Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 wrz 2009, 11:57

co do sofy ze skory ekologicznej - ladnie wyglada, ale jest malo praktyczna...
dzieki... :ico_oczko:
Ale nie moge tego zrobic, mam Zuzke, mam meza, mam dom, mam siostre...
i tego sie trzymaj... :ico_oczko:
nie zasluzyla sobie na to...
napewno,ale juz nic nie poradzimy....takie jest zycie...zaraz przypominam sobie powiedzenie"życ jest bardzo niezdrowo,kto zyje ten umiera" :ico_noniewiem:
kazdego z nas to czeka,predzej czy pozniej....

pamietam moja kochana babcie....choroba nowotworowa starsznie ja sponiewierała...umierala w koszmarnych meczarniach...3 lata w łóżku....a co sie z tym waze odlezyny,pampersy....potem juz nieprzyjemny zapach(wszystko w srodku gnilo)
a moja babunia zawsze mowila,ze nie chcialaby byc kula u nogi,ze wolalaby imrzec....

Twoja mama umara szybko....nie meczac sie...napewno nie chcialabys patrzec latami jak Twoja mama gasnie,jak sie meczy....to jest napawde okropne...

wiem,ze te slowa cie w zaden sposob nie pociesza...

[ Dodano: 2009-09-01, 12:00 ]
ok...dziewczyny...zycze Wam milego dnia....

ja uciekam do pracy...nie chcem,ale muszem....
pogoda taka sliczna..........

no nic ,jak wroce to wpadne....

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

01 wrz 2009, 17:05

Gie, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Su za przytulanie misia, fotki super :ico_brawa_01:

Paulinka też przytula, nie tylko misie czy lale ale i do mamy czy taty się tuli, wystarczy jej powiedzieć - przytul się do mamy i już głowa jest na ramieniu. To samo jest z dawaniem buzi i daje w ten sam sposób co Maja - otwiera buźkę na całą szerokość i daje buziaki.
Ale już do obcych nie jest zbyt ufna, nieźle muszą się nagimnastykować, żeby poszła do kogoś na ręce.

Margarita, :ico_brawa_01: dla Majki za nowego zębolka

Jagna - piękne zdjęcia paszportowe i rzeczywiście Emi do żadnego z braci nie jest podobna.

A to nasze najnowsze fotki
z dożynek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu jak zobaczyła gołębia z bliska
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i nowa koleżanka Pauli - Kasia
Obrazek
Obrazek
wszystkie zdjęcia nie za dobrej jakości bo robione telefonem

A gzie jest Pati??? Dawno do nas nie zaglądała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

01 wrz 2009, 20:36

No i jestem wieczorową pora, niestety z pracy już nie zdążyłam :-/

Gie tak jak napisałam wcześniej - czas, czas i jeszcze raz czas zrobi swoje.
U nas zawsze możesz się wygadać i wypłakać !!!
Dokładnie wiem co przezywasz i jak wygląda teraz wasze życie - szczerze współczuję, ale tak jak już napisałaś masz dom, córkę i męża, siostrę itd., a co najważniejsze plany na przyszłość.
Moja mama też jest mi potrzebna, ale ciągle tłumacze sobie, że "tam" musiała być bardziej potrzebna niż nam - niestety :ico_placzek:

Wyobraźcie sobie że zamówiłam w bibliotece "Zmierzch" jestem 31 w kolejce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Dzisiaj dostałam tylko "Tytan" i "W księżycową jasną noc"
Może się wezmę za którąś, choć padam na pysk, no zobaczymy :ico_noniewiem:

No wlasnie gdzie Pati???

Iwonka Paula ma niezłą goloneczke :DD :DD :DD (pierwsze zdjęcie) a ta jej koleżanka Kasia to chyba jeszcze trochę poczeka na zabawę ;-)
Śliczności ta twoja córa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-09-01, 20:36 ]
Ciekaw jak shoo na Majorce :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 wrz 2009, 22:13

melduje sie wieczorkiem....

jestem padnieta...
mialam zly dzien,jestem przed okresem i hormony mi buzuja...

w pracy wszyscy mnie wkur... i nawet z kierowniczka sie starłam...ale nie bede o tym pisac...

i odkryłam ze jedna z "KOLEZANEK" mnie obgaduje :ico_zly:

chodzilo o dostawe towaru....jak zaczelam prace zne zostalam poinformowana,ze to tez bedzie nalezalo do moich obowiazkow...:-/
zrobila to za mnie,zamiast mi o tym powiedziec...potem poszla do kier. z pretensjami ... :ico_puknij:
zauwazylam ze szepcze dziewczynom na ucho...wiedzialam ze chodzi o mnie,bo głupia i slepa nie jestem....
mialam ochote jej do nonono nakopac...

no i jakby tego bylo malo....myla podloge i nikogo o tym nie poinformowala.... w kuchni sa plytki bardzo sliskie...
jak sie pierdykłam... :ico_szoking: ..lezalam jak dluga...mam obita reka...(dzeki Bogu,ze tylko reke)

czasem mam tej pracy dosc... :ico_noniewiem:

Iwona H, zdjecia super...

[ Dodano: 2009-09-01, 22:17 ]
podejrzewam,ze zadna z Was juz nie zajrzy na forum,,takze zmykam do wyrka.,...

do jutra....milych snow.........

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

02 wrz 2009, 08:14

Witam

Stawiam :ico_kawa: , kto się przyłączy? :ico_oczko:
koleżanka Kasia to chyba jeszcze trochę poczeka na zabawę ;-)
ano poczeka, a może kiedyś będzie własnością Pauli :ico_oczko: bo na razie to lala siostrzenicy
Wyobraźcie sobie że zamówiłam w bibliotece "Zmierzch" jestem 31 w kolejce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
to trochę sobie poczekasz
u nas na osiedlu nie było w bibliotece, muszę wybrać się do innej, większej
Iwonka Paula ma niezłą goloneczke :DD :DD :DD
ma ma :ico_oczko:
Śliczności ta twoja córa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Iwona H, zdjecia super...
dzięki

Jagna, współczuje ekscesów w pracy

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 wrz 2009, 09:03

hello :-D


rok szkolny uwazam za otwarty....Patryk spakowany,poszedl do szkoly...

Kubus idzie na 12-ta...
Jagna, współczuje ekscesów w pracy
z poczatku było miło...atmosfera,ludzi zaje...a przynajmniej tak mi sie wydawało...

ale mam nadzieje,ze nie popracuje tam zbyt dlugo...zreszta nawet nie mialam tego w planach...poprostu zaczepilam sie aby pomoc troche mezowi.

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

02 wrz 2009, 09:08

rok szkolny uwazam za otwarty....Patryk spakowany,poszedl do szkoly...
:ico_haha_01:
znowu się zacznie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 wrz 2009, 09:11

a to moje miejsce pracy...

http://manekin.pl/bydgoszcz.html

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

02 wrz 2009, 09:13

witam i ja z ranka :)

MARGARITA - 31-sza w kolejce po "Zmierzch??" - łłoooo maaatkoooo.... :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ja swoją skończyłam czytać wczoraj rano, a termin mam do 18-ego. Szybciej by było, gdybym Ci ją pożyczyła i wysłała pocztą :)
Ale możesz śmiało zacząć czytać "Tytana", to moja ulubiona książka - bardzo wciągająca :) "W księżycową jasną noc" jest o wojnie (nie moje klimaty) i wcale nie zamierzałam jej czytać, ale z braku laku - któregoś dnia zaczęłam i baaaardzo mi sie podobała :) Zyczę powodzenia...

IWONKA - super zdjęcia, widzę, że Paulinka śmiga już na całego - a moja Su - ni cholery nie chce sama... :ico_noniewiem:

JAGNA - współczuję atmosfery w pracy, no i tego wypadku... nie dość, że noga Cię boli, to teraz doszła jeszcze ręka... :ico_noniewiem:

Własnie, co z Pati???????????????

A my wczoraj pojechaliśmy do Blue City, zakupki udane, pan kupił sobie kurtkę, spodnie i koszulkę. Ja sobie jeansy. Kaliszance kupiłam śliczny, kolorowy ręcznik kąpielowy z Kubusiem Puchatkiem (podobno chciała jakiś dziecięcy ręcznik, tak mówiła mojej siostrze i była rozżalona, że mama ciągle ją wyciera zwykłymi ręcznikami dla dorosłych :-D ) i w Reserved taką jakby mini-torebeczkę, czy bardziej saszetkę na szyję - ma jakiś kolorowy motyw - chyba jakąś dziewczynkę i jest na suwaczek, więc mała będzie sobie tam mogła nosić jakieś pierdółki do przedszkola - np. sztuczną szminkę, z którą się ostatnio nie rozstaje na krok... :-D

Też był numer, poszliśmy do Smyka w Blue City i zobaczyłam tam piękny, malutki, różowy plecaczek z takim puchatym barankiem z przodu - ale kosztowal chyba z 60 zł, no i Pan oczywiście zaczął kręcić nosem, że trochę za drogi... Mówi do mnie - chodź, pojedziemy jeszcze do janek, tam jest kilka różnych sklepów, na pewno kupimy jakiś tańszy i ładny plecaczek (wtedy jeszcze nie kupiłam tej saszetki). Spoko, pojechaliśmy, ale w Jankach oczywiście nic nie było, więc znowu poszliśmy do Smyka - patrzymy, jest taki mini-tornister - żółciutki, z jakimis kolorowymi rysunkami - śliczny - Pan patrzy na cenę - 29,90, no to heeeja, ucieszył się, ja też... Po drodze do kasy kupiłam małej jeszcze matę antypoślizgową do wanny (na takie malutkie przyssawki) tez za niecale 20 zł, stoimy przy kasie, daje pani swoja karte, a ta nabija na kase i podsumowuje: 70 zł z kawałkiem... :ico_olaboga: Hhhhmmm, ja sie chwilę zastanowilam i mysle - no ni ch*ja za dwie rzeczy po niecałe 20 zł nie wychodzi z tego 70 zł!!! :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Pan się pyta tej kobity, to ile w koncu kosztuje ten plecak - a ona mowi, ze 50 zł z kawalkiem, pan jej pokazuje tekturowa metke i mowi: "Tu jest napisane 19,90", a ta kobita: "EURO" :-D :-D :-D :-D :-D
Darowaliśmy sobie... to był tornisterek firmy NICI, czy jakos tak...
No i w koncu kupilam te saszetke w Reserved...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

02 wrz 2009, 09:28

Tu jest napisane 19,90", a ta kobita: "EURO
hahahhahah...

a tak wyglada moja reka dzisiaj...

Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości