Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

01 gru 2008, 23:45

zubelek, zdrowiejcie szybko :ico_pocieszyciel:
Magdalena_82, dobrze, że masz już to za sobą. Nas to pewnie jeszcze czeka przed świętami. To graffiti kingulowe w dużym pokoju zmobilizuje nas (mam nadzieję :-D )
a co do spraw związanych z alkoholem to się nie wypowiem ... bo same wiecie jaką mam sytuację w domu
Aginuś, ja się tego boję jak choroba... W bardzo bliskiej mojej rodzinie był ktoś, kto nadużywał, i to ostro. Alkoholizm to okropna choroba. Nie chcę, by mnie to spotkało i moje dzieci- mąż i tatuś alkoholik.
Maluchy dopiero teraz zasnęły. Uff. Idę spać, bo padnięta jestem.
Dobrej nocki. :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 gru 2008, 00:18

Mama_Ania, mam dobry sposób an ścienne grafiti

[ Dodano: 2008-12-01, 23:21 ]
musze poszukaćjak to się dokładnie nazywa ale to jest taka gąbka do ścierania różnych powierzchni bez użycia detergentów ... to chyba magiczna gąbka jana niezbędnego .... ja porządnie nią umyłam ściany w salonie .... były pomalowane jredkami i się puściło ....a raczej pościerało .... no i dodam że mam gładkie szpachlowane ściany i farbę dekoral.... - u mnie na takiej powierzchni zdało egzamin .... możesz spróbować ....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 gru 2008, 00:24

Ja nie chcę próbować. Ja już tęsknię za zmianą koloru :-D . Już patrzeć nie mogę na ten "majtkowy" róż, który został mi w spadku na ścianach po moim tacie. Ja mieszkam tu już 5 lat. A nie wiem, kiedy oni malowali. Czas już na zmiany :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 gru 2008, 00:33

Ja nie chcę próbować. Ja już tęsknię za zmianą koloru . Już patrzeć nie mogę na ten "majtkowy" róż, który został mi w spadku na ścianach po moim tacie. Ja mieszkam tu już 5 lat. A nie wiem, kiedy oni malowali. Czas już na zmiany
to co innego ..... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 gru 2008, 00:41

:-D .
Miałam już lulać, a rozstać się nie mogę z klawiaturą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 gru 2008, 00:47

Miałam już lulać, a rozstać się nie mogę z klawiaturą
ja też .. a i nastroju nie mam do spania .... czekam na ranek .....

Tak mnie ktoś z równowagi psychicznej wyprowadził że szkoda gadać ..... czekają mnie ciężkie noce a co za tym idzie i dnie ....

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 gru 2008, 00:49

Aginka, oby jak najmniej było tych nocy... :ico_pocieszyciel: A może uda się wyjaśnić tą sytuację?

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 gru 2008, 00:54

A może uda się wyjaśnić tą sytuację?
eh... nawet nie chcę próbować - zresztą się nie da ... bo słowa bolą najbardziej i najdłużej ....i poprostu wypowiedzianych słów nie da się cofnąć .... nie chcę wogóle wracać do tego ....muszę znów ukoić duszę .... dojść do wewnętrznego spokoju .... wicjakbym sie długo nie pokazywała to prosze o postawienie mnie do pionu !!!!!!

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 gru 2008, 00:58

Aginuś, to nie piszemy już na ten temat... Musisz wziąć się w garść i postarać się zapomnieć.
Napisz, co u Twoich maluszków.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 gru 2008, 01:06

pisz, co u Twoich maluszków.
dają czadu - oboje ..... Malwinka jest na topie uczenia się "poważnych" wierszyków"Rzepka" , "Leń", "Okulary", "murzynek Bambo","lokomotywa" - jakoś Tuwim jej wybitnie spasował i zabawy w chodzenie do szkoły ... spakuje sobie plekac mówi "pa mamusiu - idę do sioły..."całuje macha na pożegnanie .. wychodzi na ganek po czym wraca i mówi ... "pyśłam- tu mam adanie, Agata mi mówiła, że jetemm łobuś a Jidka że jetem piętna" .... i tego rodzaju rzuca hasełka .... ona naśladuje staszego brata ....

[ Dodano: 2008-12-02, 00:11 ]
a KApik ... jak to Kapik .... ma bardzo dużo zadań donowych .... siedzimy po 3 godziny dziennie że ja już wymiękam .... na wywiadówce ani Agata na niego nie narzekała....

Teraz będzie jazda bo opiekunkę mam tylko do piątku .... i nie za bardzo sobie wyobrażam co będzie dalej ..... niby babcie się zaoferowały do pomocy .... ale moja mama raczej ze zdrowiem stoi cienko a teściowa ???? - już mnie ciarki przechodzą jak sobie pomyślę ..... no nic jakoś musze spróbować do września wytrzymać ..... a może MAdzia wróci ze Stanów na przełomie lutego i marca .... ja byłabym zachwycona :ico_wstydzioch:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości