Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

15 wrz 2009, 12:28

ojej, no tak... no nie wiem, lepsze przeczytanie chociaz jednej czesci, niz obejrzenie wszystkich na plycie, ale mysle, ze warto mimo wszystko zaczac od poczatku...

zreszta, zawsze mozesz przeczytac "Przed switem", a potem sie cofnac do pierwszej czesci ;)

ja skoncze "Ksiezyc w nowiu" dzisiaj albo jutro, stron ma 479, ale szybko się czyta, zajelo mi to 7 dni, mysle, ze to dobry czas zwazywszy, ze czytam tylko w drodze do pracy i do domu :)

A ile stron ma "Przed switem??"

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 wrz 2009, 17:22

hej!!

Jagna30, tylko jedna fotka z Wami w roli glownej? wygladalo na to, ze dobrze sie bawiliscie ;-) i nie wygladalas na cierpiaca z powodu nogi, hehe.. wiem wiem, bylas znieczulona :P

yoanna, fajne fotki, Nina slicznie wygladala, Ty zreszta tez - bardzo ladna sukienke mialas... :-)

Gie, pytalas mnie, co sadze o Pattisonie? hmm to nie moj typ, jest taki rozmemlany, jak dla mnie... ale wierze, ze w Zmierzchu spisal sie znakomicie (slyszalam wiele opinii), podobnie jak Tom Cruise - nie przepadam za tym typem urody, ale w Wywiadzie z Wampirem rzucil mnie na kolana :ico_sorki:
osobiscie wole tego pana, ktory gra wilkolaka w Zmierzchu ;-) ciacho..

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 wrz 2009, 21:52

A ile stron ma "Przed switem??"
stron ma 718...ale teraz spjrzałam i to nie jest 3 czesc...tylko 4 :ico_noniewiem:


ale mimo to mam wielka chec poczytac ....dzisiaj pewnie nic z tego...bo moj K.placze,ze zmeczony...wiec nie bede mu swiecic...zaczne od jutra :-D

to trailer Zmierzchu 2....
http://w709.wrzuta.pl/film/8TsSOFn2hcl/ ... ailer_3_hd

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 wrz 2009, 08:05

Witam z ranka :)

SHOO - czyli Jacob bardziej Ci się podoba...? On gra wilkołaka... no nie powiem, ciałko ma fajniutkie, podobno musiał ostro przytyć i przybrać masy do tej części ekranizacji... A Pattison jest moim zdaniem cudny, ale jak juz pisalam - tylko przerobiony na wampira :-D Te oczy, ten wzrok, ta kamienna twarz, ten uśmiech...a cchh...
Normalnie niczego w sobie nie ma...

JAGNA - eee, niech Cie nie przeraza ilosc stron... to szybka i latwa lektura... Ja dzisiaj skonczylam "Ksiezyc w nowiu", a "Przed switem", to rzeczywiscie ostatnia czesc... 3-cią jest "Zacmienie...", ktora mam nadzieje dostac niedlugo w swoje lapki...


dobra, ja sie zabieram za robotke, milego dnia :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

16 wrz 2009, 09:31

witam :-) stawiam poranna :ico_kawa:

zabieram sie za sprzatanie bo mam spory bałagan :ico_olaboga:

wpadne pozniej.................

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 wrz 2009, 09:50

dzien dobry kochane
wpadam z taką mała prosbą

zaglosujcie :ico_sorki:
http://www.bobovita.com.pl/soczki-bobov ... /6988.html

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

16 wrz 2009, 10:35

ramonka,

sie robi...głos oddany :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 wrz 2009, 12:14

Dzien dobry :)

Tyle piszecie o tym zmierzchu,ze chyba i ja wyciagne ksiazke z szafy - lezy tam juz pol roku i nie moge znalezc czasu zeby poczytac - poki co zamawiam plotna i bede malowac - mam 2 tygodnie na to, bo pewnie jak wroce na uczelnie to juz na nic czasu nie znajde ;(
W ogole nie wiedzialam,ze druga czesc wchodzi do kin!!! Strasznie mnie to cieszy :D Moze nawet zaczne czytac dzisiaj - moj M poszedl do pracy na 12h to nie bedzie przeszkadzal ;)

Ja zmykam zrobic cos z soba bo wygladam strasznie i na spacer z mala, a Wam zycze milego dnia

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

16 wrz 2009, 12:31

yoanna, witaj...:)


dziewczyny co tu takie pustki...? :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

16 wrz 2009, 12:50

ramonka, próbowałam oddać głosik ale wyskoczyło mi, że dziś już głosik oddałam :ico_noniewiem:

Dziś mieliśmy kiepską nockę, Paulinka prawie całą przepłakała z krótkimi drzemkami, dłużej bo 2 godziny spała po podaniu syropku. A dziś rano miała gorączkę 38 stopni, znowu podałam syropek p.gorączkowy, po godzinie zamiast spadać miała pół stopnia więcej. Nie mam pojęcia od czego ta gorączka. Mam nadzieję,że to tylko ząbki.
O 10ej zasnęła i przed chwilą wstała, widać,że odsypiała nockę. Na szczęście gorączki nie ma, zobaczymy co będzie wieczorem.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość