szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 11:22

nie byłam na żadnej diecie, jadłam tak tak zawsze,często a mało, no i w ogóle nie miałam apetytu na słodycze :ico_oczko:,
a po porodzie wszystkie kg zgubiłam, byłam płaska jak deska, żadnego śladu po brzuszku :)
Ja na słodkie w ciąży tez jakoś nie rzucałam się ,nawet chyba mniej niż przed ale za to po porodzie to nie wiem ale jakiś atak na słodkie miałam przez długi czas . Ja jakiś po miesiącu wróciłam do swojej wagi i zaczęłam znów nosić spodnie rozmiar 34 .
Przytyłam 15 kg więc troszku więcej niż ty . Ale ja z waga nigdy nie miałam problemów by tyć.Niestety jestem za chuda i nie da się tego zmienić.I oczywiście w życiu nie byłam na żadnej diecie no poza dieta kiedy karmiłam piersią mała a ona jest na kilka rzeczy uczulona to wtedy nie jadłam ich i to była moja jedyna dieta.
nawet jak dziś jem frytki z lodami i co zrobić :ico_noniewiem:
Ja nie muszę być w ciąży by jeśc np pierogi z mięsem polane skwareczkami i posypane oczywiście cukrem .Krokiety również tak jest .Rodzina się napatrzeć nie może.
za 3 godziny wizyta u gin. nie wiem czego ale jakos mam obawy ... ostatnio nie mialam takich obaw jak teraz :-(
Wszystko jest dobrze .Nie stresuj sie niepotrzebnie bo to dzidzi nie pomaga.
ja nie mam pamieci do lekow
Oj ja teraz też.W pierwszej ciąży nie miałam z tym problemu a teraz kurka powinnam łykać duphaston 2 razy dziennie a czasem ani raz nie wezmę bo zapominam.Wiecznie coś robię,a to mała mnie woła i tak dni lecą a leki leżą.

Dopiero kończę jeść śniadanie bo jakoś tak mi zleciało.Wstałam rano i od razu zabrałam sie szybko za gotowanie sprzątanie pranie i zapomniałam .

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 12:34

witam :)

u nas dziś na razie nie pada, choć niebo zachmurzone, nogi mnie strasznie bolą i głowa pobolewa, pewnie na ten przymrozek co zapowiadają ,ja w ogóle jestem meteopatą,

zaraz przejdę się z Szymkiem do sklepu, nie mam dziś pomysłu na obiad, może kupię rybkę,

chyba upiekę szarlotkę, bo mam sporo jabłek :) i nie wiem co nimi robić

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 13:16

cześć dziewczynki :)
ja też z wilkp. z Poznania dokładnie :) a ty donatka?

a mówiłam wam, że moja dzidzia to gigant jakiś, bo wyszło na usg że odpowiada 8tc 5d :D więc całe 8 dni na plus :D jak patrzyłam na usg Tobikowe z 7tc 5d to miał 14,2mm a ta dzidzia 7tc 6d i ma 2cm :D
ja na słodkie nie miałam takiego parcia na początku tej ciąży. w poprzedniej jadłam co chciałam i ile chciałam i przytyłam 15kg. Mało moim zdaniem i jak na moje możliwości ;) teraz też tyle max bym chciała przytyć.

lody i frytki z mcd to najlepsze co może być! a teraz od dziś do 21.12 promocja w mcd że małe frytki są za 2zł! a normalnie kosztują 5.10zł więc jest okazja ;)
spokojnego dnia.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 13:50

ja też z wilkp. z Poznania dokładnie :) a ty donatka?.
Chodzież
a mówiłam wam, że moja dzidzia to gigant jakiś, bo wyszło na usg że odpowiada 8tc 5d :D więc całe 8 dni na plus :D jak patrzyłam na usg Tobikowe z 7tc 5d to miał 14,2mm a ta dzidzia 7tc 6d i ma 2cm :D
.
ooo to pewnie będzie większa o synka :)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 14:30

ja juz po wizycie i u mnie wszystko dobrze :-) a takiego stresa mialam troche :-P gin.mnie badal i dzidzia jak na razie glowka do gory jest ulozona. troche mi sie termin porodu z ostatniego USG cofnal z 5 maja 2013 na 29 kwietnia 2013 ale znajac zycie to jeszcze nie raz sie zmieni. od ostatniej wizyty przytylam 3 kg to i tak w sumie nie duzo. ale na poczatku lepiej zeby mniej przybierac bo na koncu z tego co mi wiadomo sporo sie przybiera. hehe mam pozwolenie od mojego gin. na wypicie od czasu do czasu lampki czerwonego wina :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 15:28

lody i frytki z mcd to najlepsze co może być
No ja tam frytek nie lubię ,dla mnie są takie sztuczne.
Moim zdaniem najlepsze są te co w domu robię sama .
Lody a dokładnie Mcflurry (nie wiem czy tak się to pisze) to uwielbiam oj bardzo .
W te wakacje jak wracaliśmy z nad morza to zjadłam w drodze 3 sztuki.A że my mieszkamy na samym dole bo małopolska to jechało się i jechało.
a mówiłam wam, że moja dzidzia to gigant jakiś
No to może będzie większa niż synuś. Ale to jest wszystko bardzo niedokładne. U mnie dzidzia miała być sporo większa a urodziła sie dużo mniejsza. Na to trzeba patrzeć troszku z dystansem .

U nas pochmurno i bardzo wietrznie.Zimno okropne ale na razie nie pada ani deszcz ani śnieg.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 16:00

my po obiadku, zaraz jedziemy w odwiedziny do teściów,


monika
dobre wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , dziwi mnie tylko, że Ci ciągle zmieniają termin porodu, nie pamiętałaś ostatniej miesiączki?, mi właśnie na podstawie niej wyznaczył termin i tego się trzymamy,
jak byłam z Szymkiem w ciąży to też się tego trzymaliśmy, wyznaczył mi na 5 stycznia a 3 stycznia urodziłam, czyli był bardzo blisko, prawie idealnie, a wymiary dziecka z reguły się zgadzały, różnica może była tygodnia w jedną czy w drugą stronę

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 16:44

no właśnie, też mnie dziwią te skoki z datą porodu twoją...
no ja wiem, że z usg to wszystko możliwe. tobiko wyszedł też raz o tydzień większy a jeszcze 2 tyg przenosiłam :D
na wielkość dzidzia niech rośnie. więcej niż 3800 nie chcę rodzić :P

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 17:44

A że my mieszkamy na samym dole bo małopolska to jechało się i jechało..
a mozesz przypomnieć skąd konkretnie jesteś?

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

30 lis 2012, 19:36

donatka26 i tibby termin mam na 5 maj a z USG wyszlo mi ze 29 kwiecien to jest nie wielka roznica. ale lekarz ktory prowadzi mi ciaze to caly czas stoi przy terminie 5 maj. usg mi inny lekarz robi wiec on inny termin podal.
więcej niż 3800 nie chcę rodzić :P
o matko to i tak wielkolud by byl 3800 ... ja jak rozmawialam z lekarzem to mi powiedzial ze przy mojej figurze jak bym chciala rodzic naturalnie to dziecko nie moze byc wieksze niz 3500 jesli by sie okazalo wieksze to czekac mnie bedzie cc z tego wzgledu ze jestem waska w biodrach i jak on to ocenil glowka dziecka by nie przeszla przez moje narzady.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość