Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

04 mar 2012, 13:07

dziewczyny ... mam do was pytanie ze sfer intymnych :ico_oczko:
od kilku dni (ok tygodnia) zauwazylam zwiekszenie sie sluzu koloru takiego mlecznego lub mleczno-bezowego bezwonnego... nic mnie nie piecze ani nic ... szczegolnie ranem wieczorem jest bardziej sucho ... ale od wczoraj wydaje mi sie ze jest go jeszcze wiecej :ico_sorki: jutro bede miala wyniki z posiewu na czystosc pochwy ale zaczynam miec stresa, mam nadzieje ze to nie zadne tam wirusy :ico_sorki: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 mar 2012, 13:10

a kingoza, bardzo kształtny brzuszek!!! Piękny! :ico_brawa_01:


surtsey, wczoraj znalazłam licytację dot. budki do kosza (sam materiał). Poki co koszt razem z wysyłką juz ok 3funty.
Dodałam sobie ją do obserwowanych aukcji
Obrazek
jakbyś chciała, to daj znać. Aukcja kończy się dopiero 12go

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 mar 2012, 13:12

kingoza, no to juz kawal slicznego brzucha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie cie wybrzuszylo :ico_brawa_01:

Myszka - my tez mamy takiego znajomego,dzis juz pozew o rozwod sklada,bo tak jak uciekal z domu i mial gdzies zone i dziecko,to bylo ok - a teraz jej sie odmienilo,olala go totalnie i dopiero mu sie oczy otworzyly - skacze przy niej,dzieckiem sie interesuje itp ale juz za pozno - wypalili sie totalnie,rok walczyl ale teraz sie poddal i biora rozwod :ico_zly: Ale mowi,ze zaluje,ze byl taki glupi i nie docenial tego co mial - troche po czasie niestety :ico_noniewiem:
ale anioł nie matka.
- ojjjj mi do aniola daleko,ja czasem sam siebie mam dosc - wczoraj juz mi nerwy tak puściły,ze az sobie poplakalam z bezsilnosci ( nawrzeszczalam na Andrzeja,bo zabieral Zuzi kloci,ta sie darla,ja sie wku..... az Szymon sie zaczla wiercic niespokojny)- na co moja Zuzia zareagowala tak - ze poszla po chusteczki,nie siegnela,bo byly za wysokie,wiec poszla po scierke kuchenna i dala mi ze slowami - "no juś...maś" i powylam sie jeszcze bardziej :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
będę zapominała na bank!!!
- ja jak mam w telefonie ustawione,to pamietam,jak na studiach bralam,to przez ta regularnosc lykania,wedzialam co do godziny kiedy @ przyjdzie :ico_sorki:
Także spiralka będzie najlepsza.
- Jagoda tez miala spirale,a ja czytalam,ze jak maz hojnie przez nature wyposazony,to moze ja podczas stosunku przesunac i doopa - po zabezpieczeniu,wiec ja wole nie ryzykowac,moj maz chudy jest z postawy ale wszystko mu w korzen idzie :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

Zastrzyk odpada,po wlasnie po 2 dawkch nie mialam okresu 9 m-cy i przybylo mnie 15 kg :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
No chyba, że z nianią jakaś obok
- wlasnie - niania albo babcia,ciocia - ktokolwiek komu mozna oddac dzieci w ten dzien - kiedy masz chcec je pozabijac :ico_zly: Ja tu tez nikogo nie ma niestety :ico_noniewiem:

Ja zrobilam miesce w komodzie na ubranka Szymona,jeszcze je dzis wyprasuje i wstawie nastepna ture do pralki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 mar 2012, 13:12

kingoza, zwiększenie się ilości wydzieliny jest uznawane za normalne w ciąży, pod koniec zwłaszcza. O ile nic nie szczypie, nie piecze itd. :D
Fajnie, że masz jutro to badanie, będziesz spokojniejsza.

[ Dodano: 04-03-2012, 12:16 ]
no jak z każdą metodą... żadna nie da 100 % pewności.
Tutaj są jeszcze implanty. ale to spora dawka hormonów...

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

04 mar 2012, 13:18

Fajnie, że masz jutro to badanie,
hih badanko juz mialam a jutro odbieram wyniki - tzn. dostane je faxem ... :-D
dzieki za komplementy :-D tak sobie mysle ze jeszcze 6 dni i ciaza bedzie donoszona i mala bedzie mogla sobie wychodzic :-D

[ Dodano: 04-03-2012, 12:20 ]
no jak z każdą metodą... żadna nie da 100 % pewności.
dokladnie .. mojej mamy kolezanka miala podwiazywane jajniki a podczas seksu rozwiazaly sie i wpaaadla :ico_sorki: musialo byc ostro :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 mar 2012, 13:27

nawet wazektomia u facetów nie daje 100% pewności.
I to właśnie jest straszne. Natura jest silniejsza od nas :ico_olaboga:
Ale zawsze to pewniejsze niż kalendarzyk :P Chociaż dobrze stosowane NPR to podobna skutecznośc jak tabsy ;) ale to już trzeba się wczuć mocno, mieć sporą wiedzę i znać bardzo dobrze swoje cialo.
Ja jechałam długo na kalendarzyku, obserwacji cyklu, śluzu itede. A jak "pojechałam", to nie zastanawiałam się który to dzień i czy płodny czy nie, a sluz miałam w du... :ico_oczko:

U mnie w rodzinie jest jedno, czy czekajcie... dwoje dzieci "kalendarzykowych" i jedno "spiralkowe" :ico_oczko:

[ Dodano: 04-03-2012, 12:30 ]
Kingoza, a wyniki tylko :ico_brawa_01: będzie dobrze.

Wiecie jak mi tutaj badają mocz? Siusiam im na taki pasek i on zmienia kolory jak coś jest nie tak :ico_oczko: A czystość pochwy nie mam pojęcia czy robią czy nie... :ico_szoking:

No to malutko Ci zostało kingoza!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

04 mar 2012, 13:39

I to właśnie jest straszne. Natura jest silniejsza od nas :ico_olaboga:
no wlasnie ... ja tego nigdy nie pojme ... np. sa kobiety ktore nie chca miec dzieci ale i tak zachodza .. i sa kobiety ktore chca i nie moga... :ico_sorki:
ja "chcialam" zajsc w ciaze dopuki nie zaszlam ... :ico_puknij: w zasadzie planowalismy w przyszlosci dzidziusia a i tak wpadlam przy naszym pierwszym pelnym stosunku ... fajny szok .... a myslalam ze takie rzeczy to tylko w filmach :ico_haha_01: a moja szagierka 11 lat zwiazku, 4 lata po slubie i niccc :ico_noniewiem: niby mowi ze ona ma jeszcze czas, ze jest mloda ( w lato konczy 35 lat) ale ja i tak wiem ze cos jest nie tak ... przeciez to nie jest normalne :ico_noniewiem: ostatnio mowila ze lekarz jej odeslal na badania progesteronu, zrobila te badania i wynik wysokie, nie wiem czy to dobrze czy nie ze przekracza normy ale skoro ona uwaza ze jest ok to jest ok :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 mar 2012, 13:42

Tutaj są jeszcze implanty. ale to spora dawka hormonów...
- to pewnie jak ta Depoprovera :ico_noniewiem:
trzeba się wczuć mocno, mieć sporą wiedzę i znać bardzo dobrze swoje cialo.
- no wlasnie,to nie dla mnie :ico_wstydzioch:
Siusiam im na taki pasek i on zmienia kolory jak coś jest nie tak
- tez dobre,ja co razno na pasek sikam,sprawdzam czy ketonow nie ma :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

04 mar 2012, 13:48

Wiecie jak mi tutaj badają mocz? Siusiam im na taki pasek i on zmienia kolory jak coś jest nie tak :ico_oczko:
ale fajna metoda :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 mar 2012, 13:59

fajnie do tego stopnia, że siknę sobie we własnej łazience i już jest wynik :D


kingoza, u nas kazde dziecko jest z 1 cyklu starań! Bzyk i gotowe. fajne to było póki człowiek chciał by dzieci przybyło. A Bobik z pirwszego cyklu nieuwagi ;)

Mój M własnie szuka myszy... widziałam wczoraj francę na blacie w kuchni, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!! Chcieliśmy ją capnąć w pudło, ale zwiała!!! Rano szorowałam blat... Teraz idę latać ze sprejem antybakteryjnym fuuuuuuuuuuuuuuu i robić pranie, bo ta franca wlazła nam do szafy w sypialni!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość