gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 lis 2012, 22:38

Kasiala ale super zakupy :ico_brawa_01: zwłaszcza te spodenki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mamusia wiem o którą żabę chodzi śliczny ten komplet jest :ico_brawa_01:

Gosia wiesz byłam dzisiaj w tesco no i była ta promocja na pieluchy były na pewno 3,4,5 i aż sprawdzałam wszystkie w cenie 79,90zł trójek było 150 sztuk.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

08 lis 2012, 23:38

Gosia wiesz byłam dzisiaj w tesco no i była ta promocja na pieluchy były na pewno 3,4,5 i aż sprawdzałam wszystkie w cenie 79,90zł trójek było 150 sztuk.
No bratowa była wieczorem i też mówiła że promocja jest. Albo mój mąż miał klapki na oczach albo jak był z samego rana to jeszcze nie zdążyli wszystkiego wyciągnąć :ico_noniewiem:
Jutro będzie jeszcze to kupi.

Mamusia śliczny komplecik :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 lis 2012, 11:11

Gosia spoznione sto lat !!!!!!!!!!!! :ico_tort:
Kasiala to Kaja i Agatka dwie drobinki. Moja zaczyna wyglądać jak kijaneczka taka chuda bo długa :ico_olaboga:
kupy robi paskudnie śluzowe, coś ją uczula prócz mleka, w ogóle wrażliwy ma chyba brzuś. i nie chce nic prócz cyca, wczoraj większość kaszki rozpluła :ico_zly: Patryk zjadał wszystko co miał podane to teraz mam odmiane, niestety :ico_oczko:

ostatnio świruska mała ściągnęła na siebie karuzele w łóżeczku, aż fote cyknęłam to jak na kompa zrzuce to wam wstawie. :ico_szoking:

robiłam z nią dwa dni ćwiczenia obrotowe- w necie wyszukałam :ico_wstydzioch: i wczoraj na wieczór obróciła sie sama z plecków na brzuch ale utknęła jej ręka pod brzuchem i nie umiała jej za chiny uwolnić. a dzis już zapomniała jak sie przewrotki robi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 lis 2012, 11:13

Kasiala super te ciuszki :ico_brawa_01:

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 lis 2012, 12:31

Gosia, ale Ty młodziutka jest :) Sto lat!!!

Kasiala superaśny ten komplecik. Ja też mam kupony do smyka i do smyka on line- kupowała któraś? Ile kosztuje przesyłka? Może się skuszę, bo mi marcelka wyrosła z ciuszków 62, a w rozmiarze 68 to dla Matyski już nie kupowałam rampresów i śpieszków...

A co do promocji to u nas nie ma kauflandu więc pojechałam do innego maista o 60 km ode mnie i co? 1 paczka 3jek i jedna 4rek była :ico_zly: no ale kupiłam te 4 i 4+

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 lis 2012, 13:05

ja jak wykorzystam zaległe urlopy to wrócić do pracy powinnam 15marca ( to też jest piątek). Ale nie chce o tym mysleć; będę kombinować by wrócić dopiero od wrezśnia jak Marcelka do żlobka pójdzie

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 lis 2012, 13:13

Gosia wszystkiego naj :ico_prezent:

Kasiala piekne ciszki zakupy super udane :ico_brawa_01:

Marta :ico_brawa_01: dla Agatki za przewrot. Dawaj fotke juz sie nie moge doczekac malej artystki hehe

A u nas szal na zeby Pola slini sie az po pachy do tego dziasla spuchniete jak wklada cos do buzki to krzyczy bidulka :ico_placzek: nie mozna nawet jej pocalowac bo zaraz sie denerwuje i chce ugryzc cos szybko sie zaczelo Nadia miala 6 miesiecy jak wyszedl jeje pierwszy zabek :ico_olaboga: Za tydzien maz wyjezdza nie wiem co to beda za siweta bez niego :ico_placzek: nie chce nawet o tym myslec :ico_noniewiem: Caly czas zastanawiam sie nad tym wyjazdem nie wiem co robic czy warto wszystko tu porzucic aj szkoda gadac....

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 lis 2012, 14:38

1 paczka 3jek i jedna 4rek była
no to się wkurzyć można :ico_zly: ja to przez przypadek zobaczyłam promocję. Pojechałam z Tomkiem po samochodzik a obok był kaufland to weszłam a to była środa z samego rana i dopiero wyjmowali. Więc do wyobru do koloru było następnego dnia już przebrane były.
Patryk zjadał wszystko co miał podane to teraz mam odmiane, niestety :ico_oczko:
ja z kolei liczę że moje będzie odwrotne dziecko i będzie ładnie wszystko jadł :ico_haha_01: ze spaniem jest odmienne. Tomek tak pieknie spał a Maks wiecie ile mi dzisiaj pobudek zrobił :ico_zly: o 21 zasnął, o 23 karmiłam go przez sen potem 2,3,4,5,6,7,8 wstał o 8:30 no masakra :ico_olaboga: nigdy mnie głowa nie bolała a teraz z niewyspania boli. Do tego w dzień nie bardzo jak mam się przespać bo Maks takie drzemki to ma z 40 minut budzi się dostaje cycka i dalej śpi. A w nocy wkładam smoka ale i tak płacz. Cycek uspokaja je trochę i zasypia. Do tego na leżąco nie potrafię karmić. Próbowałam i dłużej się ustawiam niż całe karmienie trwa.
Caly czas zastanawiam sie nad tym wyjazdem nie wiem co robic czy warto wszystko tu porzucic aj szkoda gadac....
Ciężka decyzja. Na pewno tam będzie lżej finansowo nie będzie trzeba się szczypać z pieniędzmi, dla dzieci lepszy start do tego są małe więc szybko się zasymilują, ty jako kosmetyczka świetnie sobie tam poradzisz. No ale też wady tęsknota za rodziną, jednak ciągnie do Polski. Jedno co wiem na pewno na dłuższą metę nie może być tak że jedna osoba za granicą a druga w domu, bo to żaden związek.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 lis 2012, 14:42

Aniula specjalnie na twoją prosbe szybko zdjęcia zgrałam
Tak guplok mały wygladał , dobrze że sobie krzywdy nie zrobiła!!!
Obrazek

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

Re: Letnie dzieciaczki 2012

09 lis 2012, 14:45

Aniula jak tylko dacie rade to spędzcie razem święta- nie możesz wtedyz dziewczynkami do męża pojechać? ja miałam w anglii spedzać sama, jeszcze dzieci nie mieliśmy wtedy. ale jak zobaczyłam te wszystkie dekoracje, poczułam Swiąteczny klimat itd to zwiałam do Polski wcześniej żeby Święta z rodziną być.
Gosia ja dzięki tobie M. wysłałam wtedy do kauflanda w środe i była cała paleta pampów a w piątek tam pojechał rano to już resztka była- a czwartek to był 01.11 więc nieczynne

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość