Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

29 maja 2007, 03:30

Moj R jak chce to potrafi... :ico_haha_02: Po połodniu zdrzemnęłam sie trochę, wstaję a tu całe mieszkanko posprzątane. :ico_szoking: Nio, całe oprócz sypialni :-D Kochany jest czasami. A jutro jak tylko wróce to dam Wam znac co tam u mojego Skarba.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

29 maja 2007, 03:37

Wisienko wszyscy jesteśmy z wami myślami i czekamy na wieści. !!!!! :ico_buziaczki_big:
Dawno mnie nie było, ale powiem wam sama sobie to zrobiłam, zoraganizowałam za wiele atrakcji na ten weekend z moja rodzinką :ico_puknij: i jestem szczęśliwa, że przeżyłam i teraz leciutko odchorowywuje, w formie problemów z chodzeniem i samopoczuciem. Już nie jestem tak zwinna !!!!!!!!!!!
Poczytałam sobie za to dzisiaj wiele.
Swabasia ja dokładnie w ten sam sposób zamierzam użyć różek, do wózka nie kupuje nic specjalnego, a w siedzonku do samochodu nie będę dziecka męczyć. Śpiworek ja zamierzam używać, ale trońke później i takie cieplejsze na zimę, a na początek i tak będziemy tak częśto wstawać do dziecka, że małym kocyczkiem albo taką flanelką nakryje i wystarczy.
Wisienko te śpiworki to trońke drogawe, u mnie w sklepie spożywczym Lobloaws są po 4$ za sztukę i czasem za 10$ dożucają kocyk albo śpiochy, takie tam cudeńka. A i ktoś się pytał sorki nie pamiętam ale na dole jest gumka i możesz przez nią mieniać pieluchy, nie trzeba dziecka wyciągać ze śpiworka. Super sprawa.
Ide lulu bo padam na buziaka odezwę się jutro, paapappapa

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

29 maja 2007, 08:47

Witam moje kochane sierpnióweczki
strasznie sie za wami stęskniłam ale niestety komp mi się popsuł a do pracy już nie chodzę ale zaraz będę odrabiać zaległości :-D
Dużo się w tym czasie wydarzyło ale zanudziła bym was opowiadaniem powiem tylko (dla wtajemniczonych) że w końcu pogodzilam sie z mamą a brzunio rośnie jak oszalały :-D
a kolderkę i podusie zamierzam kupić do wózeczka bo to ślicznie wygląda a drogie nie jest a jak dzidzia rozek zabrudzi to trzeba mieć coś na zapas

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

29 maja 2007, 11:27

Kasiu3 i Kasiu1983 super ze Was widze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: !
Czekam jak na szpilkach na wiesci od Wisienki.Ale wierze ze wszytsko jest dobrze!!!!
Ja wlasnie czekam na sniadanko ktore zaraz wraz z moim mezem przyjdzie ze sklepu :ico_brawa_01: Dzis serek truskawkowy razy 2 i grachamka moja ukochana :-D

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

29 maja 2007, 12:53

no ja poczytałam tu trochę i też czekam na wieści od wisienki
A jem nie jak za dwoje a conajmniej za troje :-D ale mam mocno tego nie widać :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

29 maja 2007, 13:21

Cześć słonka!!!!!! :ico_ciezarowka:
Dziękuje martuunia. Ja też się za wami bardzo stęskniłam. :ico_oczko:
Kasia wogóle byś nas nie zanudziła opowieściami, ale dobrze, że z mamą się pogodziłaś a jeszcze lepiej że wreszcie odpoczywasz i jesteś w domku, rewelka.
Ja dzisiaj jak tylko się obudziłam to do męża powiedziałam no dzisiaj Wisienka i my będziemy wiedzieć wszystko apropo jej dzidzi. Już się doczekać nie mogę a pewnie jeszcze nie jest u lekarza bo dopiero jest 7:20 rano .
DZiewczyny moja dzidzia zaczyna rzebrowe kopanie, to boliiiii. :ico_szoking:
A i ciągle wystawia główkę, mężunio jest pod wrażeniem, jaknasze maleństwo się rozpycha, nawet kotka wczoraj oberwała od dzidzi, ale wiele się nie przejeła, ale po 4 kopniakach poprostu zeszła z brzunia i znalazła milsze miejsce do lulania. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

29 maja 2007, 13:45

Hej Dziewczyny,
Kasia3, kasia1983, jak to dobrze że już jesteście na TT. kasia1983, super się cieszę, że z mamą Ci się zaczęło układac. :ico_brawa_01:

Ja właśnie sie powoli zbieram do lekarza. Jak to miło, że o nas myślicie. Jesteście takie kochane... :ico_placzek: To ze wzruszenia. A mój Maluch dziś w nocy tak mnie skopał, że nie mogłam spac, hihi. Brykał sobie przez pół nocy. Rozrabiaka Mały... :ico_haha_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

29 maja 2007, 13:50

Wisienko powiem ci jedno, jak mam bardzo coś na czym mi bardzo zależy, to sobie myśle co będzie to będzie a ja prosze Boga o pomoc w zrozumieniu i przyjęciu tej wiadomości jak najlepiej, bardzo pomaga bo nie nastawiasz się na nic.
Powodzenia i do usłyszenia. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

29 maja 2007, 17:51

wisienko czekamy na wiadomości
ja to sie śmieję ze moje maleństwo to mnie czasem gryzie :-D tak jakoś sie rozpycha że odczuwam to jak gryzienie a z dnia na dzień bryka coraz mocniej bo pewnie ma coraz mniej miejsca

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

29 maja 2007, 17:53

Wlasnie wróciłam od lekarza. Z Małym najprawdopodobniej jest wszystko oki, Zrobiono mi USG i wszystko wyglada lux. Niestety nikt nie moze mi dac 100% gwarancji, dlatego napisałam najprawdopodobniej. Jestem super szczęśliwa.
Moje wyniki sa troche gorsze... Mam anemię i musze brac dodatkowe witaminki. No i jutro mam wrocic na 3 godzinny test, bo glukoza wyszła źle, ale mimo wszystko jestem szczęśliwa, bo moje dziecko jest zdrowe!!! :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość