Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

03 kwie 2010, 21:07

Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.Mokrego dyngusa :-D

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

06 kwie 2010, 09:38

Witam po swietach, ja od piatku nawet nie mialam czasu aby siasc i zajrzec na kompa ale widze ze nie tylko ja :-D sobota to caly dzien sprzatanie i gotowanie w niedziele bylismy u mioch rodzicow i tesciow a w niedziele chrzciny, mala byla w kosciele cudowna, spala caly czas tylko wstala przed polaniem glowy a jak ja ksiadz polewal to sie zaczela smiac i znowu zasnela jak siedlismy do lawki :ico_brawa_01: bylo 9 chrztow i niektore dzieci to sie darly w nieboglosy prawie cala msze :ico_olaboga: straszne to bylo nie wiem co ja bym zrobila

za to pozniej przyjechalismy do domu i zjadlam udko i kotleta i strasznie mnie brzuchol rozbolal i lezalam i zdychalam reszte dnia, koszmar nawet leki nie pomagaly dobrze ze siora zostala to mi pozmywala i posprzatala :ico_sorki: ja nawet chodzic nie moglam jeszcze na poczatku bulow troche w trakcie zmywalam a pozniej mnie zlamalo ze szok

a teraz zdjecia
tort mama robila
Obrazek

w kosciele
Obrazek

Obrazek

z moimi rodzicami
Obrazek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

06 kwie 2010, 10:36

Anetka- ale fajne zdjęcia, Klara ślicznie wyglądała :-D :ico_brawa_01:

U nas był tylko jeden chrzest w kościele, ale to mały kościół :) trochę było zimno a ubrałam Tosie w sukienkę i płaszcz (miała pod spodem sweter i bluzke) mimo to zaczęła mi kaszleć dzisiaj i ma katar :ico_placzek: Adaś był super grzeczny, przespał cały chrzest nawet jak go ksiądz polewał wodą , a sobie jej nie szczędził:) Obiad też się udał, mama i ciocia mi pomagały podawać i potem sprzątać więc jakoś poszło, ale nic sobie w te święta nie odpoczęłam i jestem zmęczona, a dzisiaj taki syf u mnie na polu, leje cały czas więc z dziećmi w domku, a popołudniu jadę z mamą po psa dla nich którego już dawno zamówiłam!

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

06 kwie 2010, 12:22

witam poswiatecznie :ico_oczko:

my dzisiaj mielismy wazenie i szczepienie o ktorym nawet nie wiedzielismy :ico_haha_01:
chyba pielegniarka nie chciala mamusi stresowac :ico_haha_01: :ico_oczko:

ale maja fajny sposob, tata trzyma na kolanach dziecko a po wszystkim mama bierze i utula :ico_oczko:
synus plakal troszke, ale niedlugo :ico_oczko: :ico_sorki:
a byl kluty w dwie nozki, na pneumokoki tez tu szczepia standarowo, no i dodatkowo ze jestesmy z innego kraju to zaszczepili go tez na wirusowe zapalenie watraby typu B :ico_oczko:

Marcel wazy juz 6730gram :ico_szoking: :ico_brawa_01: i ma 64cm :ico_oczko:

nst wizyta za miesiac, i wtedy bedziemy omawiac wprowadzanie nowych posilkow :ico_oczko:

anetka607, super corcia wygladala :ico_brawa_01:

no i super ze dzieciaczki grzeczne w kosciele byly :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-04-06, 12:23 ]
ahaaa i stwiam za trzy miesiace synka :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 kwie 2010, 14:54

geheimnis, sliczna nowa foteczka Natalki :ico_brawa_01:
tort mama robila
i bardzo ladny jej wyszedl... Fajnie, ze chrzest taki udany, Klara taki anioleczek slodki w bieli :-)
Pruedence, bedziecie miec pieska :-) Tosia na pewno bedzie zachwycona :-)
pneumokoki tez tu szczepia standarowo
tutaj tez
dodatkowo ze jestesmy z innego kraju to zaszczepili go tez na wirusowe zapalenie watraby typu B
tutaj szczepia na to rowniez standardowo, niezaleznie od kraju pochodzenia
A Marcelek juz taki silacz, chetnie lezy na brzuszku?
stwiam za trzy miesiace synka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czyli jutro nasza kolej :ico_oczko:

u nas nic ciekawego, w niedziele spotkalismy sie z rodzenstwem meza i ich dzieciaczkami, a wczoraj byl tylko dlugi spacer i tak te swieta zlecialy. A dzisiaj mam jeszcze dentyste na 17:30, tylko wizyta kontrolna, ale pewnie cos znajdzie...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

06 kwie 2010, 15:03

A Marcelek juz taki silacz, chetnie lezy na brzuszku?
pierwszy raz tak podniosl glowke w niedziele :ico_brawa_01:
ale lezenie na brzuszku po paru minutach mu sie nudzi :ico_oczko:
czyli jutro nasza kolej :ico_oczko:
leci ten czas :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

06 kwie 2010, 15:25

leci ten czas
wlasnie ogladalam sobie zdjecia i filmiki Kiary z USG, jeszcze w brzuszku :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

06 kwie 2010, 16:10

Cześć Dziewczyny :-)

Ja się rozchorowałam w Prima Aprilis :ico_chory: W piatek było bardzo źle... Miałam 41 stopni gorączki... i tak w sumie do niedzieli było nieciekawie, na szczęscie w poniedziałek czułam się odrobinę lepiej, ale za to wyglądałam tragicznie, bo z tej gorączki dostałam opryszczkę na ustach... Pierwszy raz w życiu :ico_szoking: Straszne uczucie...

Na chrzcinach Wiki była Aniołeczkiem, lekko zapłakała przy zdejmowaniu i zakładaniu czapy, ale to wszystko :ico_haha_01: A takl się bałam :ico_noniewiem: Imprezka też wyszła super :-D

dorotaczekolada, super, że się odezwałaś :-D Lenka prześliczna :ico_brawa_01: i pięknie rośnie :ico_brawa_01: My też walczymy cięgle z ciemieniuchą, ale na szczęście widać, że to już końcóweczka :ico_sorki: Nam niestety ten nizoral nie pomógł :ico_noniewiem: Więc została oliwka i wyczesywanie, przechodzi, ale trzeba być cierpliwym.

anetka607, u mojej też znów się buźka zrobiła szorstka :ico_noniewiem: A nie karmię już, mleka też nie zmieniałam, ani nie rozszerzyłam diety :ico_olaboga: Ja to mam z ta moją Wiką... Super, że Klara grzeczniutka była :ico_brawa_01: a wygladała przecudnie :-D
A dziś jej kupiłam opaskę, ale frajda z dziewczynkami faktycznie - jakbym wróciła do dzieciństwa i stroiła laleczkę
o tak :-) ślicznie twoja Julka w niej wygląda :ico_brawa_01:

Też muszę coś pomyśleć o rozszerzeniu diety, bo coś mi się wydaje, że Wika jest chudziutka, waży normalnie (ok. 6500), ale jest dość długa i to się gubi

Shiva, wielkie brawa dla Justynki za przewrócenie się z plecków na brzuszek :ico_brawa_01: Moja na razie tylko odwrotną umiejętnośc opanowała, zdecydowanie łatwiejszą :ico_oczko:

Pruedence, Adaś tez się na medal spisał :-D Aniołeczki z naszych dzieciaków :ico_haha_01:

leona, brawa dla Marcelka za skończone 3 miesiące :ico_brawa_01: Faktycznie ładnie udało mu się główkę podnieść i wygląda jakby mu się podobało :-D
Ostatnio zmieniony 18 lip 2010, 21:29 przez inia1985, łącznie zmieniany 1 raz.

lilo

06 kwie 2010, 17:26

Dziewczyny - super fotki :ico_brawa_01: Pruedence, Ty też się nie wywiniesz :ico_nienie: :ico_oczko:

inia1985, córcia podobna do Ciebie :ico_brawa_01: Dobrze że wszystko się udało mimo twojej choroby :ico_sorki:

anetka607, super torcik, ma talent mama :ico_oczko: :ico_brawa_01:

leona, brawa za postępy Marcelka i 3 miesiące :ico_brawa_01:

geheimnis, super fotka w podpisie :ico_brawa_01: Udały nam się dzieciaczki :ico_brawa_01:

U nas wszystko dobrze. Mała tylko maruda. Wierzcie lub nie ale wychodzą jej zęby. Dwie dolne jedynki - pojawiły się białe kreseczki, pewnie dość długo może jej się to wybijać ale niestety dokuczają jej już... Strasznie piąstkami trze o dziąsła, ciągnie mi sutki przy jedzeniu, czasem biedna się rozżali tak że nic nie pomaga, a piersi wtedy absolutnie nie chce....

Parę razy przekręciła się z pleców na brzuch w ciągu ostatnich kilku dni. Dwa razy o mało mi z łóżka nie spadła mimo że siedziałam obok. Strasznie trzeba na nią już uważać.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

06 kwie 2010, 17:39

inia1985, super fotki :ico_brawa_01:
Marcel wiekszosc dnia spi :ico_noniewiem: albo marudzi, no ale pielegniarka mowila ze tak moze byc po szczepieniu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość