Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 mar 2008, 16:27

Witaj Sylwia, czemu mamy się gniewać? Twoje bobasy też są śliczne... zagladaj i odzywaj się :-) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 mar 2008, 16:29

Witam i ja ja juz po silowni i spacerze z majka tzn majeczka slicznie spala a mama ksiazke czytala na laweczce na placu zabaw i powiem niezle mam buzke opalona i rece

Claudia u nas tez jest 800gr w puszce i kosztuje ok 12euro

a ja kapie majke od poczatku sama jak bylam w polsce jeszcze w ciazy to kupilam ta gabke do kapania i do dzisiaj jeszcze kapie majke na niej mama tylko na poczatku kapala az pepus odpadl maz jedynie mi wode przynosi a czasami i to musze sama zrobic

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

28 mar 2008, 16:50

U mnie z kąpaniem to różnie jest. Kubuś jak był mały to zawsze mąż go kąpał. Ja się balam. A teraz Julkę jak maż jest w domu to on ją kąpie a jak go nie ma to ja i nie mam z tymproblemu. Jakoś już sie nie boję

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

28 mar 2008, 16:52

ja na chwilę, bo w szkole teraz siedzę.
Bobasy wasze po prostu super :ico_brawa_01:
Artur nosi rozmiar 3-6 m-cy i 68 :-D
A w pudełkach mamy 350gr i kosztuje około 15zł (za Humanę 350gr płaciłam 14,50 a za Nan 350gr płacę 12zł w Tesco)
A kąpię razem z Marcinem, chociaż ostatnio samej mi się zdaża, i nawet mi tak lepiej jest.
Też byliśmy dziś na spacerku, później wkleję fotki.
Napisałam skrótowo ale więcej nie mogę bo już profesor na mnie patrzy krzywo.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 mar 2008, 18:06

My tez raczej kąpiemy razem, tzn mąż kąpie w wanience, ja pozniej wycieram i ubieram mała. Ostatnio zdarza się, że ja kąpie, bo Ula płacze, jak tylko Jarek ją bierze do kąpieli.... nie wiemy dlaczego :ico_noniewiem:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

28 mar 2008, 18:40

U nas tez kąpiemy razem. Najpierw myjemy Martynkę, później ja biore ją do ubrania i karmienia a Maciek kąpie Patryka. Samej schodzi mi to dwa razy dłuzej, czasami sie zdarza jak M jest w pracy ale na szczęście bardzo rzadko :-)

[ Dodano: 2008-03-28, 17:41 ]
pinko, śliczne zdjęcie Uleńki w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

28 mar 2008, 19:04

Hejka!!!
My też kąpiemy Karolka razem. Sama bym się bała, a tak to Marcin go trzyma a ja myję. A tak w ogóle to Karol ma nową zabawę ..hehe... od jakiegoś tygodnia na samym początku kąpieli notorycznie siusi a do wanienki...hehe...wygląda to jakby sikał amorek na fontannie :ico_oczko:
Jola to Ci Miruś pięknie rośnie! Kawał chłopa! A Karol zawinięty na bujaczku, bo w domu to on najczęściej w samych śpiochach siedzi i szybko się wyziębia, zaraz ma łapki zimne jak sopelki!
Pinko Ty fuksiaro!!! Ale Ci się udało z tą matą! Też tak chcę :-D Super fota Uli ta w opisie :-)
Sylwia O. miło Cię u nas gościć, zaglądaj częściej :-D

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

28 mar 2008, 20:08

Cześć kobiety :-)
widzę,że temat kąpieli na tapecie.My na początku kąpaliśmy zawsze razem,Maciek trzymał a ja myłam,teraz jak Maciek ma 2 zmianę to kąpię sama,żeby mniej więcej o tej samej porze było,opracowałam sobie już system i nie jest źle :ico_oczko:
Sylwia O. witaj :-) :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

28 mar 2008, 21:53

pinko sliczne zdjecia

kupilam dzisiaj majce nosidelko i glupia baba nie sciagla zabezpieczenia i nie moglam dzisiaj wyprobowac nie wiem dlaczego nie zapiszczal alarm musze jutro isc zeby mi go sciagla dobrze ze rachunku nie wyrzucilam co zawsze robie

podalam dzisiaj majce marchewke z ryzem ale jej smakowalo ze az buzke sama otwierala myslalam ze caly sloiczek zje na dodatek piesek czekal az majka zostawi bo tez chcial

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 mar 2008, 22:08

Wykąpaliśmy Gabriela i moje chłopaki pospały-w tym samym momencie zasnęli, Kuba wychodzi o 24.30 do pracy więc musi odpocząć... przeprosił mnie dzisiaj, że się nie udziela ostatnio w opiece nad Gabciem i wieczorem go trochę zabawiał... a kąpiel jak zawsze ekstra, Gabriel tak lubi się pluskać i zawsze się śmieje i chlapie nóżkami :ico_haha_01: My zawsze robimy tak, że Kuba go trzyma i myje mu siusiaczka i pupkę mydełkiem, a później go zagaduje i chlapie wodą a ja go namydlam płynem takim z lawendą na lepsze spanko, później Go Kuba wyciera, oliwi i smaruje pupkę, a ja ubieram...
Gosiu Gabriel też raz nasiusiał do wanienki :ico_haha_01: faktycznie jak siuśkający aniołek, bo taki strumień się spod wody wydostaje-śmialiśmy się wtedy strasznie...

A przed kąpaniem robiłam babeczki, posadziłam Gabiego w bujaczku, opatuliłam kocykiem, bo to ciepluch straszny, dałam smoka i robiłam swoje, a nogą Go bujałam...nawet troszkę drzemał, to w sumie pierwszy raz był na leżaczku taki spokojny, bo zwykle po kilku minutach mu się nudzi i zaczyna marudzić :ico_noniewiem:
Pinko My mieliśmy jutro jechać na stadion zobaczyć jak zajęcia wyglądają, bo Pani z którą się w tej sprawie kontaktowałam zaprosiła nas, ale Kuba pracuje całą noc i później wieczorem znowu, więc w dzień będzie odsypiał i chyba będziemy musieli to przełożyć, ale tak czy siak miejsca są dopiero od kwietnia...
A w niedziele spotyka się moja klasa z liceum i miałam jechać z Kubą i małym, ale znowu jest robota przy samochodzie i zostawiliśmy Go u mojego brata, bo Kuba i tak jeździ teraz motocyklem, a jak brat ma do nas przyjeżdżać to się prosimy zawsze tygodniami...
jeszcze chwila przy komputerze i idę się myć-może się dzisiaj wcześniej położę...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości