Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

30 sty 2011, 19:15

hej
Mamę odwiedziłam do południa a jak wróciłam dod omu to teśc przyjechał ale sam. Teściowa rzuciła fochem i jest obrażona. Trudno jej strata że nie chciała do Emi przyjechać. Za to my spędziliśmy z teściem miło popołudnie.

Teraz P poszedł Z emi do sklepu osiedlowego a ja sobie trochę odpocznę :-)

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

31 sty 2011, 10:43

hej hej
ja jestem dzisiaj w szoku :ico_szoking: Dawidek poszedl wczoraj spac o 19 i wstal przed chwilka, wlasnie sobie gada w lozeczku wiec zaraz do niego ide :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no i w ten sposob samoistnie wyszlismy z dziennej drzemki :ico_noniewiem:
Mamę odwiedziłam do południa a jak wróciłam dod omu to teśc przyjechał ale sam. Teściowa rzuciła fochem i jest obrażona. Trudno jej strata że nie chciała do Emi przyjechać. Za to my spędziliśmy z teściem miło popołudnie.
ehhh ja to bym chciala zeby mi moja mama albo tesciowa zabrala malego na kilka h i zajela sie nim :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja bym byla zadowolona gdyby chciala :ico_noniewiem:

maz pojechal, ma wrocic jutro. a ja po poludniu umowilam sie z moja mama na miasto, pochodzimy po ciucholandach, moze cos fajnego wpadnie :ico_sorki: a pozniej to pewnie pojdziemy do niej, bo tam cala rodzina takze bedzie mi lzej. pewnie wieczorem nas dziadzius przywiezie :-)

milego dnia dla wszystkich

ps. Asia jak zaczynalas uczyc Emi sikania na nocnik to zdjelas jej pampka i latala w samych majtkach i spodenkach???
pytam bo tez chcialabym sie juz za to wziasc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

31 sty 2011, 12:10

Witam

nie zaglądałam, bo miałam męża na pół tygodnia więc było Suuuuuuuuuuuper
Dzieci mega szcześciwe, a tatuś mega zmęczony. Ani Szymuś, ani Asia nie chciały spać popołudniu, więc od 17 mieliśmy mega nerwówki, płacze.. ale jakoś musieliśmy je przetrzymywać do 19. Padały jak kawka. I wtedy dopiero mąż otwierał kompa.. ale tylko autogiełdę

Nie wiem jak u Was, ale my mieliśmy wczoraj w nocy -22 stopnia, teraz -12.. słoneczko pięknie świeci, ale co z tego jak mam piękne malowidła lodowe na oknach. Trochę wywietrzyłam chałupę, a teraz muszę fest palić, bo nic ciepełka nie czuję.OBY DO WIOSNY!!!

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

31 sty 2011, 12:27

witam
ja to bym chciala zeby mi moja mama albo tesciowa zabrala malego na kilka h i zajela sie nim
jakby mama albo bratowa wzieła to tez bym była zadowolona ale nie teściowa bo na według mnie to nie umie się zajmowac dziećmi. Wymyśla różne niestworzone rzeczy, uczy małą jak krzyczeć albo pyta jej się kto jest ślepy i głuchy i uczy odpowiadać "dziadziuś" i wiele innych głupot. Tak wiec jakbym znią zostawiła dziecko na dłużej to masakra co jeszcze by ją nauczyła. :ico_zly:
ps. Asia jak zaczynalas uczyc Emi sikania na nocnik to zdjelas jej pampka i latala w samych majtkach i spodenkach???
nie, tylko z goła pupa i miała na sobie bluzeczkę, skarpetki i buty. Zaczełyśmy w piątek po drzemce i pierwszy raz była wpadka a juz przy drugim razie powiedziała si i poleciała na nocnik. Potem jeszcze w ten dzien była druga wpadka. Na drugi dzien w sobote do południa były 2 wpadki a potem już ładnie sikała.
Mówią zeby po ok tygodniu założyc albo majteczki albo same w miare luzne spodnie zeby łatwo sie im zdejmowały. U nas wyszło samo ze spodniami bo kazała sobie w poniedziałek ubrać. Ale jeszcze teraz sie zdarza ze je zdejmie i lata z goła pupą, zwłaszcza jak widac ze bedzie kupa. Chyba sie boi ze nie zdązy zdjąc :-D
Powodzenia trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki: :-)

[ Dodano: 2011-01-31, 12:31 ]
my mieliśmy wczoraj w nocy -22 stopnia, teraz -12.. słoneczko pięknie świeci, ale co z tego jak mam piękne malowidła lodowe na oknach. Trochę wywietrzyłam chałupę, a teraz muszę fest palić, bo nic ciepełka nie czuję
no to niezle. U nas tez wczoraj było mrożno ale tylko kilka stopni poniżej zera. Jednak w bloku z c.o. to troche wygoda z ogrzewaniem nie trzeba myślec o paleniu. Nasz blok jest stary ale ocieplony i jest bardzo ciepło, jak nie zakręce kaloryfera na dzien to wieczorem nie da się wytrzymać bo robi się w pokoju ok 26st , mozna sie ukisić :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

31 sty 2011, 16:07

witam :)

ja dziś rano byłam w Biedronce na zakupach, potem w domku siedziałam, babcia była, Szymek broił, teraz śpi, a mąż wrócił z pracy, zjadł obiad i pojechał auto robić,

jakaś dziś zmęczona jestem :ico_spanko: ,

jutro rano ciotka przyjdzie w odwiedziny, we środę idę do fryzjera, we czwartek odwiedzę kuzynką, w sobotę i niedzielę znów goście, także coś się ciągle dzieje i czas leci, przynajmniej nie jest nudno :),

Asia jak bym miała taką teściową jak ty to też chyba bym jej dziecka nie zostawiła :ico_noniewiem:

graz
to niezły macie mróz :ico_szoking: , u nas dziś było -5, podobno luty ma być bardzo mroźny i śnieżny taki jak grudzień był, zobaczymy

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

31 sty 2011, 16:48

le nie teściowa bo na według mnie to nie umie się zajmowac dziećmi. Wymyśla różne niestworzone rzeczy, uczy małą jak krzyczeć albo pyta jej się kto jest ślepy i głuchy i uczy odpowiadać "dziadziuś" i wiele innych głupot. Tak wiec jakbym znią zostawiła dziecko na dłużej to masakra co jeszcze by ją nauczyła. :ico_zly:
aaa to rzeczywiscie, zwracam honor :-D :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
ps. Asia jak zaczynalas uczyc Emi sikania na nocnik to zdjelas jej pampka i latala w samych majtkach i spodenkach???
nie, tylko z goła pupa i miała na sobie bluzeczkę, skarpetki i buty.
no ja tak nie moge bo u nas za zimno jest.
wlozylam mu dzisiaj majtki i spodnie i tak latal, a tyle sie do niego nagadalam o tym sikaniu ze az mi sliny w buzi zabrakło :ico_olaboga: no i raz zrobil suiku na nocnik ale zaraz potem zlal cale spodnie, chodzil w rozkroku, smiesznie to wygladalo :-D widac ze bylo mu zle i niewygonie :-D

no ale zaraz po tym musialam wyjsc bo sie umowilam z mama no i zalozylam mu pampka. jutro tez polata bez pampka, ale na popoludnie jestem umowiona z kolezanka na odwiedziny. jedziemy do innej kolezanki ktora ma 5 miesiecznego synka a ani jeszcze razu jej nie odwiedzilam :ico_noniewiem:

donatkaja tez lubie jak mam duzo gosci i cos sie dzieje, bo inaczej to nudy na pudy a i dziecko marudne :ico_noniewiem:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

31 sty 2011, 19:20

witam
dziś mam lenia i to mega lenia. zrobilam co musialam, i sie pałętam. no ale z dziećmi u dentysty byłam a to też wyczyn :ico_oczko: jeszcze raz i oskar bedzie miał wyleczone bo 4 dziurki miał :ico_olaboga: a ola ma lakowane tylko :ico_oczko:

widze że sie za pieluszki bierzecie. mój jeszcze nie gotowy, nawet nie chce spojrzeć na nocnik, mi sie zresztą nie spieszy. w lato spróbujemy, wygodniej i sprawniej bedzie, bo ja uznaje metode że jak zdejmujesz pampka to juz go nie zakładasz, tylko na noc. więc im cieplej tym lepiej.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

31 sty 2011, 20:13

my zjedliśmy kolacyjkę, zapiekanki z pieczarkami i surówką mniammmm :-D , teraz leniuchujemy :-) ,

jeszcze raz i oskar bedzie miał wyleczone bo 4 dziurki miał :ico_olaboga:.
to już ma ząbki popsute? od czego? i czy usiedzi Ci u dentysty i da sobie w buźce robić?

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

01 lut 2011, 14:01

hej hej
dziewczyny, mi juz rece opadaja :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
wczoraj pol dnia uczenia na nocnik, dzis od rana tez. i skutek taki ze juz nie nadazam z praniem spodenek :ico_zly: :ico_zly: :ico_olaboga: zrobil raptem raz siku na nocnik ale wtedy jak go akurat posadzilam, a sam wogole nie wola :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: raaany normalnie orka na ugorze :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no ale dalej bede mu wkladac same majtki i spodenki, a kupy jeszcze wogole nie robil, ciekawe czy zrobi tez w majtki :ico_olaboga:

lece zaraz z nim do sklepu dam mu tylko zupke, i co tu dalej robic caly dzien.... :ico_noniewiem:
do kolezanki jednak nie jade bo ta znajoma co mialam z nia jechac musiala wrocic z urlopu nagle do pracy, bo jedna dziewczyna od niej z roboty poronila i wyladowala w szpitalu wiec ona musiala do pracy za nia isc :ico_noniewiem:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

01 lut 2011, 14:09

witam :)

u mnie była ciotka,babcia i potem dołączyła mama, niedawno poszły, ja zaraz położę Szymka spać,

jedwabna może Dawidek jeszcze nie jest gotowy :ico_noniewiem: , przyjdzie czas to się nauczy,
ja mówiłam, że się za to wezmę jak będę na swoim, ale nie mamy aż tak ciepło, żeby biegał z gołą pupą, a ciuchów tyle na zmian nie mam, także chyba poczekam do wiosy jak będzie cieplej :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości