Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

09 lip 2009, 22:16

ja tez lece, dobranoc :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

09 lip 2009, 22:32

ja celulitis mialam tylko w ciazy... teraz na szczescie nie mam, noooo moze jak scisne mocno ale to taki malusi :ico_sorki:
ale ja sporadycznie uzywam balsamow bo zawsze albo zapominam albo mi sie nie chce, wiec nie bardzow iem od czego zalezy to ze jedne dziewczyny maja go a inne nie...

ja ostatnio zaczelam namawiac meza zeby kupil mi ten pas wyszczuplajacy vibroaction, albo ten drugi nowszy i ponoc lepszy, chociaz zdania na jego temat sa podzielone ale ja chce sprobowac na brzuszek bo mi sie nie bardzo chce brzuszki robic :ico_wstydzioch:

nooo i ja sie juz teraz na powaznie zegnam.

kolorowych

papa

[ Dodano: 2009-07-10, 07:37 ]
witam z rana jako pierwsza :-)

nocka suuuper udana. maly spal od 19.30 do 6.30 teraz jeszcze po butli spi w lozeczku :-)

maz dzis wraca po poludniu wiec chyba odmroze kotlety mielone i zrobie z ziemniakami i ogorkiem kiszonym bo jakos nie chce mi sie naginac za bardzo w kuchni. :ico_wstydzioch:

milego dnia wszystkim :-)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 lip 2009, 07:54

witam u nas noc tragedia pierwsza od wielu dni...mała budzila sie z krzykiem co 5 minut !! co ja ululalam to pisk.... to probowalam do lezeczka mowie moze jej ciasno jest ze mna.,... no i ok spala w lozeczku potem za 10 min krzyk.... i to taki jak by ja cos bolalo herbatki nie pomogly mleko to ssamo... no wiec wstawalismy co 5 minut;/;/

jeszcze jakiegos zapalenia dolem zlapalam ;;/;/ no i test robilam negatywny :ico_sorki: :ico_sorki:

my na 10 :45 mamy do ortopedy pewnie same taxi pojedziemy bo m w pracvy oby nie :ico_sorki:

wczoraj zrobilam mu wafle bo on je uwielbbia a dzis moze kumpela mnie odwiedzi rok sie nie widzialysmy...a tak serio to jak sie dziecko pojawilo to zero kontaktu ze znajomymi
nie wiem czego tak sie zrobilo

mala bawi sie na macie piankowej musze jeszcze jedne jej kupic.... ile daliscie za nie?? bo ja 18 zł na targu
mam nadzieje ze ta noc tyo prrzez ten rugi zabek... i zeby sie przbeil szybko :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-07-10, 07:55 ]
Marcia to fakt jescszze silnej motywacji nie mam ale musze sie zebrac bo wkoncu kiedys bylam ekspertem w sprawach diety i chudniecia :ico_brawa_01:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 lip 2009, 08:28

witam :-)
nocka ok, synek poszedl spać o 20 , obudził sie na mleko o 5 i spał do 6.15, pokulał się 0,5h i jeszcze podrzemał do 7.30
u nas pochmurno

[ Dodano: 2009-07-10, 09:02 ]
mala bawi sie na macie piankowej musze jeszcze jedne jej kupic.... ile daliscie za nie?? bo ja 18 zł na targu
1:
ja dałam za jeden komplet 14,90

[ Dodano: 2009-07-10, 09:02 ]
my na 10 :45 mamy do ortopedy pewnie same taxi pojedziemy bo m w pracvy oby nie :
a po co jedziecie do ortopedy?

[ Dodano: 2009-07-10, 09:05 ]
witam u nas noc tragedia pierwsza od wielu dni...mała budzila sie z krzykiem co 5 minut !! co ja ululalam to pisk.... to probowalam do lezeczka mowie moze jej ciasno jest ze mna.,... no i ok spala w lozeczku potem za 10 min krzyk.... i to taki jak by ja cos bolalo herbatki nie pomogly mleko to ssamo... no wiec wstawalismy co 5 minut;/;/
a noc tyo prrzez ten rugi zabek... i zeby sie przbeil szybko :ico_sorki:
:
ojj to nockę miałaś rzeczywiście nieciekawą, ja dziś sprawdzałam dziąsełka, także drugi ząbek już kuje :-D :ico_brawa_01: , ciekawe kiedy będzie go tak widać całego :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-07-10, 09:06 ]
synek pomarudził, położyłam go dałam smoka i teraz zasypia

[ Dodano: 2009-07-10, 09:07 ]
wczoraj zrobilam mu wafle bo on je uwielbbia
a jak te wafle robisz???

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

10 lip 2009, 09:19

hej dziewczynki..my niedawo sie z łóżka zwlekłysmy..cos ostatnio cieżko mi sie wstaje..dzis musze posprztac mieszkanko bo w weeknd goscie..jest tylko problem bo mamy zepsuty prysznic :ico_olaboga: do serwisu nie mozna sie dodzwonic :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

jak sie odrobie to na spacerek pojdziemy bo ładna pogoda

dziewczynki a jak humorki??lepiej juz cos??

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 lip 2009, 09:24

dziewczynki a jak humorki??lepiej juz cos??
u mnie średnio, nie wyspana jestem i nic mi się nie chce,
ja posprzątam po południu jak mąż wstanie, no i potem skoczymy na zakupy

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 lip 2009, 09:30

milutka204 napisał/a:

my na 10 :45 mamy do ortopedy pewnie same taxi pojedziemy bo m w pracvy oby nie :

a po co jedziecie do ortopedy?
musimy kontrolowac bioderka bo mala pieluchowala ale przelozylam za tydzien bo jednak musialabym taxi jechac;/;/;
ojj to nockę miałaś rzeczywiście nieciekawą, ja dziś sprawdzałam dziąsełka, także drugi ząbek już kuje :-D :ico_brawa_01: , ciekawe kiedy będzie go tak widać całego :ico_noniewiem:
brawo dla Szymka :ico_brawa_01: u nas drugi polowe sie dziaselko przebija pierwszego czuc i slychac pod łyzeczką :-D
milutka204 napisał/a:

wczoraj zrobilam mu wafle bo on je uwielbbia

a jak te wafle robisz???
ja kupuje puszke mleka skondensowanego slodkiego gotuje 2 h dodaje masla wszystko miksuje :) mozna dodac kwasek cytynowy ale ja nie dodaje smaruje i moj maz potrafi zjesc cale wafle w jeden dzien :ico_szoking:
dziewczynki a jak humorki??lepiej juz cos??
u mnie humor ok :-D zwlaszcza ze okresu dostalam.... i wiedzialam ze te zapalenie to od niego :-D a brzuch juz zaczynam napierdzielac za przeproszeniemm


mała drzemie.... ja mam jeszcze z 10 minut dla siebie pranie nastawilam.... zaraz sie ubiore o 10 dam gruszki williamsa ej i pojdizemy na spacerek oby sie udal bo ostatnio znow nie chcemyu jezdzic :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-07-10, 09:31 ]
Marcia77 napisał/a:

dziewczynki a jak humorki??lepiej juz cos??

u mnie średnio, nie wyspana jestem i nic mi się nie chce,
a ja mimo ze wstawalam co 5-10 minut to nie czuje jeszcze zmeczenia chyba sie przyzwyczailam nie?? i dlatego wole miec niunie kolo siebie bo do lozeczka wstawac ttyle razy to bym chyba padla :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

10 lip 2009, 09:35

ja kupuje puszke mleka skondensowanego slodkiego gotuje 2 h dodaje masla wszystko miksuje :) mozna dodac kwasek cytynowy ale ja nie dodaje smaruje i moj maz potrafi zjesc cale wafle w jeden dzien :ico_szoking:
miksujesz z masłem na ciepło? potem nakładasz na wafle tak? te wafle to andruty kupujesz?

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

10 lip 2009, 09:38

donatka26, nie wlasnie juz raz zle zrobilam bo mialam cieple te melko.. musi byc calkiem ostudzone... pierw miksujesz maslo tak dobrze... potem dodajesz po lyzcze mmleka i miksuje sz:) az wyjdzie puch :) i takie zwykle wafle torotowe 5 szt ich jest przekladasz kazdy wafel :) wstawiasz do lodowki musisz cos na nie postaweic by sie przycisnely :) po 3 h gotowe a pycha... moj chlop je zajada


ale mnie brzuch bolli;/

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

10 lip 2009, 09:40

ja kupuje puszke mleka skondensowanego slodkiego gotuje 2 h dodaje masla wszystko miksuje :)
ja robie bez masła..tylko mleko z cukrem gotuje dopoki nie zgęstnieje :-D

[ Dodano: 2009-07-10, 09:41 ]
dziewczynki rzucicie jakims propozycjami objadku uzgledniajacye 3 letniego dzieciaczka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość