Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

21 kwie 2009, 23:11

A Marcusek juz dzisiaj zrobil sam dwa kroczki i dalej klapnal sobie na kolana i dalej raczkuje

no prszę...brawo dla Marcuska :ico_brawa_01:
Kristi pisze:Ciekawe gdzie jest reszta dziewczyn?

No własnie pamietacie...kiedys był tu taki ruch tyle mamusiek fajnych pisało....
diem, Iwonka, Iza, Kaola...pamietacie???
Ciekawe czy Kaola jest na NK...ale nawet nie mam pocjęcia jak ona ma na imię... :ico_wstydzioch:

Kristi nie męczy narazie najgorsze te oczy spuchniete i łzy...ech wieczorem chwyta najbradozj i rankiem...

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

21 kwie 2009, 23:36

Cześć Kobietki
Aginka, super że Malwinę przyjęli do przedszkola.
Kristi, czyli widzę, że Nicole też jest już przyjęta. Bez podań, nerwów, czekania na wyniki. :ico_brawa_01: . A mikrofony sprawiły radość całej rodzince. To Ci malutka numer zrobiła... Mnie jak kiedyś Kinga na balkonie zamknęła, to taki nerw miałam... Dzieci same w domu, telefonu nawet w kieszeni nie miałam, by do G. zadzwonić, aby pędził nas ratować z opresji. Na szczęście Kinga postępowała wg moich instrukcji i mnie uwolniła :ico_haha_01: . Ale klamkę zmieniliśmy na taką z blokadą i kluczykiem. Już mnie nie zamknie na balkonie.
Madziu, to się weekend udał :ico_brawa_01: :ico_haha_01: . A tequillę to ja lubię... Też miałam za pierwszym razem obawy. Jak to pić, jak smakuje :-D .

U nas szpital na całego. W niedzielę wzywałam lekarza do domu. Patryk ma zmiany w płucach, Kinga niby lepiej, ale też chora, G. ma załatwione zatoki, ja gardło. Ogólnie- wszyscy na antybiotykach... :ico_olaboga: . Najgorzej, że wczoraj wieczorem Pyza zwymiotowała ten antybiotyk i dzisiaj nawet do ust go wziąć nie chciała...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 kwie 2009, 09:43

Witam

Ja dzisiaj cała obolała, chyba jakaś choroba mnie też bierze do tego @ ech... :ico_olaboga: :ico_chory:

Anuś rety ale Was rozłozyło, zdrówka WAM życzę, szybciutko wracajcie do zdrówka!!!
Mama_Ania pisze:A tequillę to ja lubię... Też miałam za pierwszym razem obawy. Jak to pić, jak smakuje

no mi też zasmakowało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 kwie 2009, 10:34

Cześć Babeczki
Magdalena_82 pisze:Ja dzisiaj cała obolała, chyba jakaś choroba mnie też bierze do tego @ ech...

Madziu, tylko Ty się nam nie rozchoruj :ico_sorki:
Dziękuję za życzenia zdrówka. Dzwoniłam do lekarki, bo i Patryk nie chce tego antybolka :ico_olaboga: . Kazała mieszać im z jogurtami.
Wczoraj mały wymyślił sobie zabawę- plucie zupą buraczkową na mamusię :ico_haha_01: . Mały rozrabiaka, a jak się przy tym cieszył...
Pogoda super, więc pewnie wezmę trochę maluszki na spacerek. Temperatury nie mają i szkoda się kisić w mieszkaniu. Teraz Klusek śpi więc poczekam aż się obudzi. A ja za ten czas zrobię sobie kawkę

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 kwie 2009, 13:51

Dzien dobry :-)
A my juz po spacerku,bylam u piekarza po chleb,brezelki i bulki :-) A po drodze wstapilismy na Plac Zbaw. Fajny spacerek. Teraz Marcusek sobie spi,a Nicolka lobuzuje.
Moj tesciu znowu jest chory,tym razem pluje krwia.. dzisiaj lekarz do niego powinien do domu przyjechac..bo taki slaby tez jest,bylam u niego zrobilam mu herbate i sucharki namoczone w herbacie,i zobaczymy od czego tak mu sie porobilo..
No a pozatym to wszystko Ok.Pogoda jest bardzo zmienna,do polodnia bylo super cieplutko wykorzystalismy pogode i byl spacerek,terza znowu wieje i tak chocby deszcz chcial padac tak jakos zachmurzone niebo.. Dobrze mi juz pranko wyschnelo na powietrzu :-)
Milego dnia jeszcze..

Mama_Ania duzo zdrowka i kurujcie sie dalej no to prawda bardzo was rozebrala ta choroba.. U nas obylo sie wtedy jak moje dzieci byly chore bez antybiotyku.. Ale wiem tez ze jak nic innego nie pomaga to wtedy potrzebny jest antybiotyk.Zdrowiejcie ..

Magda ty tez zdrowiej :-) I nie daj sie chorobie rozlozyc..

A ja teqilli jeszcze nie pilam,wiec niewiem jak smakuje.. sol,cytryna i moze kiedys sprubije ale ze mnie taki pijak jak z koziej nonono trabka :-> :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

22 kwie 2009, 15:09

Kristi, biedny Marcusek. Oby to nie było nic groźnego :ico_sorki:
My też byliśmy na spacerku. Kupiłam przy okazji buciki Kluseczkowi, rybkę na kolację. Mieliśmy jeszcze iść po kurczaczka na obiad, bo Kinga bardzo prosiła, ale zaczął boleć ją brzuszek i plecki. Nie wiem od czego, ale trochę się tym martwię. Ja kiedyś miałam takie objawy, jak miałam uczulenie na antybiotyk. Teraz jej przeszło. Chwilkę pospała i nie skarży się.
Wiecie, dzisiaj czesałam ją przed wyjściem i zostawiłam grzebień na komodzie w przedpokoju. Przyszła do mnie i mówi: "Weź schowaj ten czesak" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 kwie 2009, 20:58

A moje dzieci juz spia,Nicolka to juz pobila rekord i spi juz od 17 30 :ico_szoking: A Marcusek zasnal niedawno bo po 20 00 :-)

Mama_Ania Moj Marcusek jest zdrowy i bardzo dobrze sie czuje.. ty pewnie cos zle mojego posta doczytalas.. bo ja pisalam o moim tesciu ze tak mu sie porobilo ze pluje krwia a nie moj syn :-) Malutki moj skarbek jest zdrowy jak ryba :-)

No dzisiaj mielismy ladny dzien,ale Nicole byla troche marudna pozniej po spacerku a moze jej sie spac chcialo?? Niewiem.. Marcusek za to usmiechniety i w super humorku :-)

Gabi fajny taki wypadzik.. napewno bedzie ciekawie i milusio.. nie mowilas nam nic wczesniej o takiej wycieczce.. Milej zabawy wam zycze :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

22 kwie 2009, 21:17

Gabi dziekuje :-) Napewno bedzie fajnie,ja tez bym sie kiedys z wami chciala spotkac.. ale to moga byc tylko marzenia.. chociaz jak mowia Nigdy nie mow Nigdy :->

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 kwie 2009, 22:32

Dobrywieczór dziewczynki...

U mnie w domku cisza jak makiem zasiał ech chłopaki spią, B już dawno poległ a Antol tez już jakaś godzinkę śpi.

A ja rozmawiałam z mamą a teraz sobie jeszcze na TT zajrzałam.

Aniu no to Patryczek sobie zabawe wymyślił..ulala :ico_haha_01:
Kristi zdrowia dla teścia, a TY taka kochana synowa jesteś, teraz takiej ze swięca szukać... :ico_oczko:
ale ze mnie taki pijak jak z koziej nonono trabka :-> :ico_haha_02:

hihi :ico_haha_01:
Kochaniutka ze mnie taki sam..ale tequilli sie napiłam :-D
Magda ty tez zdrowiej :-)

dzieki...
"Weź schowaj ten czesak" :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

czesak, no pewno, to najlepsza nazwa....dlaczego nikt tego tak nie nazwał...przed Kingusią :-D
Kristi pisze:chociaz jak mowia Nigdy nie mow Nigdy :->

Własnie, ja na swoim wątku Emigrantki chciałam zorganizować takie spotkanie, dla chcącego nic trudnego, myśle że wszystko jest mozliwe trzeba tylko chcieć!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

23 kwie 2009, 07:31

Dzien dobry :-)
U nas dzisiaj jest Zimno,i zabiera sie na deszcz.. Moje dzieci juz dzisiaj wczsnie sa na nogach,Nicolka juz o 5 30 a Marcusek o 6 00 juz byl wyspany.. No pozatym to posiedzimy w domku dzis.

Magda dzieki za tak mile slowa,tesc chyba mnie jednak lubi,bo wczoraj nawet chcial ze mna przez telefon pogadac,i sie smial bo mu powiedzialam ze wyglada jakby byl w ciazy (brzuch ma taki napecznialy,bo mu sie woda zbiera) i powiedzial ze bede chrzestna.. i takie tam glupoty gadalismy.. A moze kiedys nasze spotkanie tez sie uda..?

Gabi no wlasnie ja tez bym chciala was na zywo poznac i zobaczyc.. juz troche dlugo tutaj jestem na TT i ciekawie by bylo takie spotkanko..

Mama_Ania fajnie Kinga nazwala Grzebien.. taka nazwa jest duzo wygodniejsza :-) :-D :ico_brawa_01: I mi sie tez czesak podoba..

Milego dnia wam zycze..

[ Dodano: 2009-04-23, 14:32 ]
A moje skarbusie sobie spia,a ja jeszcze nie gotuje obiadku,jeszcze mam na niego troche czasu. Pogoda nie ciekawa,pada deszcz i wieje wiatr i zimno.. Ale juz jutro ma byc ladnie to nadrobimy i pojdziemy na spacerek a w sobote bedzie Grill pierwszy w tym roku :ico_haha_02: Jutro jedziemy tez na zakupy.
Szkoda ze was niema..?? :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość