Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2009, 10:09

ale mi Malwina zrobiła Śmingusa Dyngusa w nocy i olała łóżko więc spałyśmy pół nocy na kanapie
_________________

Aginko, no to prawdziwy śmingus dyngus. :-D
...ale ślicznie dzieciaczki Twoje się prezentowały w święta, ładna foteczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 kwie 2009, 10:41

Dzien dobry :)
A u nas nocka Ok,Marcusek ani razu sie nie przebudzil i Nicolka tez ladnie i spokojnie spala. Mamy super pogode wiosenna,a za niedlugo idziemy na obiadek do tesciow.Dzisiaj bedzie kaczka i kluski juz tak tradycyjnie w swieta ;-) A ja wczoraj na obiad zrobilam rosol i byly tez udka z kurczaka :-> Urodzinki moje sie ladnie udaly,byla mila atmosfera i wszystko bylo Super.
Dziekuje Wam Raz jeszcze za piekne zyczenia urodzinowe.
Nicolka tez mi pomagala w kuchnii,umie juz obrac jajko,i pozniej mi daje je zjesc,i tez taka pomocna jest.
A Marcusek to jest taki spokojniejszy,i tez tylko szuka co by tu spsocic.My tez chodzimy do niemieckiego kosciola i tez tam jest chor i organy i jest glosno ale dzieci moje a szczegolnie Nicolka ma bardzo problemy wytrzymac w kosciele bo Marcuskowi to narazie jeszcze wszystko jedno ale Nicole to nie usiedzi ani 5 minut.. dlatego narazie do kosciola nie chodzimy.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Mama_Ania piekne masz zdjecie w podpisie :-) Super z was rodzinka.

Magda :ico_brawa_01: dla Antosia,taki wytrzymaly chlopczyk chociaz mu sie nudzilo w kosciele to byl grzeczny :ico_haha_02:

Ok a to kilka zdjec z moich urodzin :

A to ja i Marcusek :
Obrazek

Moi Goscie :
Obrazek

A to ja i Nicolka :
Obrazek

A ty Caluj Mnie :-> To taka piekna Gra.. :ico_haha_02:
:-D :
Obrazek

A to i moje kochane Dzieci :
Obrazek

My w kosciele nie bylismy,ale moj maz w sobote wieczorkiem poszedl ze swieconka i w niedziele sobie ladnie zjedlismy Swiateczne wielkanocne Sniadanko z koszyczka :-)
Milego Swieta jeszcze wam zycze :-> Buziaki dla wszystkich i do wieczorka :->

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

13 kwie 2009, 11:05

Hej Baboski
Madziu, ale wiosenna foteczka w avatarku :ico_brawa_01: .
Kristi, Ty wyglądasz kwitnąco na foteczkach urodzinowych.

U nas Pyza stara się też być grzeczna w kościele. I nie mogę narzekać- nawet się jej to udaje :ico_haha_01:
Dzisiaj chyba katarek mniejszy, ale głosik ma zmieniony.
Dzisiaj udało mi się pospać do 9 :ico_szoking: . G. zabrał dzieci z sypialni, a ja nawet nie wiedziałam kiedy... A obudziła mnie Kinga pistoletem na wodę :ico_haha_01: . Później opryskałyśmy tatę.

Dziękuję za uznanie foteczki w podpisie. To wczorajszy spacerek przed pójściem do kościoła.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 kwie 2009, 12:30

My to raczej z przyczyn opisanych wyżej zwykle chodzimy "pod kościół" - a zimą Malwiny poprostu nie biorę ze sobą ....

u nas Śmingus Dyndus już zaliczony :-D

[ Dodano: 2009-04-13, 13:03 ]
Kristi, wow :ico_szoking: Sliczne zdjęcia
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-13, 15:05 ]
Dziewczyny

Zachorowałam by dzieciom (no może MAlwinie bardziej)kupić jedną z tych rzeczy ...

http://www.allegro.pl/item600066017_ber ... ralie.html
http://www.allegro.pl/item600066493_smo ... tawka.html
http://www.allegro.pl/item600067562_smo ... alnia.html
sama nie wiem ....z drugiej strony tak sobie myślę że jak MALwinka dostanie się do przedszkola to i tak "całe" dnie tam bedzie spędzać - więc nie bardzo ma kupno takich zabawek sens ale jeżeli okaże się ze sie nie dostaniemy nigdzie - a wyniki są pod koniec kwietnia - to kupuję - a który zestaw -decyzja należy do dzieci - póki co im nic nie powiem bo dopiero działoby się :ico_oczko:

No właśnie - a co Wy o czymś takim myślicie ??? hm.... może ktoś z Waszych znajomych ma .... bo zastanawiam się czy to jest odpowiednie dla Malwinki jeżeli chodzi o wielkość .... czy nie za małe ???? :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2009, 15:58

Cześc dziewczynki

...u nas sliczna pogoda, wrécz goráco, ja dzisiaj byłam w krótkim rękawie, bo w kurtce byo mi gorąco...yliśmy prawie trzy godz na spacerze, teraz niedawno wróciliśmy i robimy grilla :-D

Bedzie łosoś z frytkami, ja na frytki mam ogromna ochotę i chyba chapnę kilka ze wzgledu na świeta :ico_haha_01:
Dobra dobra bede się tak usprawiedliwiać hihi a nonono rosnie :ico_oczko:

Kristi kurcze mi się cos fotki nie otowrzyły na stronce, ale może cos z moim internetem ostatnio cos powolny jest :/
jeszcze zobaczę.
Fajnie że Nicolka taka pomocna w kuchni, mała gospodyni, co?! :)

Aginko, ale super zabawki, stranie mi się to podoa...myślę że jak Cię na to stać to fajny pomysł, przecież jak jest ładna pogoda to mozna do wieczora się tam bawić...super
mi się ten domek najbardziej podoba :ico_brawa_01:

Mama_Ania pisze:Dzisiaj udało mi się pospać do 9 :ico_szoking: . G. zabrał dzieci z sypialni, a ja nawet nie wiedziałam kiedy... A obudziła mnie Kinga pistoletem na wodę :ico_haha_01: . Później opryskałyśmy tatę.

ANIU, fajnie że udało się pospać, męzus się spisał co....a mnie nikt wodą nie polał...i dobrze, nigdy tego nie lubiłam :ico_zly: :ico_oczko: :-D

[ Dodano: 2009-04-13, 16:02 ]
ooo kristi sukces, udało mi się zobaczyc fotki, ślicznie wygladasz , naprawdę, a z Twojej buzki zawsze taki promień szczescia bije, widac że jesteś szcześliwa.....brawo, trzymajcie tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

13 kwie 2009, 16:31

Magdalena_82 pisze:myślę że jak Cię na to stać to fajny pomysł, przecież jak jest ładna pogoda to mozna do wieczora się tam bawić...super


dzieci mają swoje pieniądze :-) a problem polega na tym że wszystko jest fajnie - ale jak ja wracam o 16 czy 17 godzinie do domu po pracy to muszę coś w domu zrobić - nie mam zbytnio czasu na siedzenie z nimi na podwórku do wieczora - a gdyby babcie nada opiekowały sie dziećmi - miałyby co z nimi robić - nie nudziłyby sie.... sama nie wiem - poczekam jeszcze do końca rekrutacji przedszkolnej i wtedy się wszystko okaże ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2009, 19:52

Aginko, ale na przykład w weekendy można się tam bawić...
Gabi, to wycieczka się udała, co...bedą fotki?

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 kwie 2009, 20:19

Dzien dobry wieczor :-)
U nas tez byl dzisiaj Super Dzien. Bylismy na obiadku u tesciow i pozniej kawa i kolacja(bigosik).Po obiadku bylismy na ogrodku,tam bylo super,Nicolka sie wybawila latala na okolo tego domku na ogrodku i Marcusek sie tez ladnie bawil poznal smak trawy i lisci.. oh fajnie bylo ogulnie. I teraz moje dzieci sobie spia a ja mam chwilke dla siebie.
My jeszcze nie grilujemy bo troche jeszcze za wczesnie.. Pogoda dzisiaj byla po prostu Piekna,tak czasami zawial delikatny cieply wiaterek ale ogulnie pogoda super i jaka sloneczna.
Ciesze sie bardzo ze podobaly sie wam zdjecia z moich urodzin,to fakt jestem szczesliwa i ciesze sie ze to widac to moje promieniowanie :-) :ico_haha_02: Dziekuje tez za milusie i slodziusie slowa.

Aginka ja tez mysle jak dziewczyny ze taki domek to fajna sprawa jakby ci sie nie udalo z przedszkolem dla Malwinki,dzieci by mialy zajecie .. zobaczysz sama jak sie ulozy.. Ale pomysl z ta droga zabawka jest ciekawy :ico_haha_02:

Gabi fajnie ze mieliscie taki udany dzien i tez bym chetnie zobaczyla foteczki z waszej wycieczki :->

Magda super ze grill sie udal,i jedzonko smakowalo :->

[ Dodano: 2009-04-13, 20:20 ]
Magda zapomnialam ci napisac ze masz sliczne wiosenne zdjecie w avatorku :-) Bomba.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

13 kwie 2009, 21:25

Gabi super ladnusie foteczki :-) Wycieczka udana :-> Naprawde fajnie .

Ja mowie juz dobranoc :ico_spanko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 kwie 2009, 21:30

Moje dziecko tez sie dzisiaj wybiegało, do pozna był n a dworze, a żeby go namówic do kapieli były problemy, płacz histeria....czasem już nie na moje siły...Moje dziecko jest strasznie UPARTE!!!!

To samo było ze spaniem....
spłakał sie nie mołosiernie...musze jakos walczyc z Jego uporem....bo i on sie strasznie męczy... :ico_noniewiem:

Gabi superaśne fotki, ale Ty laska jesteś.
Kristi dzięki.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość