Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

16 sie 2009, 08:40


Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 sie 2009, 10:21

witaj YOANNO - widzialam juz te oplatki, nie jestem do nich przekonana, szczerze mowiac.... nie wiem w sumie czemu... ale wezme to jeszcze pod uwage - to tak naprawde najlepsze rozwiazanie, bo tort moze byc pyszny, a i bedzie wizualnie ciekawy...

[ Dodano: 2009-08-16, 11:53 ]
PS. Chyba jednak nie zdążę Wam wstawić fotek z wczorajszego grilla, bo niedługo znowu jedziemy na dzialke. Pewnie tez posiedzimy do wieczora, a zatem foty postaram sie wstawic jutro, buziaki.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

16 sie 2009, 16:28

witam :-)
Nawet nie mam czasu nic wstawić, ciagle jesteśmy w rozjazdach, dopiero wróciliśmy z Łodzi z Makro :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

16 sie 2009, 19:19

hej, my tez ciagle w ruchu.. dzisiaj znowu plazowanie, zaraz kolacja, a pozniej wychodzimy na miasto na lody :-)

ogolnie, to jest okej, od kiedy tesciowa przyleciala, chociaz.. zdazyla mnie juz wkurzyc 2 razy :P

grrr..ona caly czas daje malemu slodycze :/ ciastka, czekolade (!) - co maly steknie, to ona leci z czyms slodkim :/ powiedzialam jej, ze Jasper nie dostaje ciastek, ani cukru... pochwalila mnie za to i co? sama robi cos zupelnie odwrotnego :ico_puknij:
kilka razy udalo mi sie ja powstrzymac, ale i tak maly zdecydowanie za duzo tego swinstwa teraz je :/

ech.. ale przyznaje, mam wiecej czasu dla siebie, na czytanie ksiazek itp. bo ona za nim biega i go pilnuje na plazy :ico_sorki:
wczoraj go nawet za mnie wykapala :-D pierwszy raz ktos to za mnie zrobil... bo A. oczywiscie dalej na kilometr od kapania Jaspiego..

na A. mam nerwy, bo zrobil sie taki maminsynek.. nie bede wchodzic w szczegoly, ale wkurza mnie, taki grzeczniutki i w ogole, wszystko na pokaz :ico_zly:

aha, pokazalam tesciowej zdjecia Waszych maluchow (tu na forum, w podpisach), powiedziala, ze sa BEAUTIFUL, wszystkie, co do jednego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 sie 2009, 20:14

Błenas :)

wpadłam wkleic obiecane fotki- dzisiaj wrocilismy wczesniej, wiec mam chwile czasu na kompa. Zuzia z 10-mczna Maja:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



a moja kolezanka wrocila dzisiaj z Zakopanego i przywiozla Zuzi piekne goralskie buciki (tzw. "kierpce") :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze sa za duze, ale pewnie sie kiedys przydadza :)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

16 sie 2009, 20:43

Gie, super foty, widać że dziewczęta przypadły sobie do gustu ;-)
wklejam filmik z roczku, P. oczywiście obrażony że całą rodzinę wam pokazuje :ico_puknij:
http://pl.tinypic.com/r/2dm0rr/3

[ Dodano: 2009-08-16, 20:48 ]
shoo, fajnie masz, wreszcie ktoś cię wyręczy.
A ten Twój A. to przegina - udawać świętojebliwego na pokaz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: - nonono (wybacz)...
Moja teściowa też się poprawiła, Maja ostatnio u niej spała, za tydzień w sobotę też ma iść do niej spać, zabiera ją na spacery - normalnie jestem w :ico_szoking:
doszliśmy do wniosku z P. że będziemy na nockę dawać Majkę co dwa tyg., żeby Maja się przyzwyczajała do babci i żebyśmy my mieli chwile dla siebie :-)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 sie 2009, 20:49

PS. Patrzyłam w internecie na wykonanie tych oplatków ze zdjeciami na tortach... powiem szczerze, ze nie wyglada to rewelacyjnie... na aukcjach nie ma realnych zdjec tortow z tymi oplatkami, tylko sa zdjecia komputerowe i wszystko wyglada pieknie, wyraznie i kolorowo... a na YouTube'ie ten oplatek ma takie wyblakle kolory... nie wiem... "nie podobie mi sie"...

YOANNO - czy Ty z tego korzystalas?? Masz jakies fotki tortu??

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 sie 2009, 08:59

Dzień dobry wszystkim :-)
Na miły początek dnia stawiam wszystkim :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Czekam na relację z imprez roczkowych :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

17 sie 2009, 09:33

witam :-)

Gie, sliczne zdjecia... ale powiedz mi, Zuzia i jej kolezanka tak sobie spokojnie siedzialy na kocyku caly czas? moj by chwili nie usiedzial, zaraz by polecial w swiat ;-)

margarita83, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Majki, super wygladala i grzeczniutka byla :-)
a co do pokazywania rodziny, to wielka mi sprawa... ja tez wklejalam zdjecia tesciow, rodzicow, calej rodziny (chrzest), takze nie przejmuj sie :-)

hmm tesciowa jeszcze spi, podejrzane.. normalnie to juz przed 8 na nogach byla, musze isc obaczyc, czy wszystko jest ok :ico_noniewiem:
i plan mamy taki, zeby isc na miasto, polazic po sklepach i rozejrzec sie za tortem dla Jaspiego... a ten tort, to pewnie zjemy dopiero w srode, bo jutro na caly dzien wybywamy :-) najpierw wygrzac sie na plazy, a pozniej do tego parku rozrywki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

17 sie 2009, 09:34

witam,witam....

margarita83, filmik oglądałam z Emi.śmiała się jak spiewano 100 lat... :ico_oczko: Majka troszke zdezorientowana....

a co wybrała ...?

fotki mam...lecz korzystam z ostatniego dnia urlopu i jedziemy z K. i Emi nad wode...i wstawię je wieczorem jak wróce...

chcemy jeszcze zajrzec do tesciow...zapewne zrobimy sobie grilla i posiedzimy do wieczora.

ale jak pomysle ,ze jutro do pracy to mnie skreca :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-08-17, 09:36 ]
Gie, co do tortu....Nemo rzeczywiscie był sliczy...ale smakowo juz gorzej...tak jak pisałas był to biszkopt z kremem czekoladowym.... :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość