syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

10 wrz 2008, 12:43

MRÓWECZKOmi też jest strasznie przykro z tego co cię spotkało mam nadzieje że sie pozbierasz szybciutko i bedziecie starać sie o dzidzię na przyszły rok tylko dbaj o siebie .dobrze ze juz jesteście z nami bo martynka wypatruje erysia a tu go ciągle nie ma tylko na blogu ej pokazywałam.
MARTYNKA po jakimś paskudnym wirusie od soboty wymioty goraczka ok40 stopni i tak do poniedziałku a wtorek jakby jej nic wczesniej nie było
chciałam odpisać wam dziewczynki na posty ale po poscie mróweczki to już nie wiem co całuski dla was i dzieciaczków za postepy

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 wrz 2008, 16:18

dużo zdrówka dla Martynki i Kacperka :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-09-10, 16:33 ]
Mróweczko odzywaj się do nas :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 wrz 2008, 16:33

dzieki dziewczyny...

caro po pierwsze-niech Ci niebedzie głupio pisać o ciąży bo czemu ma być...
po drugie-nieróbcie tych wirtualnych świeczek (chyba ze dla dziecka ktore zyło w mojej głowie) gdyż ja caly czas mowie sobie ze dziecka niebyło poniewaz w zasniadzie groniastym calkowitym plodu wogole niema a w czesciowym niezawsze sa zywe komorki a ze jest to slowo prawdopodobnie wiec mozliwe ze u mnie plodu wogole niebylo...a na usg jak pisalam niebylo nic...krew tez była czysta jakby z żył wiec...

teraz moze coś z pozytywnych stron zycia
a teraz napisze co u Rysia...zębów coraz wiecej bo juz 14, tańczy naokragło i przy wszystkim nawet przy wirowce, kocha samoloty jak tata, po przyjezdzie z Polski zrobil sie jeszcze bardziej szalony i drań z Niego straszny i rządziciel, tata stał sie ostatnio Jego bożyszczem (niewiedzialam jak inaczej nazwac), naokrągło tata i tata i tata...wogóle kochany i szalony Robal z Niego :-)
W Polsce z mojej Siosty najmłodsza córka tak wariowali...jak ona na glowie stawala to i on, za wlosy za nosy sie ciagneli, bili i przytulali :-) słodziaki :-)

kolka bardzo dumna jestem z Julci :ico_brawa_01: ...super ze juz mowi i to tak pięknie...mój Eryk co duzo gadac powiniem po rodzicach gada naokrągło ale tak niewiadomo jak heh...tata (słowo najczesciej uzywane), mama, baba, nonono, ball (dzis na pilke), dynda (mu coś cały czas), ble (na kupe...ale jak zrobi a nie jak ma zamiar), dysie, dyndasy i inne takie...
kasik :ico_brawa_01: dla Viki...Eryk ze zwierzat umie tylko kota, psa i ptaka ale to i tak jak mu sie zachce...za mna jak Go prosze nic niepowtorzy tylko jak mu sie zachce ksieciunio kochany!
a co do Gloucester to troszke daleko tymbardziej ze M pracuje i prace niedlugo traci bo zwalniaja mase ludzi bo redukcja jest a On tam niedlugo pracuje...no i teraz szukac pracy bedzie...
Wy do nas przyjedzcie zapraszamy :-)
syla zdrowka dla Martynki i :ico_brawa_01: dla Synowej kochanej...ale jak Oni we dwoje tak beda szalec w tych lozkach to ja niewiem jak to kiedys bedzie :ico_oczko: ja myslalam o zakupie lozka dla Rysiolka takiego samochodziku od 18 miesiecy to lozeczko ale tam sie nieda raczej przypiac tych oslonek a Eryk to na bank by zlecial...
katrin ostatnio wyjelismy 2 szczebelki z lozeczka Eryczka i niemysli o wylazeniu gora...jak juz wstanie wylazi sobie dziura i sie bawi...a teraz ma swoj pokoik w ktorym mu sie dobrze spi :-)

a tak na marginesie...mieszkano bardzo fajne i dzielnica super...tyle ze pada i pada i pada i Eryk zasmarkany ja zasmarka i tata tez...tata pracuje ale my od pon w domu z mlodym bo chorzy a na nonono

Mordeczka zdrówka dla Kacpiego.
caro a Ty pisz jak u Filipka i sie nieprzejmuj...natura juz taka jest jak jest...a ja mam gorsze dni i lepsze dni ale ja jestem optymistka raczej...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 wrz 2008, 16:36

Mróweczko widzę,ze weszłysmy o tej samej porze :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 wrz 2008, 16:40

niop...weszlam bo moj oszolom wreszcie sam sie czyms tam zajoł

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 wrz 2008, 16:41

Mróweczka pisze:ja caly czas mowie sobie ze dziecka niebyło


przepraszam,ze to mówie, a moze chcesz tak wyprzeć fakt,że jednak to była ciąża :ico_noniewiem: ....ale swoją drogą pierwsze słyszę o czymś takim....jezu...mam nadzieje,ze wyniki będą dobre, będę trzymać kciuki :-)

dobra to zmieńmy lepiej temat

Mróweczka pisze:dynda (mu coś cały czas


no pewnie bo przecież mu coś dynda, Oskar ostatnio znów zaczął ciągać sie za siusiaka i śmieje sie przy tym jak szalony :ico_noniewiem:

Mróweczka pisze:po przyjezdzie z Polski zrobil sie jeszcze bardziej szalony i drań z Niego straszny i rządziciel,


te chłopaki to juz tak mają chyba :-D

fajnie,ze mieszkanko super i jak szybko młody się przyzwyczaił do spania w swoim pokoiku?

[ Dodano: 2008-09-10, 16:42 ]
Mróweczka pisze:weszlam bo moj oszolom wreszcie sam sie czyms tam zajoł


mój też coś sobie znalazł to szarpania :-D a ja piszę...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 wrz 2008, 16:44

niestety nieumiem do tej pory cytowac...ale nierozumiem tego zdania...chcesz tak wyprzec fakt ze to jednak byla ciaza??

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 wrz 2008, 16:47

chyba zamotałam, ale ja ostatnio tak mam,ze nie umiem wyrazic swoich mysli :ico_wstydzioch: moze po prostu lepiej jest myslec ze to nie była ciaza, bo tak nie bedzie bolało :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-10, 16:49 ]
to moze o czyms innym pogadamy.......nazarłam sie ziemniaków z mizeria i tak mi sie odbija ogórkami, ze chyba umre....renni nie pomogło :ico_zly:

[ Dodano: 2008-09-10, 16:50 ]
mróweczka nie obrazilaś się na mnie co? ja to zawsze coś palnę :ico_zly:

[ Dodano: 2008-09-10, 16:52 ]
a wogóle to bym się piwka napiła :ico_wstydzioch: ......ostatnio to nic na "P" nie robię :ico_wstydzioch: - jeśli wiecie o czym mówię :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

10 wrz 2008, 16:54

mój lekarz powiedzial ze ciaza nawet tego niemozna nazwac...to jednak była ciaza lecz zasniadowa czyli ze jezeli byly zywe komorki to zasniad je zniszczyl lub wogole niebylo tych komorek i byl odrazu zasniad...niestety zasniad zawsze konczy sie lyżeczkowaniem...

[ Dodano: 2008-09-10, 16:56 ]
na zgage nic niedoradze...z Erykiem w ciazy tez mialam nieraz a wczesniej nigdy...

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

10 wrz 2008, 17:01

a my w sobotę mamy 5 rocznice ślubu wyczytałam,ze to drewniana :-D , znalazłam niedrogi prezent, a wiem ze na pewno mu się spodoba, od pewnego czasu zbiera te swoje modele starych samochodów więc kupilam mu 2 maluszki do kolekcji :-D

http://www.allegro.pl/item426893599_leg ... aluch.html

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość