Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 kwie 2008, 22:27

czesc GLIZDUNIA moj Oscar mial robione testy na skaze bo mial powazna egzeme, po prostu pobrali mu krew z dloni i co dalej z tym robili to nie wiem ale wyszlo ze nie ma skazy a egzema mu znikla jak skonczyl 2 latka a mial naprawde powazna wygladal jak popazony :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

10 kwie 2008, 22:32

Beatka78 pisze:ve czy to nie jest czasem w Silesii w Katowicach?


dokładnie TAK :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 kwie 2008, 23:02

Witam i pewnie bede sie musiala od nowa przedstawiac, bo chwilke mnie nie bylo i az mnie Marta musiala popedzic, zebym tu zagladnela. Normalnie mi doby brakuje :ico_sorki: mam nadzieje, ze mi wybaczycie chwilowa absencje, zwlaszcza, ze mi sie sesja wgrywa na hosting, to wam zaraz Luskacza troche zapodam :ico_oczko:

Madziorka fajny ten woz peg, ale ja ci nie poradze jak sie prowadzi jedna reka, bo nigdy takiego niemialam, bo sobie wykabinowalam w rozumku, ze zle bedzie i kupilam taki z cala raczka. Za to koszyk pod spodem mam wielgachny i jeszcze tak skladany w gore i w dol, ze strasznie duzo rzeczy w niego wlazi :ico_oczko:

W samolocie to sie chyba nie ma co stresowac. Ja te oddalam wozek na tasme, bo chuste mialam, ale i tak zawsze sie znajdzie chyba jakas pomocna dlon, co samotnej matce pomoze.

Beatka no worry :ico_oczko: Ja za nosidla scigam jak matka notrycznie w nim dziecko tacha , a nie okazjonalnie w ekstemalnych sytuacjach :ico_oczko:

Ewa sliczne zdjecia i brawa dla Eryczka Rysiem zwanego za kosi lapki :ico_oczko: Luska tez ma hopla na kosi lapki i o cokolwikek ja poprosc to od kosi zaczyna :-D :-D
zmokla kura :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 kwie 2008, 23:11

eve ja tez tam mieszkam dokladnie w Dabrowie Gorniczej ale czesto bywam w Katowicach bo tam mam siostre (tzn bywam jak jestem w Polsce) a ty gdzie mieszkasz? bo jeszcze mamy kasi.k on mieszka w Sosnowcu

Jasnie Pani mam nosidelko firmy Baby Bjorn jest naprawde fajne ale go nie uzywam tylko jak samolotem lece wiec mysle ze nic mi nie grozi, myslalam nad kupieniem chusty ale naprawde nie jest mi potrzebna bo wszedzie biore wozek
a Luska syper a na pierwszym zdjeciu to lepiej jej w droge nie wchodzic hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

10 kwie 2008, 23:25

Beatka78, baby bjorn - duzy wydatek - maly pozytek :ico_oczko: Kolezanka z pl tez miala bb, ale sprzedala jak sie zachustowala :ico_brawa_01: Ja nie probowalam, ale podobno strasznie sie odczuwa ciezar dziecka na ramionach :ico_oczko:
Powiem ci szczerze, ze w UK tez za bardzo juz nie nosze, bo po pierwsze wozkiem WSZEDZIE wjedziesz (nie to co w mojej dziurze w PL, tam wolalam wozka nie wyciagac :ico_noniewiem: ) i ciezar dziecka juz nie ten :ico_noniewiem: w przyszlym tyg idziemy do GP sie zarejstrowac, to moze mloda mi zwaza, bo chyba juz z 12 kg wazy :ico_olaboga: A co gorsza, jak widzi chuste to juz nie ma odwrotu :-D niewazne, ze mama po pracy na ryjek pada, trza sie zamotac, bo dziecko juz swiadome i wie, ze szmata=przytulnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Na szczescie takiej szajbusce jak mi to nie przeszkadza i ja w chuste bede pakowac jak bedzie ze 25 kg wazyc :-D :-D najwyzej sie wykoncze :-D

[ Dodano: 2008-04-10, 23:40 ]
Beatka78 pisze:wiec mysle ze nic mi nie grozi

hehe to mi umknelo za pierwszym razem, ale nadrabiam :-D :-D od nosidla nosiciel nie wyniesie wiekszych uszczerbkow na zdrowiu :-D :-D jednie dziecku moze zaszkodzic, ale nie w ciagu ednej na jakis czas wyprawy lotniskowej :ico_oczko:
A chusta to taki zbedny wydatek, jesli nie ma sie potrzeby nosic czesto.
Ja mam fiola na noszenie, a nie na transportowanie luski, dlatego mam te wszystkie szmaty, za ktore bym sobie pewnie super wypas wozek kupila :-D :-D :-D :-D
(wartosc mojego obecnego chustodobytku to plus-minus 850 zl - przed przyjazdem z PL sprzedalam szmat za 500 zl :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 kwie 2008, 01:10

Hejka :-D

Ja tylko odmeldowuję że jeszcze zyję :ico_oczko: :-D chociaż przy tak mega energii jaką posiada Vikula niedługo na pewno padnę... i już się nie podniosę :-D
Co ta moja dziewczyna nie wymyśli i nie wykombinuje... No ale pretensji do nikogo mieć nie mogę skoro sama całą ciążę prosiłam by moje dziecko należało do tych żywotnych :-D

Od jutra mężulo ma wolne zatem składam obietnicę, że się tu pojawię, nadrobię zaległości, popiszę i zamęcze was fotkami Viki :ico_haha_01: no i pożegnam, bo we wtorek lecę z mała do Polski hihi :ico_haha_01:

A póki co buziaczków sto dwa i papa...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

11 kwie 2008, 01:25

martucha młodo wygladasz-serio :-)

Jasnie Pani :), śliczne foteczki...a mój Rysio dawno już kosi robi-zaszła jakas pomyłka hehe

beatka ja raz dałam z bagazami ale jakos wole ze soba miec, bo w wozku Go zapętam i troszke posiedzi a takto mi zwiewa :ico_oczko:

madziorka na dziwnych ludzi trafilas ze niepomogli...mi zawsze pomagali-szczegolnie staf lotniska, zreszta i pasazerowie tez:)
a wozek ja nieumiem Ci doradzic-zgłupiałam heh :ico_olaboga: -wiem tyle ze wybralabym jakis zielony!!! zreszta ze mnie sie juz smieja ze mam na zielony manie :-D
zycze powodzenia-zebys trafiła na taki z jakiego bedziesz zadowolona :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 kwie 2008, 01:42

jasnie pani sie odnalazla hihi brawo brawo
a wiesz ze dla mnie chusta tez nie byla konieczna
ale fajnie ze ja mam
adas planuje wyprawy w tutejsze gory to sie przyda :ico_brawa_01:

wozka nie wybralam
zglupialam
ale ja i tak musze sama zdecydowac
poki co podobaja mi sie te peg perego zielony i pomaranczowy
szkoda ze nie da sie znich zrobic gondoli wtedy byloby super i wzielabym bez zastanowienia
i mysle czy te kolka nie sa za male.ehhh
ide spac

pobudka mnie czeka o 8 brrr
papa

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

11 kwie 2008, 09:20

Jasnie Pani zle to napisalam nie chodzilo mi ze nic mi nie grozi od nosidelka tylko od ciebie hihi ze mnie nie zj........... za to nosidelko bo tylko na podroz go biore, a kupilam taki drogi bo wyczytalam ze one sa najlepsze i wlasnie tak bardzo ciezaru nie czuje ale moze dlatego ze Marcel jeszcze maly. A ty to silna mamuska jestes do 25kg :ico_szoking: hihi.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 kwie 2008, 09:22

hej dziewczyny!!!
Eve śłiczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Jaśnie no nareszcie jakieś fotosy z Lusiakiem :ico_brawa_01: boski irokez :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a u nas tragedia :ico_placzek: Franca chory :ico_olaboga: dziś całą noc do 2 go nosiłam bo miał taki katar, ze nie mógł oddychać , a koniecznie chciał smoka co jest niemożliwe przy katarze, wiec go nosiłąm, a po 2 w nocy jacy go nosił i tak u nas na rekach spał po 10 min bo jak sie go położyło to sie darł :ico_placzek: :ico_olaboga:
gruszki do noska nienawidzi i jak juz mnie widzi z lekarstwem to sie siny robi :ico_olaboga: rano doszedł kaszel i stan podgorączkowy :ico_olaboga: mam nadzieje, ze szybko minie :ico_olaboga:

Kasik na zdjęciu w podpisie widzę podobieństwo Viki do Roberta, a zawsze mi sie wydawało , ze to córunia mamuni z wyglądu :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość