Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

14 lut 2009, 14:45

patrzcie takie interesy krecimy i nawet nie wiemy o tym. musimy pisac co ktora ma to sobie posprzedajemy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 lut 2009, 14:59

betka, no fajna kanapka, tyllko kurcze ja nie mam gdzie ja wsadzic bo duza jest taka troszke mniejsza by mi sie przydała :-)
A widze ze ty tez poluszej na czerwona skore, moj M jest chory na tym punkcie i ciagle mi truje ze chce czerwona kanape ze skory :ico_olaboga:

Wiesz ja juz piłam drinka i piwko, ale nie karmie piersia, jak karmiłąm to nic nie pilam, wiec nie wiem czy mozecie, chociaz wydaje mi sie ze lampke winka chyba tak :-D

[ Dodano: 2009-02-14, 13:59 ]
Anetko sto lat dla małej :ico_prezent: :564: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 lut 2009, 15:57

kochane, jestem i ja.. czytam Was, ale przez to zamieszanie ze ślubem nie mam czasu, za pół godziny jedziemy na czesia normalnie pezent na walentynki od P :-)) Koffany mój!!

A co do jedzonka, to pomyśle.. ale z dań na ciepło polecam flaczki, chociaż tp zależy co kto lubi w rodzine, u nas wszyscy się zajadają.. ale tak na poważnie to pomyśle i coś napisze, bo faktycznie na tyle ludzi to 3 dni obierania samych ziemniaków do obiadku :-D
No nic lece, bo P już się prawie wyszykował i zaraz mi się oberwie, że ja jeszcze nie gotowa jestem ..

Aaaaaa okropnie mi włosy wypadają, dobrze, że miałam dużo przed ciążą, to może mi troche zostanie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 lut 2009, 17:48

#ania#, kurcze musze przyznac ze ja nie cierpie flaczkow :-)
Z dan na cieplo to moze jakis bogracz albo leczo :ico_noniewiem: zreszta kazdy lubi cos innego, u nas czesto na przyklad sie daje barszcz z krokietem, jako taka zakaske :-)
Aaaaaa okropnie mi włosy wypadają, dobrze, że miałam dużo przed ciążą, to może mi troche zostanie
widze ze nie jestem wyjatkiem, kurcze wszedzie znajduje te włosiska :ico_zly: juz M nie moze na nie patrzec, a itak chodze w spietych włosach :ico_noniewiem:

A ten moj Filip ostatnio od jakiegos czasu tak sie nauczył piszczec, ze jak wrzasnie to az po uszach daje :-) a te raczki by mogł to całe do buzi wsadzi, a potem na wymioty go berze, rozbojnik malutki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

14 lut 2009, 22:26

Z dan na cieplo to moze jakis bogracz
a to co?? :-) nie znam takiego dania. a leczo UWIELBIAM!!! :ico_brawa_01: ale na 55 osob to krojenia papryki jak ... :ico_szoking:

wiola85, #ania#, i mi wlosy strasznie zaczely wypadac - ale ja mam malo :ico_placzek: najgorzej mnie denerwuje ze widze np na pieluszce Juniora albo na bodziakach albo jeszcze np. w jego raczce :ico_szoking: :ico_zly:

#ania#, ja lubie flaczki ale tylko ta wode - tych flaczkow nie jem. :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 lut 2009, 22:30

My już po kinie.. i musze powiedzieć, że miło było i film jak na tego typu całkiem ciekawy.. ale w połowie chciałam wychodzić i dzwonić do rodziców pytać jak Bąbel, ale się opamiętałam, bo przecież gdzie mu będzie lepiej niż u dziadków jeśli nas nie ma.. Ogólnie jestem bardzo zadowolona miło spędziliśmy dzień, tzn popołudnie.. :-) Szkoda tylko że mam @ to z szaleństw łóżkowych nici.. buuuuuu

Ze złych informacji, to moja babcia jest na izbie przyjęć w naszym szpitalu, skoczyło jej ciśnienie jakoś bardzo wysoko i wujek ją odwiózł... ciekawe co tam się dzieje.. dzwiniłam chwile temu, ale zajęte było.. kurcze martwie się o nią..

Z dobrych informacji, to Jaś już śpi !!! Kochane nasze dziecie pozaczepiało troche zabawki i padło, wcześniej wciągnął butle 160ml kaszki malinowej (tzn. 150ml mleka i 3 miarki kaszki:-) )

Po za tym jutro zakończymy roznoszenie zaproszeń i w końcu będzeie spokuj i więcej czasu, bo tak to co dzień popołudnie z głowy, bo przecież nikt nas nie wypuści po 10 min, z domu..

Wiecie co.. może śmieszne, ale właśnie zdałam sobie sprawe, że dzisiaj pierwszy raz zabrałam mojątorebke zamiast torby z pieluchami, bo do tej pory zabierałam torbe Jasia z pieluchami i pakowałam swoje rzeczy do niej.. Jakoś tak dziwnie bo wszędzie jeździliśmy we troje..

Właśnie dzwoniłam do Babci.. jest już w domu, wszystko w porządku, zestresowala się kobietka, bo została sama w domu, ciotka z którą mieszka pojechała z rodzinką na wycieczke do Zakopca na tydzień, ona w środe jedzie do senatorium i się biedna zestresowała, że dom bez opieki zostanie.. Pojedziemy do niej jutro, sprawdzić co i jak :-)

[ Dodano: 2009-02-14, 21:36 ]
Betka, to może barszczyk z krokietami, albo może strogonof?? U nas to różnie u babci ze strony mamy zawsze barszczyk (jeśli się zdecydujecie, to polecam gotować na wędzonych kościach, po prostu pycha!!) a ze strony ojca to flaczki, ja lubie i mięsko, ale bardzo często zamiast flaczków wołowych daje żołądki drobiowe z kury indyczch nie próbowałam..

i znalazłam przpis na bogracz http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis14758.html wygląda smacznie :-))

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

14 lut 2009, 23:07

#ania#, duzo zdrowka dla babci :-)

betka, tez wyskoczylam z tym bograczem, pewnie nie wiecie ale ja jestem ze slaska i tam to robimy, bardzo mi smakuje cos w stylu gulaszu :-)
i znalazłam przpis na bogracz http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis14758.html wygląda smacznie
tez smacznie smakuje polecam :-)

CZekam na M bo juz wraca z pracy :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 lut 2009, 15:25

ello!!

Co tu taka cisza nastała??

U nas niedziela spokojna, wyprasowałam 2 suszarki ubranek Jasia, jakoś nie moge się przekonać do tego, żeby ich nie praspwać, wstawiłam kolejne o wczoraj jakoś masakrycznie mu się ulewało do południa więc pralak się nazbierała przezz 2 dni, mieliśmy już jechać do mojej ciotki zawieźć ostatnie zaproszenia na ślub, ale jaś się rozespał i śpi już jakieś 40 min, powinien zjeść koło 14, ale na śpiocha nie będe mu dawać.. cóż.. pojedziemy później, nic się nie stanie w końcu to tylko 7km:-))

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

15 lut 2009, 15:33

Hejo ja mam dzisiaj strasznego lenia, a mamy dostac gosci :ico_olaboga: jeju na prawde mi sie dzisiaj nie chce :ico_placzek:

Moze bedziemy robic dzisiaj wieczorem kulik :-D moj tesciu ma traktor i bysmy sobie jezdzili na sankach :-D kiedys juz tak było chyba ze 3 lata temu jak tak duzo sniegu napadało, to my zgarnelismy cała rodzinke i myk na kulik, było super, a potem na dworze grilowalismy w tym mrozie :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 lut 2009, 19:46

My dzisiaj nigdzie nie pojechaliśmy, też mamy lenia..

Pogoda dobija, cgtba już się nastawiłam na wiosne, a tu śnieg napadał po pas.. w ogóle przez tydzień nie byliśmy na dworze, tylko tyle co do auta, bo albo wieje, albo deszcz, albo śnieg.. a że mamy droge bez aswaltu, tylko utwardzoną, to w taką pogode dos,łownie płynie..

Zmykam, bo Bąbel się budzi, śpi pół dnia dzisiaj, i w nocy ładnie spał od 21 do 5 później butla i o 9 Normalnie złote dziecie :-))

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość