kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

21 kwie 2010, 11:06

u nas tez deszcz :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a ja dzisiaj zaplanowałam pranie ubranek dzidziusia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 kwie 2010, 11:08

:ico_noniewiem: podobno juz tak ma byc do końca tyg.

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

21 kwie 2010, 11:15

eh a my znów mamy kryzys :ico_placzek: mam za słabe mleko mały się nie najada ;(

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

21 kwie 2010, 12:26

Witajcie ;)

Pogoda faktycznie paskudna i do tego zimny, porywisty wiatr brr...jak tu normalnie funkcjonować?
ja też spałam jak zabita ;)całe 9 godzin ;) szkoda, ze nie można wyspać sie na zapas, tak że jak dzidzius się urodzi to żeby nie czuć zmęczenia hehe :)
madzia0609, przesliczna fotka maleństwa :) masz kontakt z połozną w sprawie laktacji? To bardzo istotne, żeby sie nie poddać i przełamać kryzys.
gozdzik, 3 mam kciukasy, żeby wszystko poszło po Twojej myśli :) a na kiedy masz planowany termin porodu?

Ja już po długim spacerze z psem po lesie ;) zaraz za jakieś pranko się zabiorę i chyba moje rezerwy energii dzisiaj tylko na tyle mi wystarczą ;(

:ico_kawa: Niech to bedzie goraca czekolada - dla każdej z Was, na poprawe humoru :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

21 kwie 2010, 13:23

madzia0609, to normalne ze sa okresy w ktorym sie czuje ze ma sie wiecej lub mniej mleczka, lub ze maly sie nie najada. Jesli strasznie sie Cie trapi ten problem to porozmawiaj z pilegniarka jak przyjdzie do Was nastepnym razem :ico_oczko: Wszystko bedzie dobrze :ico_oczko: Trzeba tylko zachowac spokoj.

wczoraj snieg a teraz sloneczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sliczna mamy dzis pogode, mam nadzieje ze sie utrzyma bo mam ochote na wyjscie z domciu, jak A. wroci z pracy, moze do miasta pojedziemy :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-04-21, 13:47 ]
heh no rodzinka zaczyna wydzwaniac czy to juz :-D juz zapowiedzialam ze nie chce wizyt przez pierwsze dni, jak ktos zapuka to po prostu nie otworze drzwi i tyle, ja nie mam energii na gosci kiedy ze mnie bedzie lecialo jak z procy, zeszlym razem peklam wiec ciezko bylo mi chodzic i siedziec przez pierwsze dni - i sam chod wygladal jak u cowboy'a z texasu :ico_noniewiem: Nie chce zeby ludziska mnie ogladali w takim stanie, szczegolnie ze rowniez wazne jest by utrzymac spokoj i koncentrowac sie wylacznie na dzidzi i karmieniu przez te pierwsze dni. Takze dzrzwi zamkniete i dopiero jak ochloniemy to zaprosi sie rodzinke i tyle. Jedyna osoba ktora zobaczy mala Lillyanne bedzie A. siostra ktora bedzie pilnowala Julcie w czasie porodu, ale to tez tylko jak bedziemy ja odbierali po drodze, albo jak oni beda odwozic ja do nas.

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

21 kwie 2010, 14:00

madzia0609, przykładaj małego częściej niż zwykle a pokarm się powinien pojawiać , trzymam kciuki.

zaraz przyjedzie po mnie mężuś i jedziemy na pizze :ico_wstydzioch: a potem na zajęcia do szkoły rodzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Samanta, pyszna goraca czekolada a jak poprawia humor :-D mi odrazu lepiej

[ Dodano: 2010-04-21, 14:11 ]
MamciaKochana, powiem Ci że ja też sie boje że zaraz po powrocie do domu bedzie mnóstwo ludzi a ja taka krwawiąca i wogóle a najbardziej boje sie wizyt teściów :ico_zly: bo jak znam swoja teściowa to będzie u nas codziennie bo pewnie będzie uważać że sobie nie poradzę :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: , bo tak samo było u brata mojego męża wtrącała się od pierwszych dni :ico_zly: najgorsze jest to ze ja nie potrafię tak komuś powiedzieć że sobie nie życzę :ico_nienie: Juz teraz robi mi uwagi żebym w dobrym proszku rzeczy dla małego wyprała i zdezynfekowała łóżeczko a mnie takie uwagi denerwują :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 kwie 2010, 14:16

cześć brzuchatki wpadłam życzyć łatwych i szybkich porodów :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

gozdzik, Twoja Julcia jak modelka na tym zdjeciu- podobna do mojej kuzynki :ico_oczko:

MamciaKochana, śliczne imionka córeczek :ico_oczko: mieszkasz we Francji?

lidziasc, Twoja córcia też już duża panna :ico_brawa_01: w wieku mojej bratanicy jest :-D

i :ico_kawa: na poprawe humorku :ico_oczko: :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 kwie 2010, 14:21

izuś_85, dzieki oby takie byly :ico_sorki: :ico_sorki:
Twoja królewna tez sliczna :ico_brawa_01:

Pisalam do Tibby odpisala mi ze po 6h intensywnych skorczy maluszekpostanowil zostac w brzusiu...
wody ma czyste i przejrzyste wiec kaza czekac.jak nic sie nie ruszy to w pt kolejna prwokacja
ale sie nadenerwuje biedula...
wspolczuje

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 kwie 2010, 14:25

izuś_85, dzieki oby takie byly :ico_sorki: :ico_sorki:
będą :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

lidziasc, a znacie płeć maleństwa czy chcecie mieć niespodziankę ???

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 kwie 2010, 14:31

izuś_85, chcielismy wiedziec ale dzidzia sie nie pokazla i jak w 7 mies dalej nie bylo wiadomo to stwierdzilismy ze juz niechcemy sie dowiedziec niech to bedzie niespodzianka :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Semrush [Bot] i 1 gość