agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

08 lip 2011, 13:11

przeczytalam wszystko i jak zwykle nie pamietam :ico_wstydzioch:

Ja mala w dzien usypiam we wózku a na noc na rekach bo w łozeczku strasznie placze a na recach jest lepiej chociaz tez placze bo nauczona zasypiac jest w wozku.

Fintifluszka, fajnie Polcia sie smieje :ico_brawa_01:
Moja smieje sie tak gdy widzi jak Wiktor skacze.

NowaSejana, udanej imprezki zycze.
sukienka sliczna.

My chrzcimy za tydzien w sobote.Sukienke zamowilam na allegro i czekam az przyjdzie.

U nas dzis deszczowo wiec siedzimy w domku.

Ijeszcze fotki
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 08-07-2011, 13:15 ]
Aha co do jedzonka to moja tylko na cycusiu.Ja nie chce jej jeszcze nic innego dawac bo ona moze miec alergie bo starszy tez ma a jak sie pozniej zacznie dawac normalne jedzonko to ryzyko alergi jest mniejsze wiec jeszcze poczekam.

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

08 lip 2011, 13:30

Fintifluszka śmiech Polci suuuuuuuuuuuuuuuuuuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nizle sie nasmiałam!!!

NowaSejana Fintifluszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 3m-ce dziewczynek

Agusia , Roksanka Sliczniutka i synus tez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 lip 2011, 14:45

agusia22, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Fintifluszka, smiech Polci nieziemski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Marcela strasznie duzo sie smieje, ale bez glosu jeszcze...
a co do sukienki to ja wlasnie chcialam taka "bez przesady"...
a fotki napewno beda i pewnie w przyszlym tyg wstawie...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 3 miesiaczki Poli...

co do usypiana to u nas problemow nie ma, bo mala czesto zasypia sama lezac w lozku.. wogole jej nie nosze, nie bujam.. nic... tak samo mialam z blizniaczkami... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 lip 2011, 18:40

czesc mamusie...

chyba cos przeoczylam...bo wszystkie piszecie jak wspaniale sie Pola smieje....przegapilam jakis filmik?????????


A slub to ja bym chciala cywilny w malym zameczku w Szkocji i zadnych gosci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: nawet kiedys patrzylismy na miejsca w Szkocji bo sa urocze...ale jakos sie rozeszlo po kosciach potem juz nawet pierscionek zareczynowy mialam wybrany z perla....i tez jakos nic z tego nie wyszlo....hmmm....a moze to jakis znak???? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


a moj Szymcio ulewa okrutnie ...teraz przed chwila 2 razy tak ulal ze az po same stopki mu poszlo ...moje spodnie i narzuta na lozko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
plaknal ciut ale zaraz przytrulilam i spokoj jest ...teraz w foteliku siedzi ale ma straszna czkawke :ico_szoking:


na usypianie malego u mnie najlepiej jednak dziala nie metoda Febera :ico_haha_01: :ico_haha_01: tylko tak po 21ej daje cyca na lezaco juz w lozku..wlaczam karuzelke ...i on zawsze usypia...jeszcze troche z n im leze (nawet nie podnosze do odbekiwania)i jak widze ze mocno usnal to wstaje :-D

[ Dodano: 08-07-2011, 18:42 ]
Sejana udanej imprezki zeby sie Marcelince podobalo :ico_sorki:




Szymcio nie smieje sie na glos ale tak sobie narzeka ....nie placze ale tak jeczy jakby sie skarzyl...mnie starsznie to bawi :ico_haha_01: jak opowiada o tych swoich klopotkach...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

08 lip 2011, 19:23

co do usypiana to u nas problemow nie ma, bo mala czesto zasypia sama lezac w lozku
no to mój syus takze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
NowaSejana Fintifluszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 3m-ce dziewczynek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a śmiech Polci superaśny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja zostałam tylko z Filipkiem Kacperek pierwszy raz pojechał na kolonię :ico_brawa_01: ciekawe jak mu tam na razie sie nie odzywa nic ma wieczorkiem zadzwonic

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

08 lip 2011, 22:06

hehhe naprawde slicznie sie Polcia usmiecha i to nie jednorazowo tylko za kazdym razem widac jej sie podobało :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 lip 2011, 22:31

A slub to ja bym chciala cywilny w malym zameczku w Szkocji i zadnych gosci nawet kiedys patrzylismy na miejsca w Szkocji bo sa urocze...ale jakos sie rozeszlo po kosciach potem juz nawet pierscionek zareczynowy mialam wybrany z perla....i tez jakos nic z tego nie wyszlo....hmmm....a moze to jakis znak????
a moze dopiero nadejdzie ten wlasciwy czas...
Fintifluszka dala link do filmiku na youtube
magda1614, a dokad pojechal Kacperek??

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

08 lip 2011, 22:53

a dokad pojechal Kacperek??
do gospodarstwa agroturystycznego Radowo Małe w zachodniopomorskiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i chyba mu sie podoba bo sie do mnie nie odezwał wieczorkiem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

08 lip 2011, 23:00

witam wieczorkiem
mała spi a ja sie nudze
buszuje po allegro

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

08 lip 2011, 23:36

Witajcie dziewczyny!! :-D

Blanka26, udanego wyjazdu i odezwij się po powrocie :-D

NowaSejana, ubranko do chrztu śliczne :ico_brawa_01: Trzymam kciuki za jutro i czekamy na zdjęcia :-D
:ico_brawa_01: za 3 miesiące Marcelinki :-)

Fintifluszka, ale się uśmiałam z filmiku :ico_haha_01: super się Pola śmieje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Moja Karolinka tak wybuchała śmiechem jak się targało jakieś kartki :ico_haha_01: Muszę wypróbować na Martynce :-D
Świetne to nosidełko :-) my też kupiliśmy dla małej nosidło ale okazało się,że nie możemy jej nosić :cry:
Faktycznie szkoda tej nianki :ico_noniewiem:

magda1614, na pewno się synkowi podoba :ico_brawa_01:

patrycjaaa, agusia22, śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:

aga216, oby pogoda dopisała :ico_sorki:

magda1614, to może ten kleik nie podchodzi Filipkowi ??

ewelcia1245, ale Oksanka już dużo zajada :ico_szoking: :ico_brawa_01:
Super,że jej smakuje :-D

A my dziś byliśmy na tej wizycie u neurologa. Martysia ma obniżone napięcie na odcinku tułów-głowa, wzmożone napięcie nóżek i coś z tą rączka ale lekarka nie jest pewna co dokładnie jej się stało w nią ale na pewno przez to,że rodziła się z rączką teraz ma problemy i trzeba ją rozćwiczyć. Od razu jak na nią spojrzała to zauważyła,że mała trzyma nóżki w pozycji żabki i leżą cały czas,a nie unosi ich do góry, później za rączki podciągała to główka wisiała, no i jak ją wzięła na brzuszek to mówi,że za bardzo ciągnie główkę do tyłu i nóżki w stronę główki (taki rogalik robi), no i tak się mocno napina,że przewraca się na bok (a ja myślałam,że sama się odwraca :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:). Mamy w ogóle jej nie kłaść na brzuszku, żeby nie utrwalać tego (dlatego płakała jak ją tak układałam,bo podobno ją to boli :ico_placzek: ), nie nosić na rekach brzuszkiem do siebie, tylko ewentualnie pleckami, starać się robić wszystko żeby się nie denerwowała i nie napinała tych nóżek tak bardzo, no i jak najszybciej na rehabilitację!!
A za miesiąc mamy termin na usg przezciemiączkowe i kolejną wizytę u neurologa. Mam nadzieję,że pomoże rehabilitacja i będą szybko widoczne postępy!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości