Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 maja 2007, 14:58

Na dale tych spiworkow jest gumeczka. One sa bardzo długie i dzidzia ma duza swobode ruchów a jednoczesnie jest tam przewiewnie. Na lato super sprawa.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

28 maja 2007, 01:13

jak robimy wkoncu z tymi wakacjami? wybieracie sie gdzies dzisiaj widzialam prognozy na poczatek czerwca tez upaly tak sie zastanawiamy czy jechac nad morze dodam jestem z Jeleniej Góry wiec optymistycznie to jest 7-8 godzin jazdy autkiem ktora nie jest dla mnie przyjemnoscia moj syn chyba niebardzo lubi te nasze drogi jak gdzies jedziemy to obija mi cale wnetrznosci a z drugiej strony to jak sobie pomysle o upalach w bloku to chyba wole sie przemeczyc i pochlodzic spuchniete nogi w naszym lodowatym morzu :ico_oczko: co do zdjecia luzeczka to narazie nie wklejam jak dokupie posciel ktora zamowilam to bede sie chwalic
spojzalam dzisiaj na moja linijke i :ico_szoking: pamietam jak bylam ok. 12 tyg i tak sobie myslalam ze jak bede w 30 tyg to juz z gorki a dziewczyny ktore juz mialy 30 tyd to byly dla mnie seniorki :ico_szoking: :ico_szoking: ale leci :ico_szoking:
moj syneczek ostatnio strasznie sie rozpycha i wydaje mi sie ze brzuch codziennie mam wiekszy i cala jestem wieksza ... ale sie rozpisalam moze jednak ide spac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

28 maja 2007, 12:41

79Anita powiem Ci ze ja hartkoro postepuje z mezusiem bo przeprowazdamy sie na 2gi koniec Polski wiec mnie czeka okolo 11 godzin jazdy samochodzikiem :-D Ale mysle ze zle nie bedzie bo mozna sie zatrzymac w kazdej chwili pochodzic i jakos bedzie.....mam nadzieje :-D !Ja bym jechala na urlop :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale wszytsko zalezy od tego jak sie bedziesz czula :-) !
Ja tez zanim sie obejrzalam a juz zaczyna mi sie 7 miesica :ico_brawa_01: Oby przetrwac lato :ico_oczko:
Buzka

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 maja 2007, 17:45

cześć :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

fajne te śpiworki, ale ja nawet czegoś takiego jeszcze nie widziałam :ico_szoking:

jak się czujecie w te upalne dni?? ja siedzę w domku tylko samego rana albo wieczorem wychylam nosek na zewnątrz
wlaśnie dzisiaj zaczeli u mnie remontować pokój dla synka i jestem odrobinę przerażona......... w sumie nic nie robię tylko nie ruszam się z domu.......ale bałaganu trochę zrobili a to dopiero początek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

28 maja 2007, 18:13

U mnie już lepiej. Skurcze minęły więc strach przeszedł, ale troche sie go dzisiaj najadłam. :ico_szoking: Aga78, dzięki za podpowiedź. Gdyby nie Ty to pewnie juz bym jechała do szpitala... :ico_wstydzioch: Trochę panikara ze mnie, co?

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 maja 2007, 18:34

nie jestes panikara :ico_nienie: ja też tak się zachowuję, lepiej panikować niż później płakać :-)

ja za to mam wyrzuty, że się tragicznie odżywiam... jem byle co, żeby buzią ruszać, a na konkretny posiłek nie mam ochoty :ico_puknij: a dotego tak mało nabiału zjadam :ico_olaboga:

byłam w kinie w piątek i przy popcornie, kawalatek zęba mi się ukruszył i się przeraziłam :ico_placzek: dopiero co byłam u dentysty, a tu taki klops- to pewnie prze to że tak kiepsko jem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

28 maja 2007, 18:49

Mi tez się zęby kruszą. już 2 plomby mi sie ukruszyły. :ico_placzek: A co do jedzenia to tez mam problem bo często jem na siłę. Po ostatnich wynikach trochę zmądrzałam i wcinam przez cały tydzień watróbkę i szpinak bo mam bardzo mało żelaza. Muszę nadrobic braki nie tylko tabletkami więc zmuszam się do jedzenia takich rzeczy...

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

28 maja 2007, 19:01

Dziewczyny u mnie z zebami tez zle, mimo ze jem naprawde mnustwo nabialu i dobrze sie odzywiam i wyniki super i nawet nie musze witamin lykac tylko kwasik foliowy i asmag bo czekolady mi nie wolno :ico_placzek: .
Wisienko jutro idziesz na badania?Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Kacperka!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

28 maja 2007, 23:15

martuunia1, dzięki za pamięc. Jutro rano idziemy do lekarza i mam nadzieje, ze powie mi, ze wszystko jest w porzadku i niepotrzebnie się zamartwiałam. Moj R dzisiaj zorganizował mi dzien rozrywki zebym tylko o tym nie myślała.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

28 maja 2007, 23:29

To wspanialy ten Twoj R :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Na pewno bedzie dobrze!!!!Jutro bede czekala na wiesci od Ciebie!!!
Buzka dla wszytskich!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość