Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 lut 2009, 14:53

Magda.. ja tak osobiscie wolalbym zostac Tutaj.. :ico_wstydzioch: i nie dolaczac nigdzie.. sama niewiem czemu?? Ale akurat moze inne dziewczyny chca dolaczyc to mozemy..Mi jest tutaj dobrze :-D :ico_haha_02:
A z ta bombonierka to naprawde.. mile bylo i wiem ze moj maz raczej romantykiem nie jest.. wiec jeszcze bardziej sie zdziwilam :ico_oczko: :-)

[ Dodano: 2009-02-26, 13:54 ]
A fajne takie zajecia.. i dobrze ze Antosiowi ciasteczko smakowalo :-)

[ Dodano: 2009-02-26, 13:59 ]
Ok ja uciekam :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lut 2009, 15:07

Magda.. ja tak osobiscie wolalbym zostac Tutaj.. :ico_wstydzioch: i nie dolaczac nigdzie
nie ma sprawy, rozumiem :-)
A fajne takie zajecia.. i dobrze ze Antosiowi ciasteczko smakowalo :-)
oj smakowało.

Wiecie co moje dziecko ostatn io zainteresowało się swoim narzadem płciowym...i zaczęło pytać czy tata też ma i czy ja mam :ico_olaboga: hihi
no wytłumaczyłam mu wszystko może nie bardzo dosadnie ale jednak, teraz juz wie...ale zaczął rysować siebie własnie z siuraczkiem :/ :/
No to mu tłumacze że przecież jak się na niego patrzy to nie widać bo jest ubrany....no jakos to zrozumiał i zaczał rysowac siebie w ubranku... :-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

26 lut 2009, 21:22

Witam wieczorkiem
Kristi, jakie piękne foteczki w podpisie. Nicole tak zalotnie się uśmiecha i Marcusek jek zwykle uśmiechnięty :ico_brawa_01:
Magdalena_82, Kinga też ostatnio pyta różnice płci. Już chyba pisałam o tym. Trzeba jej tłumaczyć,że Patryk to chłopiec, ona dziewczynka. I wtedy zawsze mówi, ze mama to też dziewczynka, a tatuś chłopczyk :-D .

Wiecie, ja też jestem raczej za pozostaniem w naszym stałym składzie. Mało nas- fakt, ale zawsze jesteśmy na bieżąco. A jak będzie więcej mamuś i pociech, to ja się pogubię :ico_wstydzioch: .

Kinga spała dziś od 14 do 17:30 :ico_szoking: , a teraz G. ją kąpie, bo się jej podobno znowu chce odpoczywać. A dziś zaskoczyła mnie. Coś do niej mówię, a ona mi na to: "Ale mamusiu, to nie o to chodzi" :ico_haha_01: . Taka mądralińska z niej rośnie. A tymi zwrotami to powala z nóg.
Patryk zasnął przed 19. Na brudaska. Przebrałam go tylko w piżamki. Dzisiaj G. obniżył mu spód w łóżeczku. Już bałam się go zostawiać nawet do spania. Sam siada i w każdej chwili mógł się za mocno wychylić.

Aha, no i wypełniłam dziś wniosek do przedszkola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 lut 2009, 22:28

Hej Kochane :-)
A my juz po szczepieniu.. Oj biedny Marcusek.. plakal i dlugo sie nie umial uspokoic..a tak sie mojego swetra kurczowo trzymal moj kochany zloty malutek,i jak go przytulilam to sie odrazu uspokoil.I nastepne szczepienie za Miesiac.. tym razem tylko jedna szczepionka przeciwko Ospie a nie tak jak dzisiaj dwie dostal.Ale jest Ok. I na zakupach tez bylismy malych :-)

Mama_Ania dziekuje za komplemencik.. Oj mam takie slodkie dzieci,Marcusek to sam sie lubi usmiechac i zeby mu zrobic zdjecie jak sie smieje to niemam za bardzo problemu a za to Nicolke to musze rozsmieszac.. .Wielkie :ico_brawa_01: dla Kingusi,kurde taka mala a taka juz madra i szybko zauwaza roznice plci..

Magda Antos tez szybko poznaje swoja plec,moga sobie z Kinga reke podac :ico_oczko: :ico_haha_02: Kazde dziecko ma swoj rytmus,ale ja powiem ci ze moja Nicolka to tylko narazie bacznie obserwuje jak pampersa Marcuskowi zmieniam i ona wie ze cos jest innego ale narazie tylko to sa obserwacje,i jak czule Marcuska przytula i caluje.. oh super normalnie :ico_oczko:

Gabi to trzymam kciuki ze moze Emilke do przedszkola przyjma,i ciekawe jak sie wam bedzie podobac na tych otwartych dniach?? To pierwsze wrazenie tego przedszkola jest bardzo wazne.. :-) A jak ja bylam na takim wolnych dniach przedszkola to mi sie bardzo tam spodobalo i nie jest az tak daleko od nas..

Powiem wam .. ze dzisiaj u tego lekarza to ja bylam w pokoju z Marcuskiem a Nicolka ze swoim tata tam poszla sie pobawic w pokoju takim poczekalnym i tam sie bawila zabierala dzieciom zabawki i po 10-15 minutach juz szukala mamy,i znowu sie szla bawic,, i niewiem wlasnie czy jak by Nicolka poszla szybciej do przedszkola czy by tam wogule wytrzymala?? Ja jestem w domu z Marcuskiem wiec i Nicolka nie musi sie spieszyc do przedszkola..

Ciesze sie ze tak podobnie myslimy zeby tutaj na tym watku zostac.. czasami jest u nas wiekszy ruch a czasami mniejszy ale ogulnie sie super mi pisze .. i tez jestem na bierzaco :ico_haha_02:

A teraz uciekam bo Nicolka nie spi a Marcusek juz zmeczony taki byl i zasnal szybko.. Dobrej nocki i bede tez powoli sie szykowala do spania.. do jutra i buziaczki dla was Dobranoc :-)

[ Dodano: 2009-02-27, 15:14 ]
O rety.. A tu znowu Cisza?? No weekend sie zbliza to znaczy juz jest wiec moze dlatego?? To ja na was poczekam az cos napiszecie i pozniej tez cos skrobne :-) A teraz Nicolka spi,a Marcusek sie bawi Buziaki i papa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 lut 2009, 16:47

Kristi, nie mogę się napatrez na uśmiechy Twoich Skarbów ... są cudowne .... a Marcusek to juz "fura gościa" :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 lut 2009, 12:08

Witam w sobotnie przedpolodnie :-)
U nas super,moj mezulek pojechal cos tam pozalatwiac,a Marcusek sobie spi,i Nicolka maluje wiec chwilke mam czasu..
Pozatym to Marcusek po tych szczepionkach bardzo goraczkowal.. ale mial tak temperature 38,07 °C wiecej nie mial,ale czopka mu nie dawalam.. tylko duzo pil.. i dzisiaj juz nareszcie spada mu temperatura ma ponizej 38 °C wiec mysle ze bedzie i jest Lepiej.A ja sie juz ciesze bo mi sie juz skonczyl @ :ico_haha_02: :ico_wstydzioch: Nie lubie go miec..
I tak to nic nowego wszystko Ok. U nas dzisiaj Piekna Pogoda,jest odwilz ale cieplutko i sloneczko pieknie swieci takze Nicolka nie pojdzie dzisiaj spac w polodnie bo wstala pozno bylo juz po 8 00 i za to pojdzie szybciej spac.. a Marcusek spal dzisiaj ze mna.. to znaczy w pokoju Nicolki Marcusek spal na lozku a ja na materacu .. i tez o 8 00 sie obudzilismy :-) Spalam z Marcuskiem bo przez ta jego goraczke chcialam go miec tak na Oku :ico_haha_02:
Zycze wam Milego dnia i wszystkiego Najj

Aginka dziekuje za tak mile i piekne slowa

Gabi nie martw sie,napewno jakos sie ulozy i Emilka pojdzie do przedszkola :-) Trzymam kciuki za Was.. i buziaki :ico_oczko:

A ja uciekam szybko pod prysznic poki moje jedno dziecko spi a drugie zajete malowaniem.. :ico_oczko: Do wieczora papa A i pojdziemy dzisiaj na spacerek tez..

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 lut 2009, 12:25

I ja się witam z Wami.
Podobnie jak u Kristi, jedno śpi, a drugie dziecię zajęte swoimi sprawami. Ogląda bajkę.
U nas też odwilż, ale taka leciutka. Za to wczoraj ze spaceru wróciłyśmy z Pyzą takie przemoczone... Kinga szła szła aż doszła do wniosku, że idzie na plac zabaw. Zanim zareagowałam, to ona już brodziła w mokrym śniegu (a właściwie w wodzie). Pobiegłam po nią. Mówię Wam, wody po kostki, buty przemoczone, spodnie mokre... Zła byłam jak choroba. Dobrze,że mała nie jest podziębiona.
Za to ja mam zawalone zatoki od wczoraj i źle się czuję...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

28 lut 2009, 17:05

Magdalena_82, Kinga też ostatnio pyta różnice płci. Już chyba pisałam o tym. Trzeba jej tłumaczyć,że Patryk to chłopiec, ona dziewczynka. I wtedy zawsze mówi, ze mama to też dziewczynka, a tatuś chłopczyk :-D .
ano widzisz, to nie dziwne juz ze mój Antek tak juz zaczyna reagowac.

Co do rysowania, to już od jakiegos czasu wkroczył w etap rysowania tzw "głowonogow"
słoneczko , czy buzki usmiechnięte też...ale cieszy mnie że Jego rysunki są pełne kolorów...cudnie.
Kolory tez juz zna, a no i liczy do 8 :ico_szoking: czasem wczesniej mówi 8 , a potem 7 ale generalnie wie o co chodzi :-D
...aj sie nachwaliłam...

BRAWA :ico_brawa_01:
dla wszytskich dzieciaczków za osiągn ięcia.!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 mar 2009, 10:54

Gabi, Magdalena_82, :ico_szoking: Wasze Pociechy to Małe Geniusze - znają kolory rysują- malują ,liczą ... :ico_brawa_01:
Malwinka "coś" liczy - ale to raczej kwestia przypadku z kolorami jest podobnie .... ale rysownie czy malowanie :ico_nienie: zupełnie jej nie idzie ... choć lubi malować ....ale to raczej typowe bazgroły .... ona jest okropnie niecierpliwa , ma 1000 myśli na minutę ....nie skupi się dłużej nad jedną czynnością .... nie usiedzi minuty na jednym miejscu - np.nie oglądnie bajki w całości - jest okropnie szybka ....nie potrafi się pobawić chwilę jedną rzeczą - bawi się wszystkim i niczym ..... jest okropną bałaganiarą ...poza tym jest niegrzeczna - a wręcz taka "kąśliwa", wściekła - wszystko musi mieć "po swojemu" dlatego bardzo często biją się z Kacperkiem - oczywiście wszystko prowokuje Malwina - ale Kapik umie jej już oddać ..... wogóle to mam w domu taki MAŁY DOM WARIATÓW :ico_oczko: ale z drugiej strony zaczynam widzieć poprawę zachowania córy - zaczyna mi "pomagać" w kuchni , lubi bawić się ona - mama, ja- córeńka.... zaczyna sprzątać ze mną takze mam nadzieję że będzie już coraz lepiej :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-01, 09:55 ]
zapomiałam dodać Magdzia, cudowna fotka Antosia w podpisie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 mar 2009, 11:00

Cytat:
Magdalena_82, Kinga też ostatnio pyta różnice płci. Już chyba pisałam o tym. Trzeba jej tłumaczyć,że Patryk to chłopiec, ona dziewczynka. I wtedy zawsze mówi, ze mama to też dziewczynka, a tatuś chłopczyk .

ano widzisz, to nie dziwne juz ze mój Antek tak juz zaczyna reagowac.
hi hi hi - Malwinka ma mniej kłopotu z rozpoznawaniem płci - bo starszy brat świeci przykładem :ico_oczko: zresztą u nas w domu jakieś to oczywiste jest Malwinka mówi że ona ma "dupeńtę i pipunię a Tapejet ma cycunia i dupeńtę" :-D

[ Dodano: 2009-03-01, 10:03 ]
a jeżeli o dołączenie do innego wątku czy przenosin wątkowych - mi to raczej jest obojętne - byle bym Was nie "straciła" :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość