Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 mar 2012, 23:02

Martalka, jagode w 42tc a majke w terminie
gdyby nie kroplówka to z jagoda chodziłabym 2 lata
ani skurczy ani rozwarcia nic!!!!!!!!
z majką to samo

ja tak sobie myślę że może ja poprostu nie produkuje jakiś hormonów?????
przecież może tak być nie?
dzisiaj jak mi robili ktg to malteretowałam sobie sutki a podobno to sama oksy a tam nic
nawet żadnego śladu

a moje nastawienie się nie zmieni
jestm negatywne i juz
chciałam pocieszyć...
ale przecież nie każdy poród jest taki sam... może tym razem być inaczej!

jeśli chodzi o hormony, to pewnie to możliwe, że jakiegoś tam mozna nie produkować...
Są przeciez niedobory i nadmiary różnych hormonów, tarczycy na przykład, i to coraz czestsze przecież. Więc i oksytocyna, prolaktyna cokolwiek biorące udział w porodzie, też może mieć za niskie wartosci teoretycznie...
A adrenalina HAMUJE poród, także staraj się jednak nie stresować teraz za bardzo...

Już drugą michę lodów wsuwam... na poprawę nastroju.
Między mna a mężulkiem ciężkii czas :ico_zly: znowu :ico_zly:

[ Dodano: 02-03-2012, 22:05 ]
z dwójka dzieci u lekarza to nie lada wyczyn
- kwestia wprawy :ico_oczko:
dokładnie :)
Oczywiście łatwiej jest z jednym niż z dwoma (i tak dalej), ale wszystko jest do przejścia.......
..............mam taką osobistą nadzieję :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

02 mar 2012, 23:25

.mam taką osobistą nadzieję :ico_szoking:
- napewno,wyjscia nie ma - nie zamkniemy sie w domu z dziecmi,wiec musimy sie nauczyc :-D

A meza Twojego za wkurzanie ciezarnej na rozstrzelanie poprosze :502:

Wypralam 1 z 4 pran dla maluszkamyslalam,ze sie uda w 2 max 3 rundach zmiescic,ale nie ma szans :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: A jak to bosko pachnie :ico_brawa_01: Przez ten zapach i ta kolyske juz sie doczekac nie moge :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 mar 2012, 23:51

rybka, TEN proszek cudownie pachnie!!! Mój ulubiony dziudziusiowy!!! :ico_oczko:
ja piorę w tutejszym fairy. No zapach nawet, ale to już nie TO. :ico_haha_01:



rybka, on mnie nawet już nie denerwuje... po prostu męczy jego postawa. Postawa jaka przy czwórce dzieci już dawno powinna mu ze łba wyjść... :ico_zly: normalnie mam pietra przed tym co będzie...
jakbym sama była...
de fakto siedzę sama teraz bo poszedł spać z fochem. Kolejny dzień.
OBRAZIŁ SIE NA MNIE :ico_szoking: Nie wiem o co, i szczerze... to mnie to nie obchodzi.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 mar 2012, 00:00

Postawa jaka przy czwórce dzieci już dawno powinna mu ze łba wyjść...
- to i moj czasem sie zapomina - najlepiej przyjsc z pracy,szybko wykapac dzieciaki i do kompa grac :ico_noniewiem: No ale jak go o cos poprosze,to nie odmowi,wiec najgorzej nie jest :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 mar 2012, 09:01

dziewczynki a w jakim proszku pierzecie że tak pachnie? :-D bo właśnie stoję przed wyborem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 mar 2012, 09:12

ryba mam w domu ten olejek ale sie go boje
Moja znajoma, która ma termin za dwa tygodnie ma olejek, kazala jej kupic prywatna położna, wiec chyba działa

[ Dodano: 03-03-2012, 08:13 ]
Przez ten zapach i ta kolyske juz sie doczekac nie moge
to moze ja też tak powinnam, moze mnie w końcu weźmie.... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 03-03-2012, 08:14 ]
najlepiej przyjsc z pracy,szybko wykapac dzieciaki i do kompa grac
u mnie też tak niestety, moze oni mają jakiś gen uszkodzony :-D

[ Dodano: 03-03-2012, 08:15 ]
Marta26, rybka kupiła to: Dzis kupilam balsam do prania Dzidzius i plyn do plukania dzidzius

[ Dodano: 03-03-2012, 08:16 ]
Pisze tak na raty, bo potem zapomnę co przeczytałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

03 mar 2012, 09:23

Marta26, rybka kupiła to: Dzis kupilam balsam do prania Dzidzius i plyn do plukania dzidzius
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

03 mar 2012, 10:00

bo właśnie stoję przed wyborem :ico_haha_01:
- ja kupilam balsam do prania Dzidzius i plyn do plukania Dzidzius,dla Andrzejka mialam Lovelle i mial wysypke i sie zrazilam,a dla Zuzki Dzidziusia - dobry i nie drogi i super pachnie :)
moze oni mają jakiś gen uszkodzony :-D
- zdecydowanie gen dorosłego mezczyzny :ico_oczko: Albo nadmiernie pobudzony ten malego chlopczyka :ico_oczko:

[ Dodano: 03-03-2012, 09:03 ]
Obrazek o taki do bialego i wszystko w nim piore :ico_oczko: Kolory tez :-D

Obrazek

I juz jedna partie dzis poprasuje :-D

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

03 mar 2012, 10:19

witam!!!

ja tez mam dzidziusia tylko ze proszek do prania i kupilam platki mydlane do bialego. a plynu do plukania nie uzywam.
co do prania czekam na ladna pogode by moc wywiesic za okno bo wtedy pachnie taka swiezoscia. a ciuchow nie mam duzo. 5 par bodow ma 56 i 6pajacow. a pozniej juz na 62 i tez nie za wiele.
nie dlugo jedziemy na wies do meza rodzicow, ostatni raz przed porodem. w sumie dobrze zajmia sie zuzka a ja sobie odpoczne.
wczoraj sie poplakalam dzidzia tak sie pchala przez ten pepek ze juz nie moglam wytrzymac i maz na mnie ze zamiast powiedziec to ja rycze i kazal mi sie polozyc a on wykapal zuzie umyl jej glowe poscielil lozko i zrobil kolacje w szoku :ico_szoking: bylam

Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

03 mar 2012, 10:21

wczoraj sie poplakalam dzidzia tak sie pchala przez ten pepek ze juz nie moglam wytrzymac i maz na mnie ze zamiast powiedziec to ja rycze i kazal mi sie polozyc a on wykapal zuzie umyl jej glowe poscielil lozko i zrobil kolacje w szoku bylam
oooo gen mu sie naprawil, ale Ty biedaczko cierpisz :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 03-03-2012, 09:22 ]
Dziewczyny zastanawiam sie nad kupnem stanika do karmienia... nad rozmiarem miseczki. Teraz już mam rozmiar więcej niz przed ciążą, a przybędzie z jeszcze jeden, kupić dwa rozmiary większy czy tylko jeden? Pomóżcie....

[ Dodano: 03-03-2012, 09:23 ]
I sprawdziłam... dostałam wypłatę znów mniej.... ale sie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość