ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

02 maja 2008, 20:34

chętnie ale na pewno daleko mieszkasz ode mnie :ico_noniewiem:
Wielkopolska - blisko Kalisza - dokładnie Ostrów Wielkopolski :)

Evik ale super jest odkryć u maluszka pierwszy ząbek, no nie ?

kilolek ale Kubuś już ładnie siedzi i to bez podparcia, moja Alusia jeszcze buja się na boki i czasami uderzy się w rurkę od wozka i płacze.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

02 maja 2008, 22:19

No i stało się! Musiałam dokarmić :ico_placzek: Dostał Kubolek butlę (wciągnął obie piersi +150) a patrzył na mnie takimi wielkimi oczami, że aż się popłakałam :ico_placzek: Teraz nie wiem czy marudził, bo niedojadał czy też ja mam mniej pokarmu, bo on nie je. Tak czy inaczej czuję się winna. :(
kilolek ale Kubuś już ładnie siedzi i to bez podparcia, moja Alusia jeszcze buja się na boki i czasami uderzy się w rurkę od wozka i płacze.
no ubuś też jeszcze nie jest w tym mistrzem. Chwilami jakby zapominał jak to się robi :-D

:ico_brawa_01: dla wszystkich uzębionych. U nas nic (poza opuchniętymi dziąsłami i wielkim ślinieniem. Od 2 miesięcy widać ząbki tuż pod dziąsełkami - tak jakby się miały juto wyrżnąć i nic.

Barbara, dzięki za słowo pocieszenia.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

02 maja 2008, 23:54

Wielkopolska - blisko Kalisza - dokładnie Ostrów Wielkopolski :)
no kurcze ale pech mój mąż ost właśnie miał trasę do OW miałam jechać z nim ale mi sie nie chciało :ico_olaboga:
U nas nic (poza opuchniętymi dziąsłami i wielkim ślinieniem. Od 2 miesięcy widać ząbki tuż pod dziąsełkami - tak jakby się miały juto wyrżnąć i nic.
ja ma to samo :ico_placzek:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

03 maja 2008, 07:20

no kurcze ale pech mój mąż ost właśnie miał trasę do OW miałam jechać z nim ale mi sie nie chciało :ico_olaboga:
Gdyby dostał znowu taką trasę to ZAPRASZAMY tylko napisz mi wcześniej :ico_oczko:

kilolek mi w pracy mówiła koleżanka że dziecko jak ma 3 m-ce a potem 6 m-cy to potrzebuje więcej mleczka bo wtedy szybciej rośnie i u nas tez tak było , mała budziła mi się w nocy i marudziła i w dzień też, to ja jej dawalam więcej mleczka, dosypywałam nawet kaszke bananową z bobovity do tego mleka i nocki mamy spokojniejsze, w dzień jest nadal marudna ale to chyba przez ząbki, dziąsełka ma napuchnęte a ząbków nie widać.

Dziewczyny poczytałam wczotaj na tt czym się bawia wasze maluchy i dzisiaj przy śniadaniu dałam małej opakowanie od butelki i zjedliśmy ze spokojem śniadanie, a Ala się bawiła

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

03 maja 2008, 09:14

U mnie już nic nie działa. Marudzenie nas zabija. Oboje jesteśmy wykończeni.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

03 maja 2008, 11:09

Oj my też mamy marude ostatnio...a do tego od 3 dni jestem na nogach od 6.30 bo Lenka juz nie spi tylko wędruje po calym łóżku i musze jej pilnować. W domu mogę ją położyć na matę, a tu nawet za bardzo kocyk nie wchodzi w grę bo Iwan buszuje po calym domu. Muszę Iwanka pochwalić w ogole, jako pies "nie do dzieci" bardzo dzielnie znosi zaloty Lenki :-D Wczoraj nawet dal się pociągnąć za włoski. Wczesniej zdazylo się, że go złapała, a on warknał (nie dziw, każdy by się wkurzył, a wszelkie teriry w szczegolności, no a teraz nic nie zrobil). Bardzo chcialabym miec pieska w domciu, umyśliłam sobie Cairn terrier, ale poczekam ze 3 lata :-) Obiecałam sobie, że jak się obronię to będzie moja nagroda :ico_oczko:

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

03 maja 2008, 22:24

kurcze moja Julcia jest najstarsza a waży najmniej z waszych dziciaków bo tylko 7kg, siedziec tez sama nie siedzi tylko turla sie podywanie a żeby tez ida jej od 4 miesiaca i nadal nic. Ale za to z dnia na dzień jest kochańsza. Zreszta zobaczcie sami na www.julciaj.prv.pl

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

03 maja 2008, 23:05

Ale za to z dnia na dzień jest kochańsza.
sama słodycz :-D a powiedz mi jak zrobiliście te obrazki na ścianie koło łóżeczka malutkiej to są naklejki czy co?? bardzo mi sie to podoba :ico_sorki: :ico_brawa_01:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

04 maja 2008, 10:58

:-) Anetaka z ta wagą to nie jest tak zle.bo moja Oleńka misiąc temu wazyła 6kg,a teraz to na pewno niewiele ponad 7kg. Jesli chodzi o siedzenie to siedzimy tylko podparci, a zeby tez idą idą i wyjść nie mogą
Kilolek -chyba wiem co mowiłaś o wykończeniu psychicznym przy marudzeniu nam sie trafił taki wczorajszy dzień i myslałam ze juz nie dam rady-tylko,ze pozniej sie zorientowałam ze powod był taki,ze daliśmy jej owocową herbatkę Hippa i nasze biedne dzieciatko pobolewał po niej brzuszek
Chciałąm cie roszkę podnieść na duchu ale marnie mi to szło
Hej, a moze ktoraś chce odwiedzić pustynie Błedowską- zapraszam do siebie. :-)
:-) :-) :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

04 maja 2008, 11:35

Mój Tymek nie śpi już trzecią noc. to znaczy spi ale popłakuje przez sen i się bardzo kręci. Wiem że na pewno przyczyną jest ząbek ale i katar który się znów pojawił a ja oddałam inhalator do apteki i nie mam jak mu zrobić inhalacji. Poza tym bolał go brzuszek bo zjadłam wczoraj placki ziemniaczane z cebulą :ico_placzek: głupia matka.

No mój mały też właśnie marudził i wiedziałam że ie dojada a po butli było zdecydowanie lepiej. Teraz zasypia przy cycu po zjedzeniu butli ale to chyba dlatego że go zostawiłam na jeden dzień i teraz się boi że mnie nie będzie. No i w nocy je cyca..

anetkajur, Julcia jest cudowna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . No mój Tymonek chyba waży najwięcej bo pewnie już dobija do 10 kg. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości