli u nas przedwczoraj - kupilismy w cukierni maly torcik Tiramisu, ktory byl przepyszny, ale nie robil wrazenia wizualnego...

zreszta pokaze Wam:

Obrazek

Obrazek

no i nie wiem...

jakie w koncu Wy bedziecie mialy torty??

Zuzia dostala od znajomych taka maskotke-swinke-skarbonke, do ktorej jak sie wrzuci monete, to wygrywa melodyjke... I nawet sprawnie wrzuca tam pieniazki, co nie jest latwe, bo otworek jest bardzo waski (jak to w skarbonkach) i koszulke z napisem (zdjecie jest na N-K), tyle, ze koszulka jest na 3-4 latka, hhehheee... ale nie bylo mniejszych, wiec znajomi stwierdzili, ze jest taka fajna, ze moze poczekac az Su podrosnie... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 sie 2009, 19:20

Ja kupiłam tort w kształcie rybki Nemo...zapłaciłam 100 zł...polewa jest marcepanowa,a srodek czekoladowy...Tort jest juz wlodówce..ogólnie bardzo mi sie podoba....tylko mógłby byc większy za ta cenę..:-/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 sie 2009, 19:29

mi Pani w cukierni tlumaczyla, ze te polewy sa bardzo ciezkie, wiec nie ma mozliwosci, zeby srodek zrobic jakis super przekladany i wymyslny... dlatego jest tylko biszkopt i jakis krem... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

14 sie 2009, 19:31

A my, tzn. Paulinka będzie miała tort pszczółkę. Już jest w lodówce ale u babci G., u nas już nie było miejsca. Podobno jest ładny. Kosztował 80zł. Zobaczę jutro.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 sie 2009, 19:33

oto torcik :ico_brawa_01:

Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość