Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

20 gru 2007, 17:27

Witam :-)

Wszyscy zajęci sprzątaniem i kupowaniem prezentów? :ico_haha_01:

Ja mam już wolne i pomału oczyszczam swoją chałupkę. Prezenty już mam, tylko jeszcze słodycze dokupię. Niestety nie mam jeszcze koncepcji na kulinaria świąteczne :ico_noniewiem: Ale pewnie już dziś się zmobilizuję albo poproszę męża o pomoc, bo trzeba zakupy porobić.

Mam nadzieję, że nie chorujecie. Trzymajcie się zdrowo :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 gru 2007, 18:50

ja juz chatke generalnie mam posprzatana wiadomo ze jeszcze tylko przed samymi swietami sie podlogi pomyje i kurze zetrze czyli to co na codizen, pierogi mam juz zrobione, pierniczki tez tylko musze je ozdobic, łazanki po czesci tez gotowe, dziw w nocy T wraca i jutro jedziemy po prezenty i zarelko bo jutro i niedziele poswievcam na pichcenie... :ico_haha_01:

polowicznie juz do swiat jestem uszykowana,
:ico_haha_01:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

27 gru 2007, 15:20

Święta, święta i po świętach :ico_oczko: U mnie było przyjemnie, rodzinnie, miło, itp. Trochę się pojadło, pogadało, ale trzeba wracać do dnia codziennego.

Nadal jakoś niewiele osób tu się udziela, czyżby do latek nikt się nie przyznawał :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 sty 2008, 12:51

Biedroneczk opewnie amlo osob bo ta goraczka swiateczno-sylwestrowa dopiero co sie skonczyla-mam nadzieje ze teraz bedzie nas juz tu na powrot wiecej

u mnie swieta tez rodzinne i mile, pojadlo sie strasznei i teraz od nowego roku nowa walka z kg bo do wakacji 5 kg zrzucic m,usze

w wigilie T mi sie oswiadczyl i byla to najwspanialsza niespodzinaka jaka mogl mi zrobic :ico_haha_01:

Sylwestra spedzilismy z moim tata i T kolega i jego synkiem w domu, bylo spokojnie i dosc milo, za rok chcemy sobie gdzies wyjsc, T mama juz nawet zaproponowala abysmy malego jej podrzucili :ico_haha_01:

pojutrze T wyjezdza wiec wsyzstko wroci troche do rzeczywistosci, powroci monotonia i tesknota...

a tymczasem lece do mojego malego mezczyzny bo po raz tysieczny rozbraja choinke z bombek :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

03 sty 2008, 12:01

Natashko gratuluję! :ico_brawa_01: Mam nadzieję, że przyjęłaś te oświadczyny :ico_oczko: :ico_haha_01:

Jeszcze tu nie pisałam: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

U mnie też pomału opada świąteczno-noworoczne lenistwo, obrzarstwo, itp. Ale za to prawdziwa zima się pojawiła. Chociaż śniegu jest niewiele, to mróz jest całkiem niezły.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 sty 2008, 19:06

hehe oczywiscie Biedroneczk oze sie zgodzilam :-D za dlugo czekalam na te oswiadczyny aby sie nie zgodzic, zreszta o czym tu mowa, T to milosc mego zycia i jedyny mezczyzna z ktorym chce spedzic reszte zycia, wiec nie bylo mowy o odmowie z mojej strony

niestety juz dzis T wyjechal spowrotem do Danii i nie ebdzie go kolejnych pare tygodni, tak mi okropnie smutno i wyc mi sie chce. czuje ogromna pustke i nie wiem co ze soba poczac.... dobijaja mnie te jego wyjazdy wiec licze ze jak najpredzej uda nam sie odlozyc kasiorke , ziscic nasze plany i wtedy jzu T bedzie z nami an dobre...

dobrze ze mam chociaz Oskarka bo bym zwariowala zupelnie z tesknoty...

no ale od jutra znowu na kurs, za tydzie zjazd i tak juz na okraglo wiec mam nadzieje ze ten czas szycbiutko minie

u nas tez zimnica straszna, ale zero sniegu, nawet grama nie ma, a byloby duzo przyjemniej gdyby bialy puszek chco troszke popadal :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 sty 2008, 18:49

Natashka, az milo poczytac o Twoim szczesciu :-D :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 sty 2008, 00:18

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: dziekuje Alu :ico_haha_01: :ico_haha_01:

to fakt koniec 07' i poczatek 08' byl dla mnie wyjatkowo szczesliwy
teraz tylko czekam na rozwiniecie... b jak T wroci po wakacjach do domu na stale to juz w ogole bedzie wspaniale :-D

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

09 sty 2008, 21:04

Miło słyszeć (czytać) o Twoim szczęciu Natashka :-D Fantastycznie :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 sty 2008, 22:16

wychodzi na to ze aj sie tylko tu chwale , moze dlatego zadna inna nie pisze
hehe tym swoim szczesciem je odstraszylam :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość