Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

11 lip 2011, 18:07

Hej dziewczynki!!!

My własnie wrocilismy z Oskarkiem z kina , bylismy na "Auta2", mały w niebowziety :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
Stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 4 m-ce Oksanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Patrycja Blaneczka Sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia , Oksana tez mi w taki sposob włosy wyrywa :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:



Aniaaa , ja oczywiscie rowniez trzymam kciuki za rehabilitacje :-) :-) :-)


A to nasza 4 miesieczna panna :-D :-D

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 lip 2011, 22:34 przez ewelcia1245, łącznie zmieniany 1 raz.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

11 lip 2011, 21:52

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 miesiace Oksanki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaka strojnisia w tej sukieneczce :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

12 lip 2011, 08:43

brawa dla Oksanki :ico_tort: duzo zdrowka na te 4 miesiaczki ;)
ale pytałam sie was o te potoweczki nic mi nie piszecie czy wasze dzieciaczki tez maja taki wysyp ? moja Blaneczka nadal tak niespokojnie spi jak sie wierci w nocy to cale lozeczko turystyczne az sie trzesie fika nogami kreci glowka pomrukuje nie wiem czy jej sie sni cos zlego czy jak ;/ jak wezme na rece na spiku to tez sie tak probuje wierciec lezy cisza za minutke znowu sie poryra tak nerwowo cisza i tak cala noc potrafi ale jak jest u nas na lozku to juz jest lepiej ehh juz sama nie wiem :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

12 lip 2011, 10:01

Patrycjaaa moj Szymek ma male czerwone krostki ...najczesciej pod brodka i na brzuszku ale tez i na ramionkach a czasem nawet kolo siusiaka i na nozkach...a do tego ma wciaz jeszcze okropna ciemienuche....wg mnie to raczej alergia...jest napewno uczolony na mleko krowie....ale nie wiem czy nie na cos jeszcze....tutaj w UK lekarze mnie zbywaja ....wiec dopierow PL bede wiedziala napewno... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tez ma niespokojne spanie ale coraz rzadziej...jakby z tego wyrosl....mi sie etz zdaje ze bardziej sie wierci jak nie moze baka zrobic albo mleczko mu podchodzi....
bylas z tym u lekarza??? placze przy tym mala??? bo jesli dziecko sie nie denerwuje to mysle ze nie jest to nic strasznego...

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

12 lip 2011, 12:56

Hej :-D

tabogucka, też myślę,że to alergia będzie. Jak na brzuszku ma krosteczki i taką mocną ciemieniuchę. Karolinka jak była malutka to właśnie wychodziły jej krostki na brzuszku, pleckach, ciemieniuchę miała okropną i dopiero niedawno dowiedziałam się,że to wszystko było winą alergii,a nie tak jak mówili w przychodni,że mleko (modyfikowane) jej nie służy i trzeba zmieniać... Chyba wszystkie rodzaje mlek przetestowaliśmy,a i tak kupka zielona była, problemy z brzuszkiem miała i ta okropna ciemieniucha nawet w wieku ponad 2 lat jej wyłaziła :ico_olaboga:
Żałuję,że się tym nie zajęłam wcześniej ale każdy mi mówił,że to wina mleka,a nie żadna alergia, bo może udało by się uniknąć astmy oskrzelowej :ico_placzek:
Niech Szymka dobrze zbada lekarz w PL.
A unikasz wszystkiego co zawiera mleko krowie ?? Może jednak jesz coś,a nawet nie wiesz,że nie wolno i stąd te krostki. No chyba,że faktycznie jeszcze coś go uczula :ico_noniewiem:
Trzymam kciuki,żeby Wam lekarz jakieś konkrety powiedział,a nie to co w uk :ico_olaboga:

patrycjaaa, śliczne zdjęcie Blaneczki :ico_brawa_01:
Martynka ma ostatnio trochę potóweczek na czole,bo w foteliku samochodowym jak jeździła to się tak mocno spociła,że aż jej pot spływał po twarzy :ico_olaboga: No i na bródce ma krosteczki ale to od ślinki,bo nie nadążam z wycieraniem :ico_haha_01:
Jeśli ma w zgięciach łokci i pod kolankami to faktycznie może być wina alergii. Moja Karolcia miała takie plamy czerwone w zgięciach i się okazało,że alergia.
Kurcze nie wiem czemu Twoja Blaneczka tak nerwowo śpi :ico_noniewiem: Może ją swędzą te krostki !? :ico_noniewiem:
Martynka w ogóle się nie rusza przez sen, no chyba,że zaczyna być głodna to co jakiś czas nóżki podciąga do góry. A mówiłaś o tym lekarzowi ??

ewelcia1245, wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 miesiące Oksanki!!! :-D :-D :-D Śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:

Dobrusia, moja mała też tak mi włosy wyrywa. Staram się nie zbliżać głową do jej rączek,bo już wystarczająco dużo włosów mi wypada :ico_olaboga: :ico_oczko:

aneta11, witaj :-) super,że zajrzałaś :-D
Kiedy wybieracie się do neurologa ?
Myślę,że możesz od czasu do czasu podać jakąś herbatkę czy wodę.

A u nas choroba :ico_noniewiem: Karolka ma katar, ja też mam katar, gardło mnie boli okropnie i kaszle mnie, no i Martynka się zaraziła :ico_noniewiem: kaszle ją i ma katar :ico_olaboga: Byłam z nią u lekarza i ma czerwone gardełko, muszę dziś kupić jakiś aspirator do odciągania katarku,bo gdzieś głębiej jej siedzi i czasem przeszkadza w oddychaniu, na smoka mamy psikać tantum verde, do noska euphorbium, cebion podawać i kropić pieluszkę olbasem. Jutro koniecznie mamy przyjść do kontroli i jak nie przejdzie to powiedziała,że coś mocniejszego przepisze. Oby obyło się bez antybiotyku :ico_sorki:

W piątek idziemy ustalić rehabilitację. Zła jestem bardzo,bo jedyny ośrodek w którym u nas rehabilitują dzieciaczki jest zamknięty przez okres wakacji... :ico_puknij: i chcąc rehabilitować małą musimy chodzić prywatnie i płacić 60zł za jedną wizytę :ico_zly:

A 3 sierpnia jedziemy zrobić to USG przezciemiączkowe i Karolince USG brzuszka po tej chorobie. Też oczywiście za wszystko trzeba będzie płacić :ico_zly:

Ale się rozpisałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 lip 2011, 14:41

doczytałam nie wiem czy wszystko spamiętałam
za wszystkie skończone miesiączki maluszków wielkie :ico_brawa_01:

Aniaaa, ojoj ale was złapało,upał i do tego katar nie zazdroszcze
kurujcie sie i oby was choróbsko opusciło

patrycjaaa, moja nie ma potóweczek narazie
ja ją w domku w samych podziakach na ramiączkach trzymam
a i na spacer zakaładam takie same
w razie czego pielszką przykrywam
jak jest w cieniu i wiatru niema to i czaspeczki nie zakłądam

ewelcia1245, super panieneczka
a na film auta też sie moim chce wybrac ale w 3d :ico_oczko:

u nas upalnie
chłodzimy sie w duzym pokoju klimatyzacją dla ubogich(czyt,wiatrak)
byłam z małą na spacerze
ale ona wogóle nie chce leżec w tej gondolce
bardzo płacze
i w sumie nie wiem czy spacerówki już nie zrobic
sama nie wiem
dzisiaj całą drogę płąkała
wziełam wode do buteli
próbowałam jej dac bo moze pic jej się chciało
ale gdzie tam
cały czas ryk

szukam nosidełka dalej
ale nic jeszcze konkretnego niemam

dziś jeszcze mamę odwiedze bo ma urodzinki :ico_sorki:

[ Dodano: 12-07-2011, 14:42 ]
za tydzień szczepienie
już się boję
no a 28 lipca ortopeda

a 31 wyjeżdżamy nad morze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

12 lip 2011, 14:48

aga216, powiem Ci, ze my własnie bylismy na 3d, ale film ogolnie ma mało efektow w tym wymiarze!!!!!!!!!! A i my dostalismy okropne okulary tzn zniszczone i kiepsko nam sie ogladało :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
A wiesz u mnie tez jest ogromny płacz w gondoli i nawet juz wyjęłam spacerową czesc i tez sie zastanawiam czy juz zmienic :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

12 lip 2011, 15:09

ewelcia1245, dzieki za info :ico_sorki:
co do gondoli to szkoda mi jej troche ,bo w sumie krótko w niej pojezdzi
ale jak nie chce to co to za spacer jak ciągle ryczy
a spacerówke mogę rozłożayc całkiem na płasko
wieć jakby się chciał zdrzemnąc to nie ma problemu
na bank ją zmienie jak bedziemy na wszasy jechac
bo nie zmieszcze sie jakbym miała wziąsc wózek z gondolą do bagażnika

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

12 lip 2011, 15:16

bo nie zmieszcze sie jakbym miała wziąsc wózek z gondolą do bagażnika
to fakt, gondolka mase miejsca zabiera... Ja poczekam jeszcze, bo Polce i tak niewiele brakuje, zeby Gondola byla za mala na nia :ico_oczko: wiec niech jeszcze jezdzi w niej... gora dwa miesiace i pojdzie do piwnicy...a ja ta czesc spacerowa mam w sredniej kondycji, bo Gabriel 2 lata w niej jezdzil, a kupiona byla jako uzywana juz :ico_noniewiem: wiec mi sie nie spieszy specjalnie...

u nas dzisiaj taki skwar, ze strach okno otworzyc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

12 lip 2011, 15:16

Aga216 własnie u nas tez cały spacer ryczy , a czasami to ja najpierw w domu uspie i dopiero ide :-) ale najgorzej jest jak sie na miescie mi obudzi, to chwile polezy , ale niedługo!! Ja mam gondole z regulowanym oparciem , ale i tak ona mało widzi i sie denerwuje :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości