Awatar użytkownika
lubie_gdy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 paź 2010, 13:12

buczenie i dudnienie w uchu

28 lut 2011, 13:19

nie wiem co sie dzieje!!! cos mi dudni w uchu, jak cos mowie to mam wrazenie jakbym mowila bardzo glosno a rodzina mowi ze wcale nie. co sie dzieje. czy ja gluchne na jedno ucho???

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 lut 2011, 15:19

moze wizyta u laryngologa rozwiałaby Twoje wątpliwości?
my tu raczej na odległosć nic nie zdiagnozujemy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pomarancza00
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2011, 12:16

28 lut 2011, 16:20

Lubie_gdy, to jeden ze scenariuszy ale raczej ten najczarniejszy. Przyczyna może być bardziej prozaiczna, może po prostu musisz dobrze wyczyścić ucho. Być może nagromadziło Ci się sporo woskowiny, która blokuje przewód słuchowy. Najlepiej zrobisz jak rozpuścisz woskowinę specjalnym sprayem, broń boże nie czyść ucha jakimiś roztworami wody morskiej, które reklamuja w tv bo to Ci tylko zaszkodzi!!! W rossmanie możesz dostać spray usuwający woskowinę , bardzo delikatny, niepodrażniający, zawierający taką substancję olivaxol – stosowaną własnie w tym celu.

Awatar użytkownika
lubie_gdy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 05 paź 2010, 13:12

01 mar 2011, 10:36

ojej mam nadzieje ze to tylko brudne ucho bo juz sie przestraszylam ze bede musiala nosic aparat! moja kolezanka kiedys umyla sobie uszy woda morska lekarz ja strasznie za to obsztorcowal...

Awatar użytkownika
pomarancza00
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 lut 2011, 12:16

01 mar 2011, 15:02

No widzisz. Nie dziwię się to bardzo szkodliwe dla ucha dziwie się że izba lekarska jeszcze nie zwróciła na to uwagi. Napisz czy Ci pomogło:)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość