Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

14 sie 2008, 19:59

witam, sorki, ze sie do Was wtrace, ale poruszylyscie bardzo ciekawy temat o ksiezach i chcialabym tylko napisac, ze zgadzam sie w 100 % z eVe80 i edit53 idla Was kochane wilekie za to co napisalyscie.
hehehe dzięki, widzę że to dobry temat, kontrowersyjny ale bardzo ciekawy :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 sie 2008, 20:11

hehehe dzięki, widzę że to dobry temat, kontrowersyjny ale bardzo ciekawy :-D
dla mnie to byl zawsze kontrowersyjny temat i zawsze bedzie, podobnie mysli moj maz. MY tez nie mamy slubu koscielnego, juz prawie 3 lata zyjemy na cywilnym i juz nedlugo urodzi sie nam synek i na pewno bedziemy mieli problemy z ochrzczeniem w Polsce, bo bardzo bym chciala tam chrzcic, bo teraz mieszkamy w Niemczech.

Wiesz ja bylam dosc blisko przy ksiezach, bo udzielalam sie w kosciele, czytalam Slowo BOze i w ogole i mialam dobry kontakt z naszym proboszczem, ale do czasu, kiedy nie spojrzalam na to z innej strony, jak on traktuje nas- tzn dziewczyny, ktore sa przy prafii. Zrazil mnie do siebie totalnie, przytulal nas, obejmowal a reke kladl na piersi i jakos tak dziwnie zawsze przytulal od tylu i ocierak sie o swego...... strasznie mi sie to nie spodobalo i powiedzialam dosc to tak nie moze byc, zeby ksiadz sie tak zachowywal i odeszlam, jakos inaczej patrze teraz po tym zajsciu na ksiezy, nie mowie, ze wszyscy tacy sa, ale wiekszosc tak i taka jeste prawda.

A ich zasranym obowiazkiem jest ochrzcic dziecko i nie brac za to kasy a nie jeszcze jakies cenniki pokazywac, paranoja normalnie :ico_olaboga:
To samo tyczy sie czy pogrzebu czy slubu, skoro oni twierdza, ze ja ja zyje w grzechu niech udziela mi slubu za darmo, bo mnie nie stac na wyprawienie wesela, a u nas wyobrazcie sobie zycza 1000 zl slub :ico_szoking:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

14 sie 2008, 20:21

Pati85, dzieki
a u nas wyobrazcie sobie zycza 1000 zl slub :ico_szoking:
o boze niezle
Zrazil mnie do siebie totalnie, przytulal nas, obejmowal a reke kladl na piersi i jakos tak dziwnie zawsze przytulal od tylu i ocierak sie o swego...... strasznie mi sie to nie spodobalo
tu moge tylko napisac ,,boze widzisz i nie grzmisz"???u mojej babci z koleji ksiadz nie przszedl na ..pogrzeb bo....zalał sie w 3dupy i go zastali jak spal na podłodze nawalony jak dzialo i biegiem innego ksiedza z innej wioski sciagali a pogrzeb 2 godziny pozniej sie odbył i zeby bylo siesznie to ksiadz ma ok 70-80 lat.teraz juz go wygonili z tamtej parafi :ico_olaboga: paranoja!!!!!!!!ja znam jednego ksiedza takiego z prawdziwego zdarzenia on mnie do komuni prowadził i naprawde był the best ,chodzilam na oaze i jak on mial imieniny to zawsze dla nas impreze robił i zarcia kupe,na wycieczki z nami jezdził i wogole byl super ,strasznie chcialam zeby on mi slubu udzielal i dzieci chrzcil niestety przeniesli go gdzies w gory :ico_placzek: chociaz jemu sie to pewnie podoba bo on kochał gory strasznie no ale to tylko 1 ksiadz na 1000 sie taki znajdzie

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 sie 2008, 20:24

tu moge tylko napisac ,,boze widzisz i nie grzmisz"
dokladnie, ale to on bedzie rozgrzeszany ze swoich czynow

U nas jest taki ksiadz co gral w karty i wyobrazcie sobie, ze wygral w karty dach dla kosciola :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

14 sie 2008, 20:28

U nas jest taki ksiadz co gral w karty i wyobrazcie sobie, ze wygral w karty dach dla kosciola :ico_olaboga:
he he niezle alu tu to przynajmniej wydał kase na dobro wsolnoty koscioła a nie na dziwki hihi :ico_oczko: kurde to ile on tej kasy musiał wygrac??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

14 sie 2008, 20:30

kurde to ile on tej kasy musiał wygrac??? :ico_noniewiem:
ie mam pojecia ale dach na kosciol wygral wiec chyba sporo

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

14 sie 2008, 20:55

pare fotek
najlepsza poza do spania kacperka :-D
Obrazek
przytulanki na dobranoc
Obrazek
ognisko
Obrazek
Obrazek
anastazja i kacperek :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

14 sie 2008, 20:58

jejku dziewczyny jakie Wy historie o księzach znacie :ico_olaboga: aż włos na głowie sie jeży !!!!!!!


Dzięki Eve za życzenia dla Antosia :-)


A u Nas niestety sprzeczka za sprzeczką i wcale dobrze nie jest. Rozmawiamy ze sobą ale jest nie za ciekawie.


Edit zazdrosze Wam wyjazdu ja tez bym chciała.

[ Dodano: 2008-08-14, 21:01 ]
o fotki, super!!!
Nie chcę urazić nikogo ale Anastazja jakoś dziwnie wygląda :ico_wstydzioch:
Super Kacperek śpi. Mój Antos nigdy tak nie zasnął w ogóle mało na brzuszku leży.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

14 sie 2008, 21:57

A ich zasranym obowiazkiem jest ochrzcic dziecko i nie brac za to kasy a nie jeszcze jakies cenniki pokazywac, paranoja normalnie
HEHE i jeszcze z tacą chodzą na mszy jak są chrzciny :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-08-14, 22:01 ]
Mój Antos nigdy tak nie zasnął w ogóle mało na brzuszku leży.
Mój też ale ostatnio w nocy kłade go na brzuszek i nawet się tak mocno nie kręci.

[ Dodano: 2008-08-14, 22:02 ]
A u Nas niestety sprzeczka za sprzeczką i wcale dobrze nie jest. Rozmawiamy ze sobą ale jest nie za ciekawie.
:( :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: A już myslałam że wszystko na dobrej drodze

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

14 sie 2008, 22:40

JA zawsze mówiłam,ze ubiorę Antosia na chrzest normalnie ale ostatnio zmieniłam zdanie bo to jedyna okazja na coś wyjątkowego. Tak samo na początku Kamilkę miałam ubrać w normalna sukienke ale nie wyglądałaby wtedy tak ślicznie. Dla Antosia mamy już strój spodenki biała koszulka i kamizelka i jeszcze coś takiego niby musza.
HALOOOO kto to pisze bo chyba nie Asia ktora znam????????????/
Aska a Dawidka kazalas w spiochy ubrac :-D :-D :-D
Musza??????
Nie no nie wierze po prostu :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość