gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 kwie 2008, 10:18

hej dziewczyny
JustynaiGabi pisze:Mało tego ze dojazd mam koszmarny ok 3 godz w obie strony to jeszcze godz pracy od 10 do 21!!!!!!!!!!!!!!

Justyna nie chcę być złośliwa ale pamiętasz jak pisałaś że Warszawiacy są przyzwyczajoni do korków i wszystko jedno gdzie pójdziesz do pracy? A ja pisałam że jednak bez porównania lepiej bliżej domu? Tak czy siak współczuję. Ale z drugiej strony masz opcję idziesz na zwolnienie i tyle. Niech spadają. Bo godziny rzeczywiście do niczego. Z Gabi byś się praktycznie nie widziała.

Dziewczyny ale super zdjęcia :ico_brawa_01:
Jola mi też się zdawało że ty starsza jesteś. A ty dopiero masz 23 lata tak? Super tak być młodą mamą. No ale niestety nie zawsze się tak da.
Beatris60 pisze:co do zakupów, mojej mamy nikt nie przebije, ma naprzeciwko CH Wola Park i minimum raz w tyg tam zagląda i obkupuje Olę...cieszę się oczywiście z tego bardzo


no super. :ico_brawa_01:

[ Dodano: Pon 07 Kwi, 2008 10:20 ]
ja dzisiaj w pracy i jutro do 14-15 a potem lecę do Pragi :ico_brawa_01: wracam w czwartek wieczorem. Z pracy na szkolenie lecę. Strasznie się cieszę nigdy w Pradze nie byłam.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 kwie 2008, 10:26

gosia888, super masz z tą delegacją :ico_sorki:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 kwie 2008, 10:36

kwiatunio pisze:gosia888, super masz z tą delegacją

też się cieszę :-D

Kwiatuniu jakiej firmy masz prostownicę? Zadowolona jesteś? Muszę kupić bo teraz cały czas od Kaśki pożyczam. A i Lilo prostuje prawda? W ogóle jaką polecacie?

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

07 kwie 2008, 11:43

Cześć...
AgnieszkaŁ,daj znać jak było w pracy...
Co do problemów żołądkowych to Gabi od 2 dni jakieś dziwne kupki mi robi więc i u nas coś ni halo :ico_noniewiem: .Daję jej probiotyk na wszelki wypadek...
Faje zdjęcia powstawiałyście ,dziewczyny :ico_brawa_01: justyna,czekamy i na Twoje fotki.Ja bym już powiedziała o ciąży i może kogoś innego by dali zamiast Ciebie.
gosia888, zazdroszczę wyjazdu,fajnie Ci.Prostownicę ja mam ale nie firmową tylko zwykłą za 40 zł,nie jest zła.Kupiłam chyba w Carrefour.

lilo

07 kwie 2008, 11:49

gosia888 pisze:A i Lilo prostuje prawda?

Nie prawda :ico_oczko: W życiu nie prostowałam, podkręcam na grubej, okrągłej szczotce :ico_oczko:
Ale podobno BABYLISS są dobre, tak moja koleżanka w pracy mówi. To firma która głównie artykuły fryzjerskie produkuje. Ale i chyba z tych droższych to jest.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

07 kwie 2008, 12:14

HEJKA
JustynaiGabi, ja tez juz bym powiedziala o ciazy, za dlugo zwlekasz moim zdaniem...
gosia888, fajnie z ta praga, nie zapomnij aparatu wziasc!!!!!!! no i wybaw sie za mnie, strasznie chcialabym zobaczyc to miasto, tylko przejazdem bylam ale widoki noca przecudne!!!
AgnieszkaŁ, mam nadzieje ze w pracy wszystko oki!!!

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

07 kwie 2008, 13:06

osita pisze:JustynaiGabi, ja tez juz bym powiedziala o ciazy, za dlugo zwlekasz moim zdaniem...

ale justa ma chyba umowe na okreslony i narazie nie mowi zeby jej przedluzyli.
niewiem :-)

ruch mialam w pracy a teraz pustki...

gosia888, aparat koniecznie wez do pragi!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

07 kwie 2008, 13:24

gosia888 pisze:jakiej firmy masz prostownicę? Zadowolona jesteś?


ja mam nie firmowa,dałam chyba z 60 złotych,ale jetsem bardzo zadowolona,od roku codziennie prostuje i jest naprawdę dobra...najważniejsze przy prostownicy jest abby miała ustawianie temperatury oraz przycisk do właczenia i wyłączenia...(tak mi mówiła fryzjerka)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

07 kwie 2008, 14:18

aniulek pisze:więc i u nas coś ni halo

oby szybko przeszło
ale justa ma chyba umowe na okreslony i narazie nie mowi zeby jej przedluzyli.

już jej przedłużyli, więc bez problemu może im powiedzieć.
lilo pisze:Ale podobno BABYLISS są dobre, tak moja koleżanka w pracy mówi.
kwiatunio pisze:najważniejsze przy prostownicy jest abby miała ustawianie temperatury oraz przycisk do właczenia i wyłączenia..

dzięki za rady dziewczyny. Już znalazłam fajny wątek na forum wizaz na temat prostownic. Mnóstwo dziewczyn wymieniało opinię.
I ogólnie z tego wyciągnełam wnioski (znaczy zerżnełam od nich :-D )
1. regulacja temperatury nie jest ważna - chyba że się ma cienkie włosy. A tak to lepiej raz pociągnąc na 200 stopniach niż dwa razy na 150 stopniach. Po za tym opcja ta sporo kosztuje i lepiej kupić prostownice lepszą bez regulacji niż gorszej firmy z tą regulacją.
2. Najlepsze firmy to typowo fryzjerskie typu Gama, i reszty nie pamiętam. Ta babyliss co Lilo piszę dobrze prostuje ale dość często jest awaryjna, i dziewczyny pisały że często do naprawy gwarancyjnej ją dają. No i te lepsze prostownice to powyżej 200zł kosztują.
Ja wolę wydać mniej. Z tych tańszych polecały remingtona bez żadnych bajer za 85zł
http://www.allegro.pl/item335250116_sup ... 02_ss.html

I teraz mam dylemat albo kupię gamy za 208zł albo remingtona za 85. ale raczej remingtona bo mi szkoda więcej kasy.

Kurde ale napisałam się :-D

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

07 kwie 2008, 15:38

ja tylko na chwile wpadam bo mam robote w domu...Mirek ciagle marudny niewiem juz co mam robic jak tak bedzie do srody to ide z nim do lekarza

lilo,gosia888 No tak ja mam 23lata :-) ...A w sumie bede miala dopiero 26kwietnia :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: ...
Pozdrawiam was kochane
Buziaki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość