Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

14 cze 2010, 10:47

Dzień dobry :-)

zborra, to nockę można uznać za udaną,no nie? :ico_brawa_01: Może się chłopak przekona do butli :-)

Nasza nocka średnia, ranek też ciężki a wszystko przez moją głupotę bo najadłam się wczoraj kiełbachy z grilla i to jeszcze nieźle przyprawionej :ico_puknij:

jagodka24, riterka, śliczne zdjęcia!

riterka, a dzieci chyba bardzo podobne do siebie, nie???

eve.ok, rzeczywiście czekają Cię wesołe 2 miesiące :ico_szoking:
No i powodzenia w poszukiwaniu pracy :-) :-) W okolicach Swarzędza jest tyle firm,że nie powinnaś mieć problemu.Trzymam kciuki :ico_oczko:

O... mała wstała to czas na jabłuszko. Ciekawe czy dziś równie pięknie będzie pluła :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 14 cze 2010, 11:22 przez Qanchita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

14 cze 2010, 10:51

jagódka no te 2 km jeszcze do przeżycia spacerkiem, ale faktycznie niewesoło. co do spotkania - no to moze w końcu ustalimy jakis termin? chyba, ze czekamy jeszcze miesiac i do mnie na kawkę zjedziecie co by wszystkie po drodze miały :ico_haha_01:

Młody kimnął....gosh....10 min. i wyspany, zaraz musze lecieć. jeszcze siebie ogarnąć i spacerek :-)

aaa...jagódka to pierwsze zdjecie super - Młod atylko na dobraniu sie do cyca skoncentrowana :-D

zborra no to nie spał źle. ale widać apetycik mu dopisuje - bo jak tak dużo zjadł i jeszcze sie obudził w nocy na jedzonko to chyba mu sie poprawiło :ico_brawa_01: a kiedy go ważyłaś ostatnio?

oo...witaj quanchitav :-) to ja życzę żeby jabłuskzo tylko w buzi lądowało i też biegnę do mojego gadatliwego :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 cze 2010, 11:20

eve.ok, no wiesz moj to dzisiaj w gnieznie jest więc juz odpada
a ja sie dowiaduje kilka dni wczesniej gdzie jedzie

[ Dodano: 2010-06-14, 11:30 ]
http://www.stara-stajnia.pl/strona_glowna_pl.htm

10 lipca chrzciny :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 cze 2010, 08:43

jagodka24, fajna restauracja! Tam robisz chrzcinki?

My po kolejnej nieudanej nocce. Najpierw szaleństwo podczas zasypiania a później pobudka o 4 i niunia już wyspana :ico_szoking:

A Tu wczorajsze zdjęcie mojego cwaniaka :)

Obrazek

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

15 cze 2010, 09:20

Qanchita, jaka sliczna cora, miesiac roznicy z moja ale duza roznica

ja jestem w szoku moja gwiazda spi po 8 godzin wczoraj zasnela o 0.30 i obudzila sie o 8.30 jestem w szoku

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 cze 2010, 12:39

wisnia3006, w imieniu Jolci dziękuję za komplement :ico_wstydzioch:

A ja "styrana" matka zapomniałam że Jolanta ma dziś imieninki i mnie goście od rana zaskoczyli :ico_szoking:

No i zdążyłam się już wpienić bo moja cioteczka (lat 70) jak zobaczyła ze Jolka kręci się przy cycku to stwierdziła że mleko jest już nie dla niej, bo na pewno ma za mało i kazała dać jej Danio :ico_szoking: Nawet sama przywiozła! Jak powiedziałam, ze małe dzieci danio nie jedzą, to mi budyń dla niej kazała ugotować :ico_puknij:
Ech, co za ludzie:)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

15 cze 2010, 13:29

Qanchita, heheheheh dobra ciotka:)

to wszystkiego najlepszego z okazji imienin dla Jolci

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

15 cze 2010, 16:03

Qanchita heh to ci podniosła ciśnienie.

Nie wiem jak to jest ale nie które starsze osoby to uważają że oni wiedzą wszystko najlepiej, bo za ich czasów... :) Bardzo często spotykam się z "dobrymi radami" i to od zupełnie obcych osób. Ostatnio jak byłam z Martyną na badaniach kolejka z 30 osób, więc grzecznie pytam w okienku czy muszę z małym dzieckiem czekać, na to pielęgniarka że jest wywieszone kto po za kolejką... i było że do lat trzech :ico_zly: więc cóż trzeba czekac myślę sobie, ale na szczęście okazały się życzliwe osoby w kolejce które stwierdziły że mam iść po za nią, ale i znalazły się przeciwne :-) dwóch dziadków coś koło 70 - tki i z hasłem do mnie... Dzieci trzeba uczyć od małego, bo później to wyrośnie nie wiadomo co, niech stoi i uczy się cierpliwości. Więc ja im na to, że jak będę stała w kolejce w sklepie to mogę i do wieczora, ale niech pan wytłumaczy głodnemu dziecku że nie dostanie jeść :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 cze 2010, 21:46

hej!

ja pierdykam....no tkai mamy świat!
my też zawsze musimy jak idioci czekać w kolejce....
a w :ico_ciezarowka: to już norma była...jak przyszłam kiedy ciężanych już nie było, to żadna franca mnie nie przepuściła! milusio!

Qanchita, naj naj dla Joleczki!
ale ciotunię masz!!! uwielbiam te rady! ale co się dziwić...mi lekarka powiedziała, że mam mało kaloryczny pokarm...więc o co kaman?
zresztą ciocie i rodzice też to powtarzają....to jakieś przedpotopowe przekonanie...moja ciocia mówiła, że jej lekarz 40lat temu kazał ściągnąć mleko i że było przejrzyste, to stwierdził, że to tylko zabarwiona woda i kazał butlę dawać...i to pokutuje do dziś :ico_zly:
ale danio???3miesięcznemu niemowlęciu???? :ico_puknij:
budyń???? jo, najlepiej od razu schabowego z frytkami!
śliczne zdjęcie!!!!
eve.ok, Twój mały to bije rekordy co? 10minut drzemki...masakra!
a mój kochana....zważyłam go dziś....6560!!!! przez 19dni przybrał 380g! :ico_brawa_01: i uwaga...dziś na noc znów zjadł prawie 180ml z butli! :ico_brawa_01: ufffffffff...
z jednej strony fajnie, ale jak pisałaś....gdzieś w środku mam żal do siebie i do świata...że czemu on się tak wścieka na piersi, czemu schizuje...przecież chciałam go karmić tym cycem ile wlezie a tu co? już nie...? :ico_placzek:
wisnia3006, :ico_brawa_01: za spanko!!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 cze 2010, 21:51

zborra, ale kochana co ty sie schizujesz
ściągaj i dawaj mu swoje z butli jak masz pokarm to go nie kończ tylko sciągaj
moja tez strasznie wydziwia
wygina sie ciągnie mnie straszliwie odwraca głowę w poduszke ja nie wiem o co loto
czy za mocno leci czy za słabo????????
bo leciec leci bo widze że w buzi ma
ale dzisiaj jej tez dałam sztuczne bo myslałam że głodna ale pociumkała i nie chciala
za to czekała na kupe i jak zrobila to zasneła

ale wydaje mi sie że mamy jakis skok bo kurde je co 2 godz a na wieczór musialam jej dać z dwóch

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość