martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

27 sty 2013, 10:11

Witam niedzielnie,
Jak samopoczucia dziewczynki,znowu tu cisza?! :ico_sorki:
U nas sie cieplutko zrobilo,od wczoraj pada desz i wszystek snieg zginal!!!dzis rano +7.5C bylo na dworku!! :ico_haha_01: to chyba znak ze juz po zimie!!!

A ja sie dzis budzilam jak szalona,a to na sikanko a przed 5 sie obudzilam i nie moglam zasnac,dopiero mi sie przysnelo o 6.30 i za 15 minut budzik mi juz dzwonil bo moj S do pracy :ico_sorki: a teraz zjadlam sniadanko poserfuje troszke i potem sie przespie jeszcze,bo juz nawet teraz mi sie oczka zamykaja!! tak sobie lezalam w nocy i myslalam ze niedlugo takie pobudki beda z innego powodu :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale wtedy pewnie bedzie ciezej!

Jak Wasze pociechy mamuski?odezwijcie sie!
Spokojnej niedzieli.

Pauli
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 12 cze 2012, 14:59

Re: Zimówki 2012\2013 :)

27 sty 2013, 19:22

hej jak tam Zimówki ?? już maleństwa są z Wami na świecie ?
nasza Iga się ciut pospieszyła ale zmieściła się w ramach czasowych :)
Tibby ogłosiła wspaniałą nowinę za co bardzo dziękuję :*:*:*:*:*

nie mam za bardzo czasu i szczerze mówiąc ochoty na kompa ....ale postaram się częściej zaglądać...chociaż w wolnej chwili wolę posprzatać, pranie etc...albo po prostu nic nie robić :P

nasza Iga wczoraj skończyła 4 tygodnie :)
i wszystkich pozdrawia :)
ja również :)


p.s CO ZROBIĆ BY TAKI MALUSZEK NIE PŁAKAŁ PRZY KĄPIELI ???? zdarzyło się dwa razy że prawie nie płakała..ale i tak skończyło się płaczem...chciałabym żeby kąpiel była fajna, przyjermna.....a nie stresująca :(
proszę poradźcie coś :*:*:*:*

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

28 sty 2013, 09:21

płacz przy kąpieli... hm, u nas był chyba też, ale na początku. Poza tym, Tobiko kochał się kąpać. Może woda za gorąca? może poleciała woda na oczka? pewnie się czegoś wystraszyła.
życzę by było lepiej jak najszybciej.

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

29 sty 2013, 10:02

Dzien dobry mamuski.
Co slychac,jak Wasze pociechy,znowu nikt nie zaglada :ico_olaboga:

Pauli jeszcze raz serdecznie gratuluje :ico_prezent: i maly :ico_tort: za skonczone 4 tygodnie Igusi.
A odnosnie kapieli,to ja sama sie tego najbardziej obawiam,mam nadzieje ze wkrotce Iga polubi kapiele i Ty bedziesz sie mniej przy tym stresowala!

A u nas narazie ok,chociaz w niedziele pojechalismy do szpitala bo mialam troszke plamienia, Pisalam Wam wyzej o tym co mi wyroslo na wargach sromowych mniejszych :ico_olaboga: a wiec po 2 dniach zrobilo sie to czarne,i najprawdopodobniej to wlasnie to peklo i z tad mialam ta krew.Na szczescie teraz to juz sie wchlonelo :ico_sorki: dziekowac Bogu.
Ale co ja przeszlam w tym szpitalu to tego napewno nie zapomne :ico_chory: :ico_placzek: :ico_placzek: ginekolog ktory przyszedl mnie przebadac,a byla to kobieta,podeszla do mnie jak do zwierzecia :ico_placzek: :ico_placzek: zeby sprawdzic czy plamienie jest ze srodka,wlozyla takie cos plastikowe :ico_chory: ale przy tym mnie chciala rozerwac :ico_placzek: i mowi do mojego meza ze ja strasznie zestresowana jestem! :ico_zly: :ico_zly: jakby ja ktos probowal gwalcic to i ona bylaby zestresowana!!a potem jak sprawdzala ta narosl na wargach to wziela to w palce i zaczela CIAGNAC,jakby chciala to urwac,a ja myslalam ze sie wsciekne z bolu :ico_zly: na zapytanie co to moze byc,odpowiedziala ze niewie,ale ze narazie tego niebedziemy ruszac,dopiero 6tygodni po porodzie jesli to jeszcze bedzie to wtedy sie tym zajmiemy! :ico_chory: ale na szczescie to mi sie juz wchlonelo,do konca niewiem co to bylo ,ale jestem szczesliwa ze juz sie tego pozbylam!!
Cisnienie w szpitalu mialam 140/80 ale oczywiscie nikt sie nawet tym nie zainteresowal :ico_olaboga: mialam nadzieje ze sprawdzi czy mam jakies rozwarcie i czy szyjka sie skrocila,ale im to nawet w glowie nie bylo :ico_olaboga: Dobrze ze chociaz podlaczyli mnie pod monitor zeby sprawdzic jak maly sobie radzi,no i wszystko bylo ok.
Tego sie najbardziej obawialam tutaj,ze nikt sie nie bedzie niczym interesowal,mam nadzieje ze jak juz sie wszystko zacznie to pojdzie nam szybko i bez komplikacij bo inaczej to niewiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
No i wczoraj z rana mialam wizyte u lekarza odnosnie podwyzszonego cisnienia,no i wyszlo na to ze: badania moczu wrocily normalne,nie ma protein,cisnienie mialam 130/70,no i powiedzial ze nie ma sie co martwic! jak mu powiedzialam o naroscie,bo wczoraj jeszcze go mialam,to on mi na to ze skoro doktorka w szpitalu nie wiedziala to i ona raczej nie bedzie wiedzial :ico_olaboga:
No i na tym sie zakonczyla moja wizyta u kolejnego nonono!!!!!
W niedziele jak wrocilam do domu to ryczalam jak glupia,tak bardzo sie balam ze ten narost moze zaszkodzic mojej kruszynce,wczoraj caly dzien przespalam,i dzis chyba wreszcie wrocilam do siebie :ico_sorki:
to sobie popisalam
zycze milego dnia

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

29 sty 2013, 10:20

martuss, ale się kochanie nastresowałaś. Co za lekarka. A to plastikowe, to pewnie wziernik. Mi to ginek wkłada co wizytę żeby wnętrze obejrzeć... :ico_noniewiem: Czasem faktycznie może to być nieprzyjemne i dość bolesne doznanie.

Pauli, jak Igulka? lepiej?

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Zimówki 2012\2013 :)

29 sty 2013, 10:26

wziernik. Mi to ginek wkłada co wizytę żeby wnętrze obejrzeć... :ico_noniewiem: Czasem faktycznie może to być nieprzyjemne i dość bolesne doznanie.
No u nas tego tez uzywaja jak robia cytologie,juz mialam to robione setki razy,fakt to jest nieprzyjemne,ale jak ktos ma dobra reke i jest delikatny to wcale to nie jest takie okropne!!!!
Nawet teraz jak sobie o tym pomysle to :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Zimówki 2012\2013 :)

29 sty 2013, 12:12


p.s CO ZROBIĆ BY TAKI MALUSZEK NIE PŁAKAŁ PRZY KĄPIELI ???? zdarzyło się dwa razy że prawie nie płakała..ale i tak skończyło się płaczem...chciałabym żeby kąpiel była fajna, przyjermna.....a nie stresująca :(
proszę poradźcie coś :*:*:*:*
a jak kąpiesz maluszka to na czym leży? bezpośrednio w wanience? U nas sprawdzały się tego typu gąbki
Obrazek
Jak masz dużą wannę to możesz też na tej gąbce spróbować go wykąpac, bo może jak masz tą wanienkę dla dzieci to czuje się "osaczony"

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimówki 2012\2013 :)

29 sty 2013, 12:57

Początkowo nie mieliśmy tej gąbki, ale wraz z jej zakupem kąpiele stały się przyjemnością dla małej naprawdę :) Polecam !!

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

Re: Zimówki 2012\2013 :)

29 sty 2013, 14:04

p.s CO ZROBIĆ BY TAKI MALUSZEK NIE PŁAKAŁ PRZY KĄPIELI ???? zdarzyło się dwa razy że prawie nie płakała..ale i tak skończyło się płaczem...chciałabym żeby kąpiel była fajna, przyjermna.....a nie stresująca :(
proszę poradźcie coś :*:*:*:*
za namową babć kąpałam zawsze swoje dzieciaki (tzn na poczatku) owinięte pieluszke tetrową, tzn rozbieralam malucha i w tej pieluszce do wody i tylko odchylalam poszczegolne czesci ciałka aby umyć :ico_oczko: wiec placz byl przy wyciaganiu jak pieluszka zostawala w wodzie, ale juz w reczniku byl spokój

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Zimówki 2012\2013 :)

29 sty 2013, 14:05

anetka, ja też na brzuszek Tobika kładłam pieluchę. zwyczajnie by nie zmarzł.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość