Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

20 cze 2007, 21:16

Syla dziewczynki rzeczywiście bardzo podobne do siebie, ciekawe czy jak Martynka podrośnie to będzie też podobna do Nikoli.
Ja też szczepiłam szczepionką 5 w1 i jestem zadowolona. Chyba bym nie przeżyła gdyby mała miała być kuta kilka razy :ico_olaboga: .
Mordeczko Kacperek taki przystojniak że normalnie nie mogę się napatrzeć, a jaki już duży :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-20, 21:18 ]
Kiedy nasze dzieciaczki będą siedziały???? Bo ja już nie mogę się doczekać. Dziś pierwszy raz moja Ola chwyciła grzechotkę do rączki :-D a ja jak głupia się rozryczałam ze szczęścia.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

20 cze 2007, 21:40

Syla-rzeczywiscie podobne masz t corunie.Ja tez daje 15 kropelek, ale pisalas, ze ostatnio cierpi barziej, wiec chcialam Ci napisac, ze spokojnie sporadycznie mozesz dac jej 30, ale jak 15 pomaga to nie ma potrzeby.
Gabi-brawa dla Olenki, moj maly na razie tylko patrzy i wykouje mase nieskordynowanych ruchow-ale ostatnio moj maz sie dowiedzial, od instrumentariuszki, ktora asystowala przy CC, ze maly podczas wyciagania zanozki z macicy, uczepil sie hakow(dla niewtajemniczonych:haki to takie narzdzie, ktore podczas operacji potrzymuja miesnie, zeby operator mial dojscie do operowanego miejsca)Smiejemy sie,ze widocznie pojdzie w slady taty jesli chodzi o zawod. :-)

Napisalam do Kari, bo juz sie niepokoilysmmy co z nia.Odpisala, ze wszystko oki, tylko zagoniona.Na szczescie.Moze dzis do nas zajrzy.Przesyla buziaki

Rybko-dzieki za odpowiedz.Oj, jak sie mas fajnie z tym Sopotem.W Sopocie zaczelismy byc razem z moim mezem , wiec mam mile wspomnienia...
Przyjechal do Sopotu z tak wypasna walizka, jakby mial noclegi zamoione w Lux hotelu, a okazuje sie, ze kolezanka zalatwila nam noclegi na polu z wozami Drzymaly.Bylo fantastycznie, mimo, ze lazienka miescila sie w osobnym domku Drzymaly. :ico_haha_02:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

20 cze 2007, 21:46

Gabrysiu ja też nie mogę się doczekać jak mały będzie siedzieć, bo wyrażnie nudzi go ciągłę leżenie, jak mąż go tak oprze o swój brzuch i udaje że młody ogląda telewizje, to tak się cieszy od ucha do ucha że szok!!!!!!!

syla ale twoje córcie to do siebie podobne!!!!!!!!!

Katrin, ale fajnie macie z tymi darmowymi lekarstwami dla dzieci, mój brat mieszka od 20 lat w Niemczech, to zawsze był z tego powodu bardzo zadowolony jak cos potrzebował dla córki!!!!!!
Ja też mieszkam nad morzem i powiem Ci że nieraz zapomne posmarować go kremem, i tak jak Rybka nie wychodzę w porze największego nasłonecznienia!!!!!!! My mamy krem z Nivea, on ma chyba faktor 30, ale się ciężko rozsmarowuje i tką ma mały bladziutką twarz, wygląda jak syn mlynarza :-D

[ Dodano: 2007-06-20, 21:54 ]
Gabrysiu mój to nie chce jeszcze trzymać grzechotki, bo chyba mama wszystkie takie jakies wielkie kupiła :ico_wstydzioch: , ale za to lżejsze przedmioty, takie jak np. pailoty, które mu sie podobają na głowie mamy, to przez dłuższą chwile trzyma!!!!!!
Ale wiadomo, kazda dzidzia inaczej sie rozwija!
Boję sie że jak w lipcu pójdę dotej poradni, to nas wyślą na rechabilitację w związku z tym że Oskarek nie trzyma głowki ładnie :ico_placzek:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

20 cze 2007, 21:59

oj rosna te nasze dzieciaczki rosna z kazdym dniem sie zmieniają.
My mamy chrzest 26 sierpnia wiec zdjecia dopiero w sierpniu .
a na szczepienia tez jestesmy zapisani na 20 lipca bo nam neurolog odciagnał wczasie bezkomórkowymi mamy mała zaszczepić.

ja chyab bede płakać z moja mała na tym szczepieniu mam nadzieje ze nie przekazałam jej w genach strachu do igły i wszystkiego co zwiazane ze szpitalem pobieraniem krwi itp.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 cze 2007, 08:59

czesc dziewczyny
ja na chwile odmeldowac sie tylko
Wczoraj na dobre dostalam okresu , a jeszcze do konca nie skonczylo mi sie oczyszczanie po porodzie a dzis tak sie ze mnie leje ze zastanawiam sie czy do gina nie isc :ico_szoking: od 7 rano cala wielka paka podpasek poszla :ico_olaboga: jeszcze nigdy tak nie mialam ... moze to jakis krwotok :ico_szoking: :ico_placzek: do tego okropnie boli mnie brzuch ... :ico_olaboga: zaczekam jeszcze troche i zobacze co bedzie ... ide sie polozyc :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

21 cze 2007, 10:20

kurcze mordko to uważaj bo faktycznie mocno ci leci ,ja dostałam przedwczoraj i też mam bardziej obfity ale bez przesady.dostałam okres po roku czasu ale było fajnie :-D

[ Dodano: 2007-06-21, 10:22 ]
a co do trzymaniz grzechotki to martynka chwyci i puszcza za to palec jak złapie to nie wypuści ,a główkę to już trzyma pionowo jak leży na brzychu i nie spuszcza nawet już próbóje sie na bok przewrócić. :ico_szoking:silna kobietka z niej

[ Dodano: 2007-06-21, 10:27 ]
szczepienie mamy za sobą ale kłułam ją3 razy okropne nóżka tak jej napuchła i płakała mocno dopiero jak jej zrobiłam okłady z altacetu i opuchlizna i czerwone zeszło to jej płacz ustąpił aż sie wystraszyłam.ale na szczęście mogę jej dać następnym razem tą skojarzoną i nie zastanawiam się 1 ukłucie i mniej bólu tylko nie wiem czy 5w1 czy 6w1 co myślicie co to za różnica???????????????????????????????

[ Dodano: 2007-06-21, 10:29 ]
pisze z martynką na kolanach i już jej się nudzi cały czs mi wsuwa nogą klawiaturę pod biurko :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 cze 2007, 11:12

no i nie wiem co mam robic... powinnam chyba isc jednak do lekarza ale nie mam z kim dzieci zostawic :-/ a kacpra z natalka boje sie na tak dlugo :ico_placzek: mama w pracy , siostra tez brat w szpitalu i co ja mam teraz zrobic :ico_olaboga: a leje sie ze mne jak z kranu :ico_szoking: :ico_olaboga:

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

21 cze 2007, 11:35

Mordko wez Kacperka i szybko do lekarza :ico_olaboga: jeju martwie sie może to rzeczywiście krwotok!!

[ Dodano: 2007-06-21, 11:39 ]
Ja też z Cypriankiem u gina na kontroli byłam

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

21 cze 2007, 11:53

mordeczka a moze wezwij klaretke
albo wez dzici ze soba Natalka zaopiekuje sie kacprem w poczekalnii nie ma na co czekac zebys sobie niew narobila klopotow

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 cze 2007, 12:31

narazie czekam na mame ma sie zwolnic z pracy i zostanie z nimi :ico_olaboga:
Kupilam kacprowi mate i .. jest przeszczeslliwy jak go na niej poloze .. lezal godzine i sie smial jak mu grzechotaly zabawki a teraz ...zasnął :-D

[ Dodano: 2007-06-21, 12:33 ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-21, 12:40 ]
Obrazek

Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość