Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 sty 2008, 22:39

Rana okazała się łaskawa,na szczęście Bartuś nie narzekał na nią :-) ,tylko te zębiska mnie denerwują ,chodzi cały zaśliniony,marudzi bez przerwy,dopiero po czopku troszke Mu sie poprawiło :ico_olaboga: .Okropieństwo ,mam dośc i ręce do ziemi :ico_oczko:

Zawaliłam Wam troszeczkę skrzyneczki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

05 sty 2008, 23:09

Asiu- ja nigdy pizzy nie robiłam i szczerze mówiąc nie wiem czy by mi wyszła, szperałam w internecie po przepisach i tam przeważnie w każdym są drozdze a w niektórych mleko, jak znasz dobry przepis to podaj proszę, jutro albo w poniedziałek zrobie zakupki i spróbuje upiec :ico_haha_02: A mały owszem teraz spi ale o 6 dzisiaj mi pobudkę zrobił, Ty za to dłużej pospisz :ico_oczko:

Iwciu- dobrze, ze ta ranka okazała się nie straszna, ile razy jeszcze te nasze maluchy nam strachu narobią, mój Kornel w świeta palucha oparzył o lokówkę teściowej, która bezmyslnie właczona była cały dzień do kontaktu ale to juz inna kwestia :ico_oczko: ja myslę o takich rzeczach ale niestety nie wszyscy potrafi,a

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

05 sty 2008, 23:10

Co Wy takie śpiące??? :ico_haha_01: To kielicha trzeba wypić :-D :-D :-D Mogę polać jak coś :-)

IWCIU jaka Ty się szczuplusia zrobiłaś :ico_brawa_01: To już wiem od kogo była ta tajemnicza przesyłka z kilogramami która weszła mi w nonono :ico_oczko: :-D Wyglądasz na 22 lata :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

05 sty 2008, 23:24

Kasiulka to ja poproszę naleewaj potem ja coś z barku wyciagnę :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 sty 2008, 23:26

Mery no no jaki avatarek :ico_brawa_01: Wiesz co my ciasto to robimy w specjalnej maszynie,na raz wchodzi koło 25 kg ciasta, jakie sa proporcje nie mam pojęcia, tyle mnie tam nie było że nie pamiętam. A ciasto jest proste, tyle że bez żadnego mleka i innych takich. Generalnie wiem że chyba w domowych warunkach cięzko to zrobić bo piecze się w temp bliskiej 300.
Iwciu faktycznie, teraz tak spojrzałam, ty szczupla jesteś :-D Mnie tez już udało się zrzucic po świętach :ico_wstydzioch:
Kasiu drinka to ja pierwsza,kurde w alkohloizm popadne :ico_oczko:
Idę bo Wiki mi krzyczy w łóżeczku, imprezowiczka jedna :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-01-05, 22:32 ]
Bardzo mądry tatuś nauczył córcię; ja do niej "idź spać Mycha" a ona "la la" to takie mężowe "bla bla" :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

05 sty 2008, 23:44

Kasiulka - wiem, wiem... marudzę ostatnio strasznie :-/ on dobry dzieciak, dziś mówi, ja Was tak kocham a Wy mnie ciągle ganiacie :-D ot durnoj poprosiłam by coś mi podał kiedy pół dnia przy kompie siedział :ico_noniewiem: no ale dobra, posprzątał chatę :-)

Iwciu- zdjęcia super, biedny Bartuś :( a zdjęcie w podpisie... bardzo ładna rodzinka, tatuś pewnie po drugiej stronie aparatu?? ;-)

Mery - historia jak z Krzyku :-D jak czytałam to pomyślałam, że Kornela buszującego znajdziecie :-)

Ja dziś też śpiąca... strasznie, zdrzemnęłam się na kanapie ale mój walnięty Bartek nie mógł czegoś znaleźć i truł mi nonono, musiałam wstać i znalazłam to w trzy sekundy, a on biedny tak szukał... sen odszedł wkurzenie zostało :ico_zly:


Dziś znów wałkowaliśmy temat kto zostanie z dziewczynkami jak wrócę do pracy, teść - twierdzi, ze da radę, teściowa biedna nie da rady jeszcze babcia jej powiedział, że nie da rady, Bartek kilka słów od siebie dodał i niby przekonana, kuźwa ona naprawdę musi być lewa do dzieci skoro boi się 5 godzin dziennie z maluszkami pobyć z pomocą teścia i oddziału geriatrycznego (sorry, ale Bartka rodzina to średnia wieku 75 lat)...
W każdym bądź razie spotkam się z ą moją nianią-kandydatką z portalu niania.pl i zobaczymy ile zechce...
Ile byście dały?? dwójka dzieci jedno 17 mies. drugie 6, od 10 do 15 - w tym dać po jednym posiłku + deser i spacer w tym ew. plac zabaw (pod nosem mamy, jak nie to na naszym podwórku)...

aaa i co do alko - idę po drinka :-D

Asiu - my niby nie same, a jakby same czasem mam wrażenie ;-)
Ostatnio zmieniony 05 sty 2008, 23:49 przez Maritta, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 sty 2008, 23:49

No prosze to mamy imprezkę
Czemu moje dziecko chodzi tak póżno spać, mówie wam nawet budzenie jej wceśniej nic nie daje :ico_zly: Stoi w łóżeczku i wyje, jak jestem przy niej to jakby siły w nią wstępowały. Ech. No dobra nie narzekam bo potrafi mi spac nawet do 10:30. Dziś wstała chyba po 9.
Co pijecie?? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

05 sty 2008, 23:50

ja standard - whiskey z pepsi :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 sty 2008, 23:53

ja winko, jak zawsze :ico_oczko: ale troszkę bo sama jestem

[ Dodano: 2008-01-05, 22:58 ]
Kasiula już zostaw tą naszą-klase i chodź z nami balować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

06 sty 2008, 01:28

A Kasiulka nie w naszej klasie :ico_nienie: tylko mężowi du... dawała :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

MARITTA nalejesz tej whisky bo smaka mi narobiłaś :-D ?

ASIA postawisz pizzę bo burczy mi w brzuchu :-D ?

No to zdrowie :ico_zdrowko:

[ Dodano: 2008-01-06, 00:41 ]
Odpaliłam naszą tabelkę aby zobaczyć kto tu się nam teraz pierwszy zestarzeje :ico_oczko: i żeby nie pić bez okazji to wznoszę toast za kogoś kto ma w poniedziałek urodziny :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

hihihi i nie powiem Wam kto :-D


Spadam bo i tak nikt mnie nie słucha :564:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość