Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

21 lis 2011, 20:07

Elibell dzieki wielkie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mysle, ze wszystko skumalam ale jak bede miala jakies watpliwosci to bede pytac, dzieki dzieki :ico_sorki: my jestesmy tu dopiero 4,5 roku wiec wychodzi ze trzeba bedzie ten tymczasowy wyrobic (bo marzec-kwiecien chcemy chrzcic) no i w Pl pozniej juz normalnie zarejestrowac.

Nina u nas podobnie, tylko Oli nie ma spuchnietych dziaselek, a przynajmniej nie tak, zeby mozna bylo zauwazyc. W nocy spi normalnie ale w dzien zasypia na godzinke i budzi sie strasznym rykiem, tylko cycek go uspakaja, ja go chyba za rzadko karmie, wczesniej sie martwilam ze malo je, bo jakos nie oproznial cyckow i jadl co 3-4 godziny, a teraz wyczysci wszystko do 'flakow' a za godzine znow ryczy wiec nie myslalam, ze glodny ale przystawilam do cycka i przyssal sie na 15 min porzadnego jedzenia :ico_szoking: chyba ma jakies skoki apetytu i musze go po prostu czesciej karmic :ico_noniewiem: jak tak bedzie jadl to niedlugo bedzie taka klucha :-D a w zeszlym tyg jak tak plakal bardzo to nic nie pomagalo masowanie, ani gryzaki, tylko zel wlasnie wiec sprobuj i mam nadzieje, ze pomoze :ico_sorki:
Ja, czytam, jaki elibell ćwiczy i ciachem zagryzam :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
poraz pierwszy przed lustrem zaczela sie soba interesowac, dotykala lustra raczkami i badala i taka zaciekawiona patrzyla na swoj sliniak co tam ma, czemu nie umi tego dotknac i chwycic :ico_haha_01:
haha jak super ! :ico_brawa_01: Oli uwielbia patrzec na siebie w lustrze, usmiecha sie wtedy do siebie caly czas :-D
To już trzeci raz tak:d oby coraz więcej takich było :ico_brawa_01:
No oby jak najwiecej takich nocy :ico_brawa_01: u nas tez ladnie bo Oli zasnal o 21 i wstal o 3 a potem o 7 :-D tylko o 7 juz wstal calkiem :ico_olaboga: moj ranny ptaszek :-)

No to lece karmic chyba bo Olis marudzi, oproznil oba cycki rowno 1,5h temu i pewnie znow jest glodny :ico_szoking:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 lis 2011, 21:33

A powiedzcie mi czy w kościele biorą jakieś pieniądze za to że się chrzci dziecko?
My dawaliśmy księdzu 200 zł bo była to msza specjalnie dla nas. A kościelnemu 50 zł.
a jak dzidzia przetrwala imprezke, byla razem z wami do 24?
Niunia była z nami do końca na imprezie , spała ładnie w wózku prawie cały czas.
teraz się proszę chwalić prezentami :-D
No my dostaliśmy tylko kolczyki od chrzestnej a reszta to kasa. Teraz właśnie zamawiam jej zabaweczki.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 lis 2011, 21:39

izuś no właśnie chciałam poczekać z tymi ćwiczeniami do wizyty u gin., ale kurde ale się nie mogę dodzwonić, albo ma urlop, albo już brak miejsc :ico_zly: Bo ona dwa dni przyjmuje, a pacjentek ma full, no i ciężarne zawsze pierwszeństwo mają. Jak dobrze pójdzie to dopiero 6 grudnia pójdę :ico_noniewiem:
Ale to już 3 miechy minęły, więc chyba mogę zacząć.
Tylko odkopię w "ulubionych" :ico_oczko:
Teraz właśnie zamawiam jej zabaweczki.
a co ciekawego wypatrzyłaś?

My jutro szczepimy :ico_noniewiem:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 lis 2011, 21:57

to moze i ja dołacze do 6????? kiedy chcecie zaczynać to ja też chcę, bo to moge robic nawet jak eliza biega

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

21 lis 2011, 22:03

Teraz właśnie zamawiam jej zabaweczki.
a co ciekawego wypatrzyłaś
Na razi szukam.Jak zamówię to sie pochwalę.

A byłam u lekarza z mała z tymi Chrostkami bo ma ich coraz więcej i to jakies uczulenie .Cos zjadłam tylko co ?Bo ja wszystko jem.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 lis 2011, 22:04

martasz nie wiem czy gryzak jest dla takich maluszkow dobry, one jeszcze chyba nie maja na tyle mocnych chwytow i nie trafiaja zbytnio do buzki, bardziej by sobie bol zadaly niz ulzyly :ico_noniewiem:
mój Alanek sobie dobrze radzi z gryzakiem, ale jak go naprawdę bolą ząbki to go nie uspokaja gryzak ani masaż palcem. Dziś kupiliśmy żel zobaczymy czy pomoże ... oby :ico_sorki:
Zdziwił mnie Twój post Lady, bo Antoś umie świetnie sobie radzić z gryzakiem itp (ma mały, odpowiedni do rączki). Ogólnie to ma już świetną koordynację rączek i mocno chwyta, aż ciężko mu zabrać coś czego nie chce oddać ;-) gryzl mu pomaga i często daje ulgę. Teraz to już "szuka zębów" na całego :ico_olaboga:

[ Dodano: 21-11-2011, 21:05 ]
martasz nie wiem czy gryzak jest dla takich maluszkow dobry, one jeszcze chyba nie maja na tyle mocnych chwytow i nie trafiaja zbytnio do buzki, bardziej by sobie bol zadaly niz ulzyly :ico_noniewiem:
mój Alanek sobie dobrze radzi z gryzakiem, ale jak go naprawdę bolą ząbki to go nie uspokaja gryzak ani masaż palcem. Dziś kupiliśmy żel zobaczymy czy pomoże ... oby :ico_sorki:
Zdziwił mnie Twój post Lady, bo Antoś umie świetnie sobie radzić z gryzakiem itp (ma mały, odpowiedni do rączki). Ogólnie to ma już świetną koordynację rączek i mocno chwyta, aż ciężko mu zabrać coś czego nie chce oddać ;-) gryzl mu pomaga i często daje ulgę. Teraz to już "szuka zębów" na całego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 lis 2011, 22:14

Ok, może być jutro :-)
Wlaśnie poczytałam i obejrzałam filmik, na którym Łukasz :ico_oczko: pokazuje jak poprawnie ćwiczyć :-D
To chyba trzeba by bzuszek zmierzyć, żeby potem porównać?
Bo to mój pierwszy raz będzie :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

21 lis 2011, 22:19

:ico_wstydzioch: Ale o jakich Wy ćwiczeniach mówicie,bo nie kumam :-(

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 lis 2011, 22:24

martasz, wpisz sobie 6 weidera w google i poczytaj :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 lis 2011, 22:31

martasz, na pierwszej stronie tabela jest

to ja postaram sie dolaczyc bede 6 rano robic a moja MelB wieczorem:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość