Awatar użytkownika
surtsey
4000 - letni staruszek
Posty: 4271
Rejestracja: 06 mar 2007, 19:27

07 mar 2012, 22:16

Obrazek

[ Dodano: 07-03-2012, 21:17 ]
ja bym sie wina napiła.... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

07 mar 2012, 22:50

a ja dostałam przed chwilą od chłopaka mojej sistry 2 bezalkoholowe - 1 takie nieby normalne i 2 jabłkowe (tego drugiego chyba nie spróbuję, ale to pierwsze hmmm
mam też Leszka free w lodówce i sie tak uśmiechał do mnie zalotnie :-D

Agasio Ola śliczna i jakie ma fajne jasne włoski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Rybka, brzuch super, wyglądasz na tym zdjęciu jak laska, a Ty cały czas piszesz o sobie, że większa jesteś....

mama_zuzi, nie dziwię się sama bym pewie pozarła wzrokiem taką kruszynę...

Asia
, trzymam kciuki za jutro i z niecierpliwości czekam na wieści, ale fajny prezent na dzień kobiet dostaniesz :ico_brawa_01:

[ Dodano: 07-03-2012, 21:56 ]
właśnie wyczytałam, że od jutra do 15.03 w realu są pampersy w promocji i te standardowe JuboPack i te białe comfort czy jakoś tak po 43,95 za pakę

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

07 mar 2012, 22:57

Agasio śliczności z Oleńki :ico_brawa_01:

A ja zamiast piwka, zapaliłabym sobie - tak za mną fajki chodzą chyba od tygodnia że :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

07 mar 2012, 23:25

zapaliłabym sobie
a fee, ja nie paliłam i nie palę i bardzo mi fajki śmierdzą i przeszkadzają... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 mar 2012, 23:37

a ja mam normalne piwo i tak mi się chce..........
- o moj maz czesto jak jest wieczorkiem w domu,to pije piwko i mi pachnie,no ale na zapachu sie konczy :ico_noniewiem:

surtsey, ja tego zielonego poprosze :ico_szoking:
mam też Leszka free w lodówce i sie tak uśmiechał do mnie zalotnie :-D
- malpa :504:
a Ty cały czas piszesz o sobie, że większa jesteś....
- :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: No bo ja zawsze raczej szczupla bylam,a po dzieciach mi sie przytylo i wydaje mi sie,ze jestem taka wielka baba :ico_wstydzioch:
A ja zamiast piwka, zapaliłabym sobie -
- a mnie fajki nie ruszaja,bo nie pale juz kupe czasu,no i ze mnie taki palacz byl okazyjny :ico_oczko: Za to snilo mi sie ostatnio,ze palilam i po wypaleniu fajki uswiadomilam sobie,ze ja przeciez w ciazy jestem i nie powinnam :ico_oczko:

A dzis majac w perspektywie ewentualny szpital,cala noc snial,ze sie gole juz do porodu :ico_puknij:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

08 mar 2012, 09:28

- a mnie fajki nie ruszaja,bo nie pale juz kupe czasu,no i ze mnie taki palacz byl okazyjny :ico_oczko: Za to snilo mi sie ostatnio,ze palilam i po wypaleniu fajki uswiadomilam sobie,ze ja przeciez w ciazy jestem i nie powinnam :ico_oczko:
Ja już też kupę czasu nie palę i właściwie to ostatnie lata tylko popalałam tak przy okazji ale kurka ja tak jednego bym skopciła i miałabym dosyć na miesiąc :-D

Miałam koszmarną nockę, budziłam się co pół godziny, coś mnie gniotło w brzuchu, jakbym się za mocno objadła. Może mały zrobi mi prezent i wykluje się wcześniej, bo te ostatnie dwa tygodnie to coraz gorzej. Jak w nocy się kręcę na łóżku to czuję jak mi strzela w kościach (K. mówi że to jakieś pęcherzyki powietrza w stawach).

Dla wszystkich kobiet :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 mar 2012, 09:36

biniu_s, nawet mi nie mów
ja nie moge patrzec w sklepie na fajki bo aż mnie skręca
w tamtych ciążach było mi łatwiej

a ja dzisiaj prawie nie spałam
u nas w sypialni się męczyłam jak głupia więc poszłam na kanape do salonu bo teraz chyba potrzebuje bardziej miekko
i też się troszke męczyłam ale już mniej

i budziłam się co godz
o 4 jagoda stwierdziłą ze ją boli brzuszek i bedzie wymiotowac ale nie zrobiła tego
ale oczywiscie termofor i herbatka musiała być
także dzisiaj chodze na rzęsach a jeszcze musze z nią isc do lekarza no bo przecież na poniedziałek musze miec zdrowy

[ Dodano: 08-03-2012, 08:37 ]
ja byłam palaczka i to wielką ale zawsze jakoś sie udawało
w tej ciazy było najgorzej
ale w tej ciązy z wszystkim było najgorzej

dla was też wszystkich naj naj
szkoda że moj mąż nawet nie złożył życzen

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

08 mar 2012, 09:41

Może mały zrobi mi prezent i wykluje się wcześniej, bo te ostatnie dwa tygodnie to coraz gorzej. Jak w nocy się kręcę na łóżku to czuję jak mi strzela w kościach (K. mówi że to jakieś pęcherzyki powietrza w stawach).
Biedactwo :ico_pocieszyciel:
Może już mu tam nie wygodnie bardzo i taak myśli, że a może bym sobie już wyszedł :ico_oczko:
życzę Ci abyś juz niedługo miała go przy sobie :-)
Myszka_ napisał/a:
a Ty cały czas piszesz o sobie, że większa jesteś....
- :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: No bo ja zawsze raczej szczupla bylam,a po dzieciach mi sie przytylo i wydaje mi sie,ze jestem taka wielka baba :ico_wstydzioch:
to teraz masz dobry początek powrotu do szczupłości :-D
Myszka_ napisał/a:
mam też Leszka free w lodówce i sie tak uśmiechał do mnie zalotnie :-D
- malpa :504:
mogę się podzielic, co prawda małe to ale chytra nie jestem, po połowie :-D

a w ogóle Dzień DOrby i NAJLEPSZEGO drogie Kobiety :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

08 mar 2012, 09:48

ciekawe jak tam nasze dziewczyny w szpitalu. jeszcze trochę i się poznają :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

08 mar 2012, 09:56

Asiab zaraz przytuli pewnie Ulę :) normalnie zazdrosc mnie rozpiera... :ico_brawa_01: taki prezencik no no :)

a ja jutro kończę 24 lata :D jeeee ale stara doopa :D :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość