Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 cze 2007, 13:39

najpierw Wiki mąciła teraz jakaś druga się znalazła, Gosia- ta pinda pewnie nie raz miała z nas polewkę, po co robi, beznadzieja

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 13:39

Sosenko proponuję telepatię :)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

27 cze 2007, 13:42

miało być po co to robi, a z tym IP to dobry pomysł

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

27 cze 2007, 13:43

ja proponuje wykrywacz kłamstw a potem zamknięte forum

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

27 cze 2007, 13:44

Gosiu brawo pięknego posta stworzyłas.Jestes wielka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 13:48

U was też tak wieje??

[ Dodano: 2007-06-27, 13:49 ]
My chyba przełożymy sobie ten wyjazd na troche później bo nas tam wywieje nad morze

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

27 cze 2007, 13:54

Asia telepatia nic nieda.Poprostu ktos ma tupet,zeby pisac pod dwona nikami,tu słodzic i tp. a tam wyrzucac prawde i jeszcze nas oczerniac ze to my jestesmy be a ona cacy.

[ Dodano: 2007-06-27 ]
Witaminko---to niejest tak jam myslisz my wszystkie to przeszłysmy jechali tez po mnie ale tu chodzi o szczerosc i sosenka niechciała przeciez cie urazic tylko napisała ci ze to z ciekawosci to dlaczego sie zaraz burzysz? to nie oto chodz? chodzi o to,ze musimy sobie zaufac.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

27 cze 2007, 13:59

Ja tam nie wierzę, że to jedna z nas, a jeśli nawet to jej problem, przeciez to ona powinna czuć się tu źle nie my, co ja mam poradzić jeśli ktos mnie nie lubi, powiesić się. Mnie tu dobrze. Powiem jeszcze raz nie dam sie wciągnąć w jakąś gierkę bo żeby ktos miał ucieche!!! Jasne wkurwai mnie to, ale jeśli się nabluźnię, poobrzucam wyzwiskami tego kogoś, nawet nie wiem kogo to mi ulży??

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

27 cze 2007, 14:05

Witaminko nikt nie porównuje cię do Wiki ona zawsze była jest i bedzie z nami.Poprosu zle sosnę zrozumiałas.

nonono zajoba dostac mozna.Kto pisze pod nikiem witaminkabez**** odezwij się na moje gg bo zaraz szajby dostane.

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

27 cze 2007, 14:06

Świetnie! Byłam z młodym 20min na spacerku, bo straszny wiatr się ruszył. Zniosłam wózek i praktycznie odrazu musiałam go tyrac spowrotem na góre! A juz myslałm, ze mały mi zaśnie na spacerku :ico_noniewiem:

Widze, że coraz gorzej jest. Dobry pomysł Riterko, zatrudnij męża do poszukiwań, niech znajdzie IP październikówki i porówna je z kimś z TT.

Ja pierdziele, zabawa "lubie nie lubie", sorry dziewczyny ale to jest po prostu śmieszne! Nie jestesmy dziećmi (?) jesteśmy kobietami dorosłymi, które mają już swoje pociechy, nie rozumie tego, ze jak się cos nie podoba to odrazu na kafe i tam rzucamy błotem. Lepiej po prostu zlekcewarzyc wpis, nie czytac i nie komentować. Po to znamy się tyle czasu, aby sobie głupio pogadać, pośmiac, pomóc, doradzić. Wiadomo, ze nie da się wszystkich zaakceptować, ale bez przesady. To jest niezdrowe!
A czy nie jest przyjemnie usłyszeć kila miłych rzeczy czy komplementów (nawet tych nieszczerych) od Was np. po trudnym dniu, czy gdy mamy jakis problem. To takie psychiczne wsparcie, bo nic więcej nie możemy dla siebie zrobić.
Mi tez jest ciężko, mam obecnie sytuacje jaką mam, napisałam wam część historii, ale wiadomo nie napisze wsxzystkiego ze szczegółami, bo obawiam się, ze standardowo na kafe znowu ktos mi napluje :( Już się przyzwyczaiłam, nie ja jedna byłam obsmarowana, ale nie biore sobie tego do serca. Niezależnie od wszystkiego fajnie tu jest i po co "pażdziernikówko" to psujesz?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość