Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 cze 2010, 22:06

jagodka24, no to jest myśl...ale przecież co, będę się doić ile miesięcy?
nie wciskam butli na chama....dziś dałam, bo przy cycu był ryk...ze zmęczenia pewnie, ale cały dzień i noc je z piersi...także nie kończymy jeszcze z cycem....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 cze 2010, 22:10

zborra, ale ja mowie w momencie jak np mu dasz z butli sztuczne to sobie sciagnij i bedziesz miala na następne wydziwianie

[ Dodano: 2010-06-15, 22:12 ]
ale tak po prawdzie to mialam taką kumpele ktora sie doiła ponad pol roku
i to tylko tak małą karmiła :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 cze 2010, 22:25

A może jakaś duża zmiana pogody się szykuje??
Bo moja córcia też dziś wieczorem dała takiego czadu że nie wiem co się z nią dzieje.
Myślałam już że może od mojego podłapała przeziębienie a jego strasznie gardło bolało więc chciałam podać jej nurofen zapobiegawczo i tym sobie dopiero nagrzebałam :ico_szoking: Wszystko wypluła i darła się wniebogłosy :ico_olaboga: Moja mała Jolka która połyka każdy płyn, jaki jej się do buźki poda :ico_szoking: I tak chyba z pół godziny. Potem wcisnęłam jej viburcol i w końcu trochę cycka wypiła i zasnęła :ico_sorki:
ale tak po prawdzie to mialam taką kumpele ktora sie doiła ponad pol roku
i to tylko tak małą karmiła :ico_olaboga:
Ja też znam... moją bratową :) Jak urodziły się bliźniaczki w 31 tc to tylko tak mogła je karmić i później już cycka nie chciały więc przez 4 miesiące odciągała biedulka co 3 godziny pokarm, żeby dla dwóch starczyło. Dzień i noc :ico_szoking: Podziwiam ją za to :ico_sorki:

zborra, prześliczne zdjęcie Tomeczka :ico_brawa_01: Dobrze, że znów przybiera! Moja niechlubna pediatra też powiedziała mi kiedyś, ze może mam mleko za jałowe :ico_szoking:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

15 cze 2010, 22:42

Qanchita, buziaki dla Jolci
zborra, super, ze pojadł :ico_brawa_01: a jak pomaga ta butla to zobaczysz będzie dobrze!!!!
Ene dzięki za komplement dla dzieci :ico_sorki:
jagodka24, super to miejsce na chrzciny
Qanchita, a ciocia pierwsza klasa :ico_oczko: no i Lenka też dała dzisiaj mega popis chyba sąsiedzi ja nawet słyszeli :ico_olaboga: ale dałam też czopka przysnęła i w końcu coś zjadła po chwili się obudziła wyspana i uśmiechnięta, ale na szczęście szybko poszła znowu spać :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

15 cze 2010, 23:08

musze sie pochwalic w sierpniu mamy 3 wesela mamy tylko przerwe na nasza rocznice:)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

16 cze 2010, 07:54

musze sie pochwalic w sierpniu mamy 3 wesela
Super:) Zabawicie się troszkę. A masz z kim Zuzkę zostawić? BO ja miałabym wielki problem :ico_noniewiem:
Ale jakie wydatki Ci się szykują... hohoho :ico_olaboga:

A my przed chwilką wstałyśmy. Jolka miała katarek w nosie więc odciągnęłam i niby nowy nie nachodzi a potem uraczyła mnie śluzowatą kupą i wielkim pawiem :ico_zly:
I o co tu chodzi? Nabiał odstawiłam.
No chyba nie była to reakcja na sinlac?

[ Dodano: 2010-06-16, 07:58 ]
riterka, super masz zdjęcie! Lenka już taka dorosła a Jaś ma oczęta wielkie jak 5 złotych. Super dzieciaczki :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

16 cze 2010, 08:47

Qanchita, mala zostaje z moja mama ale na 1 wesele niestety nie pojedziemy bo jest za lublinem 300 km od nas a nie zostawie z nikim dziecka na 3 dni

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

16 cze 2010, 12:55

Dziewczyny podziwiam Was za walkę o karmienie piersią :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja tak jak pisałam poddałam się po 3 miesiącach, bo faktycznie te odciąganie to masakra. Czułam się jak dojna krówka :-D siedziałam, odciągałam cieszyłam się z każdej kropelki i co... Marti później i tak prawie wszystko wypluwała :ico_haha_02: z perspektywy czasu mówię że jak nie chciała mogłam od razu przejść całkowicie na butlę i bym miała przynajmniej cyce jędrne :ico_oczko: bo niestety przez to odciąganie :ico_szoking: ...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

16 cze 2010, 21:49

moni26, ale 3 mies to i tak jest baaaaaardzo długo
ja nie wiem czy niedługo ze zwględu na moj stan zdrowia nie bede musiala odstawić

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 cze 2010, 21:56

hej!!!

jagodka24, a co się dzieje???
ja mu daję pierś w nocy...w dzień też, ale jak ostro nie chce, to dostaje butlę...ale staram się jednak te 2karmienia w dzień też z piersi dać...
mam nadzieję ,że jeszcze z miesiąc-dwa się przekulamy z tymi cyckami...Hankę też tak przetrzymałam...od 3miesiąca dokarmianie...cyc w nocy....i jakoś poszło
to Tom i tak prawie miesiąc dłużej na samej piersi był...a taki kloc!
jagodka24, pół roku???szacun!
Qanchita, oj bieduleczka.....zdrówka! dziś juz ok było???
a dla bratowej wielkie brawa! podziwiam takie kobiety!!!
a inne mogłby karmić, a idą na łatwiznę z butlą....masakra jakaś...
riterka, na to liczę!
ale masz ślicznościowe dzieci!!!
ja czekam na matę dla Toma..pożyczam od brata...to będzie miał chłopak zajęcia trochę!
jak czytam Hani pamiętnik , to ona jak miała 3mieisące to już ładnie chwytała zabawki, głośno się śmiała i umiała robić balony ze śliny....heheeh
wisnia3006, to zaszalejecie!!!
moni26, no....ja po 2dziecku i tak mam już piersi zajeżdżone....mocno urosły w ciąży, więc już wiem, że trzeba je będzie chować...ehhee,to niech se poużywa chłopak chociaż

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość