Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 paź 2007, 11:04

Dużo uśmiechu i radości życże Ci Maju z okazji ukończenia 14 m-c

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

26 paź 2007, 12:03

Dziekujemy za życzonka :ico_buziaczki_big:

Jakis ten nasz watek ostatnio osłabiony :ico_olaboga: , tylko garstka nas pisze... a kiedys był tu taki ruch...

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

26 paź 2007, 12:38

Dla Majeczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Mój łobuz miał iść spać, ale zawołał,że chce na nocnik i teraz robi kupe :ico_olaboga: :ico_oczko: No i wyszedł mu ząbek dolna czwórka :-D przez to strasznie marudził w nocy.
Gabrysiu ja kupiłam już butki Michałkowi w CCC,nawet fajne,ale nie wiem jak małemu będzie się w nich chodziło,bo przeciez leniuch jeszcze nie chodzi :ico_zly: ,a za dziewczęcymi to się nie rozglądałam,chociaż z chęcią bym to zrobiła.

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

26 paź 2007, 12:56

U Mai wczoraj tez zobaczylam ząbka, dolna dwojke czyli mamy 7 ząbków :-D

Martynko, dobrze ze wspomnialas o CCC bo mi sie przypomnialo ze widzilam tam fajne kozaczki na dziewczynki i niedrogo bo za 50zł....

[ Dodano: 2007-10-26, 13:19 ]
U nas wlasnie wyszlo słonko :-)

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

26 paź 2007, 15:37

Witajcie! Ja tez jeszcze nie kupilam Pawelkowi bucikow na zime ale tez wypatrzylam w ccc.i tez za 50 zl. Mają tam bardzo faje buciki dla dzieci i nie az takie drogie.

DLA MAJECZKI TYSIACE BUZIACZKOW ZA SKONZENIE 14 MIESIECY.

Dziewczyny ja jestem poprostu w szoku jak ten czas leci dopiero wyprawialysmy naszym bomblom roczki a juz koncza po 14 miesiecy.

My juz dzisiaj po spacerku. Maly oczywiscie caly przespal cale 2 godziny.

Kupilam mu dzisiaj znowu ksiazeczke i zachwytom nie ma konca. No i zaczyna interesowac sie bajkami w telewizji najbardziej podobaja mu sie DOMISIE na jedynce

[ Dodano: 2007-10-26, 15:38 ]
Chwala bogu ze Julcia juz wraca do zdrowia

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

26 paź 2007, 15:44

Właśnie w CCC jest dużo fajnych bucików i niedrogie są, Iwonko a do nas już z Puław niedaleko,a słońca nie widać :ico_placzek: Dobija mnie taka pogoda


Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

26 paź 2007, 18:34

Witam!
JUZ WEEKEND !!!!!!!!!!!!!!!! wolny weekend- nie macie pojecia jak ja sie ciesze! dzis małż ma nocke to z wmai troche posiedze i nadrobie zaległości... ale fajnie.

Ja zimowe buciki kupiłam Julce w CCC za 50 zł, bardzo fajne, takie ciemno rozowe kozaczki, z kwaitszkami u gory :-) Jak mam do kupienia małej buty to od razu ide do CCC bo tam są śliczne buciki dla maluszkow i nie az takie drogie :-)
Kurtke kupiłam też nie drogą, bo za 30 zł w Auchan. też fajna :-)

Ja dziś z Julką byłam na ostatniej kontroli u pediatry.. już jest wszystko ok :ico_sorki: kupki już są fajne, ale lekarstwa jeszcze do jutra musze podawać. Ale biedna widac że po chorobie jest.. taka bladziutka...

hihi Pawełek ślicnzy golasek :ico_brawa_01:

sie dzis w pracy usmiałam... w grupie 6 -latkow to takie romanse są, że nie wiadomo czy to ejst zabawne czy żałosne.podchodzi do mnie roztargniony chlopiec i wrecz placze: prosze pani niech pani cos powie kubusiowi bo on ma juz 3 dziewczyny i jeszcze moja mi podrywa. on ma oliwie, wiktorie i dominike i jeszcze do gabrysi sie przytula. o ma 3 a ja nie bede mial ani jednej! ... a ja jak zamurowana stanełam i nie wiedziałam co biednemu chlocowi doradzic hehe świetne sa te maluchy. Ale ten Kubuś to jest taki kasanowa, kocami sie przykrywa z dziewczynami i całują sie ostro! rece pod bluzki wkłada a te głupie ciesza sie z tego niemozliwie..

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

26 paź 2007, 19:18

Kasiu dobrze ze Julcia wraca do zdrowia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wiktoria dzisiaj nauczyla sie mowic nowego slowa gra :ico_oczko: , a ja bylam dzisia u lekarza no i mam zapalenie oskrzeli :ico_chory:. Gabi masz racjie a co bedzie w podstawowce....

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

26 paź 2007, 20:42

no ja wole nie myslec o tym co te dzieciaki beda robiły w podstawowce.
Ale to nic. kumpela z pracy mi opowiadała, ze ona kiedys miala tez grupe 6-latkow i byl tam chłopiec co dosłownie tak natretnie latal za dziewczynami ze juz na niego nie bylo rady. Te dziewczyny chociaz byly madrzejsze bo uciekały przed nim i sie go bały. A ten jak dorwał jakąś to od razu jej ręce do spodni pchał. Jak sie pozniej okazało, po rozmowie z psychologiem to chlopczyk poprostu nie raz widział jak tatus sobie siedział nago przed komputerem i gołe panie oglądal :ico_szoking: wiec juz wszystko jasne... chlopczyk sie naogladal jak tatus sobie dobrze robi i pozniej takie sa tego efekty... szkoda mi tego chłopca bo teraz to nie wiadomo co on bedzie w przyszłosci jeszcze robil.

Emi widze ze tez sie zrobiła wstydnisia/\.. Julia od niedawna tez sie wstydzi jak widzi kogos obcego :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość