Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 sie 2009, 11:41

Witam

wrocilismy w sobote do domu, nie mialam kiedy napisac, juz pomalu dochodze do siebie po podrozy.
Pozniej napisze cos wiecej.
Widze , ze troche sie dzialo.

U nas wszystko ok, maly chodzi jak perszpig przy czyms, puszcza sie i stoi chwile i kilka razy zrobil sam trzy kroczki,mamy kolejnego zabka i 3 w drodze, jest nieznosny, marudny i placze strasznie nocami.

Lece rozwiesic pranie poki maly spi

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 sie 2009, 12:48

Witam

Ja też za bardzo czasu nie mam na wstawienie fotek z urodzin ( jest tylko 1 na nk), wczoraj pojechaliśmy do mojego brata na grilla i zostaliśmy na noc, niedawno wróciliśmy. Może jak wróci G. z pracy, to uda mi się coś wkleić.

Gie, fotki super. Ślicznie wyglądały dziewczynki.
Co do torcików, to moja chrześnica miała właśnie taki tort i na wierzchu opłatek na komunii i powiem Ci Gie,że rzeczywiście dokładnie wyglądał tak, jak napisałaś - był blady, nie miał takich wyrazistych kolorów a i w smaku nie był za bardzo. Może będę miała fotkę,to wkleję.

margarita, fajny pomysł z odbiciem rączki w torcie :ico_oczko:
My filmiku nie kręciliśmy (nawet o tym nie pomyśleliśmy), jest trochę fotek (choć nie za dużo bo jak zwykle G. robił i mało co zrobił :ico_zly: ). Z Patryka urodzin mamy 1 zdjęcie taki z niego fotograf :ico_olaboga:

Witaj Pati, fajnie,że już jesteś z nami. Gratulacje dla Erika za chodzenie no i za ząbki :ico_brawa_01:

shoo, teściowa jest to trochę sobie odsapniesz od synka. a jak teściowej podoba się Wasze nowe lokum?

[ Dodano: 2009-08-17, 13:38 ]
Roczek Paulinki

Moja dama
Obrazek
Obrazek
Obrazek

z prezentem
Obrazek
Obrazek
Obrazek

nie obyło się bez kłótni :ico_oczko:
Obrazek

różaniec pierwszy rzucił się w oko
Obrazek

w wolnej chwili poczytałam sobie :ico_oczko:
Obrazek

pyszny torcik
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 sie 2009, 15:19

Maly spi wiec mam troche czasu.
Na urlopie bylo fajnie, ale powiem Wam szczerze, ze nudno troche, wszyscy pracuja, nie bylo co robic, moi rodzice tez w pracy wiec caly czas z malym wszedzie.
Bylismy na splywie kajakowym i nocowalismy pod namiotami, bylo fajnie, tylko ciezko, bo okolo 20 km na raz plynelismy.
Moi rodzice zachwyceni Erykiem, a on ich nie widzial od maja i od raz sie smial jak ich zobaczyl i wyciagal raczki, zeby go brali.
Bardzo dobrze rozumieli sie z moim tata, Erik go bardzo polubil.

Nie mialam jak do Was pisac, widze, ze ominely mnie pierwsze uroodzinki, a wiec spoznione, ale szczere zyczonka dla naszych solenizantek z okazji pioerwszych urodzin dla Zuzi i Paulinki, Emilki, Majki duzo duzo zdrowka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Gie, zdjecia super z urlopku, widac, ze udany, a Su jaka zadowolona, slodka jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iwonka, Paulinka slicznie wyszla na zdjeciach, foty fajowe, a torcik rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Witaj Pati, fajnie,że już jesteś z nami. Gratulacje dla Erika za chodzenie no i za ząbki :ico_brawa_01:
witaj, ja tez sie ciesze, ze moge z Wami juz pisac i dziekujemy za gratki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 sie 2009, 15:45

Pati witaj, wreszcie jesteś :-)
Iwonka super foto-relacja, Paula zachwycona :ico_brawa_01:
Jagna Maja wybrała "długopis" - mam nadzieję że będzie uczona, po mamusi oczywiście :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ;-)

My jak widzieliście mieliśmy tradycyjny tort, z bitej śmietany, rewelacyjnie smakował a i wyglądał ładnie ;-) Kosztował nas 50zł :-)

nic lecę skończyć obiadek, dzisiaj P. siedział z Majką bo niania pojechała na chirurgiczne usuwanie zęba :ico_chory:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 sie 2009, 15:54

Pati witaj, wreszcie jesteś :-)
witaj :-)

Dziewczyny mam pytanko odnosnie imprez urodzinowych dzieciaczkow, robilyscie jakies wielki, z pompa z jedzeniem czy tylko tort kawa dla rodziny?????
My tu nikogo nie mamy procz mamy i wujka mojego meza wiec nie robie nic wielkiego, kupimy maly torcik i to wszystko, bedziemy sami, bo pewnie meza mama bedzie pracowala

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

17 sie 2009, 16:10

Pati85, u nas było sporo osób, chyba z 16, zresztą widać na filmiku.
mieliśmy tort, szampana i grillowana karkówkę, kiełbaskę i kaszankę. Oczywiście alkohol wysokoprocentowy też był ;-)

[ Dodano: 2009-08-17, 16:11 ]
dziewczyny kiedyś Wam pisałam o mojej koleżance która 4,5 miesiąca temu urodziła $ dziecko, wyobraźcie sobie że znowu jest w ciąży :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: na lutego ma termin :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 sie 2009, 16:19

mieliśmy tort, szampana i grillowana karkówkę, kiełbaskę i kaszankę. Oczywiście alkohol wysokoprocentowy też był ;-)
acha :ico_oczko:

Nie wiem czy znajomych tez zapraszac, nie mam pojecia :ico_noniewiem: w sumie duzo ich nie mamy :-D
dziewczyny kiedyś Wam pisałam o mojej koleżance która 4,5 miesiąca temu urodziła $ dziecko, wyobraźcie sobie że znowu jest w ciąży :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: na lutego ma termin :ico_olaboga:
o ja cie, niezle :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

17 sie 2009, 22:04

spoznione, ale szczere zyczonka dla naszych solenizantek z okazji pioerwszych urodzin dla Zuzi i Paulinki, Emilki, Majki duzo duzo zdrowka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
dziękujemy
Iwonka, Paulinka slicznie wyszla na zdjeciach, foty fajowe, a torcik rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziękuję
Iwonka super foto-relacja, Paula zachwycona :ico_brawa_01:
i jeszcze raz dziękuję
Dziewczyny mam pytanko odnosnie imprez urodzinowych dzieciaczkow, robilyscie jakies wielki, z pompa z jedzeniem czy tylko tort kawa dla rodziny?????
U nas podobnie jak u margarity też było sporo osób (14) a do jedzenia było: tort, szampan, bigos, kiełbasa na gorąco, gyros, sałatka z kalafiora, pieczone nóżki i szaszłyki no i oczywiście ciasto - sernik, makowiec i tiramisu. Razem z moją mama narobiłyśmy się trochę, w piątek prawie nie wychodziłyśmy z kuchni.
Ale było świetnie, solenizantka szczęśliwa i goście zadowoleni.

[ Dodano: 2009-08-17, 22:07 ]
urodziła $ dziecko
1?
znowu jest w ciąży :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ale niektórzy ludzie są bezmyślni.....

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

17 sie 2009, 22:59

wrócilismy niedawno...i nie chce mi się juz wklejac zdjec...zrobie to jutro.. :ico_oczko:

U mnie było 14 osób...a co do jedzonka...to raczej tradycyjnie...bigos,galacik drobiowy,ryba po grecku,kotleciki,pieczone udka,sałatka makaronowa...
torcik...jakies 3 kostki ciasta...szampan :-D ...%%%%%% tysz były :ico_wstydzioch:

no nic ....zmykam..musze troche odpoczac ...bo jutro do pracy...

dobranoc!

[ Dodano: 2009-08-17, 23:06 ]
Iwona H, ach....zapomniałam dodac...Paulinka jest urocza... :ico_brawa_01:
sukienka rewelacyjna..torcik również...i widac że był przepyszny... :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

18 sie 2009, 09:05

hej :-)

Pati85, milo Cie znowu widziec :ico_brawa_01:
fajnie, ze Erik dobrze dogaduje sie z Twoim tata :-) Jasper sie bal mojego :/ ale to bylo 4 miesiace temu.. bo wtedy go widzial po raz ostatni.

Iwona H, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super zdjecia, widac, ze Pauli (no i Patrykowi tez) wozek sie podobal, jednak tesciowa miala nosa ;-)
i jak ladnie Paulinka je tort lyzeczka :ico_brawa_01:
shoo, teściowa jest to trochę sobie odsapniesz od synka. a jak teściowej podoba się Wasze nowe lokum?
bardzo jej sie podoba :-) ma swoj wlasny pokoj, takze spoko.
Dziewczyny mam pytanko odnosnie imprez urodzinowych dzieciaczkow, robilyscie jakies wielki, z pompa z jedzeniem czy tylko tort kawa dla rodziny?????
u nas bez pompy, bo i jest nas tylko trojka (czworka z Jasperkiem), zdecydowalismy, ze nie bedzie tortu jako takiego, bo kto by to pozniej zjadl... tesciowa pojutrze leci do domu, a wielki tort tylko by sie zmarnowal, dlatego kupilismy 4 kawalki tortu ;-) i do Jasperkowego wbijemy swieczke.

hmm....wiecie co... obudzilam sie o dokladnie o 1:28 w nocy (rok temu dokladnie o tej godzinie przyszedl na swiat Jasper), ale zbieg okolicznosci, nie? :-D
od rana przegladalam sobie stare zdjecia... niesamowite, jak bardzo dzieci sie zmieniaja w ciagu zaledwie 365 dni :ico_olaboga:
tyle nowych umiejetnosci i taki skok w rozwoju :-)

korzystajac z okazji, na lamach forum, skladam mojemu kochanemu Jasperkowi najlepsze zyczenia urodzinowe :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość